Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Visi nuraso ant IS, taip ir numirt gali nuo visiskai kitos ligos, nors gydeisi nuo IS.
smile.gif





QUOTE(Apart @ 2011 12 28, 16:45)
tai aš ir kenčiu širdies lašiukų geriu, šeimos tai nuo pulso išrašo suretėja- nutraukiu vėl pakyla, tada lexotanil pagerti siūlo. Man kažkur pusmetis taip baladojas- ir šiaip į mane rimtai pastebiu nežiūri kai pasakau IS, interferonai:
- ai tai nuo jų.. smile.gif

Atsakyti
Labas vakaras, sveikinu visus su Sventemes 4u.gif sveikateles, sveikateles ir dar sveikateles drinks_cheers.gif 4u.gif Turiu jums klausima: ar kuri darotes chemini susukavima? As siandien pasidariau ir dabar kazkaip bijau ar nepakenks ta chemija g.gif ar cia niekaip nesusije gal doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2011 12 29, 00:44)
Turiu jums klausima: ar kuri darotes chemini susukavima? As siandien pasidariau ir dabar kazkaip bijau ar nepakenks ta chemija g.gif  ar cia niekaip nesusije gal  doh.gif

manau tikrai ne, tiek pat kenkia kaip ir dažymas plaukų, dažant dar ant odos laikom
Atsakyti
Laba,

koki vit. D rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 12 29, 14:20)

koki vit. D rekomenduotumet?


man Dpearls patinka kapsulytės smile.gif
Atsakyti
Noriu paklaust,ar kas ,turedami IS ,skiepyjosi nuo gripo?MB varyt zadu pasiskiepyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu visus forumo narius ir šiaip skaitančius su žiemos šventėmis smile.gif

gerų ramių metų visiems ir kuo puikiausios sveikatytės drinks_cheers.gif per kalėdas uždegiau bažnyčioj žvakelę apie Jus galvodama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 12 29, 17:01)
Noriu paklaust,ar kas ,turedami IS ,skiepyjosi nuo gripo?MB varyt zadu pasiskiepyt. mirksiukas.gif

as skiepijuos kasmet, man veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 12 29, 17:01)
Noriu paklaust,ar kas ,turedami IS ,skiepyjosi nuo gripo?MB varyt zadu pasiskiepyt. mirksiukas.gif

Niekada nesirgau gripu, bet viena karta gydytoja liepe pasiskiepyti. Sirgau visa ziema, gerai tik paumejimu nebuvo doh.gif Dabar nesiskiepiju ir gerai thumbup.gif sako kad tu gripo rusiu yra labai daug ir skiepija tik nuo vieno o yra ju dar... As tai pries skiepus.
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 12 29, 15:37)
as skiepijuos kasmet, man veikia biggrin.gif

as irgi skiepijausi smile.gif kazkaip nieko nepastebejau kad kas blogai smile.gif
Atsakyti
As esu pries skiepus nuo gripo... Mano akiratyje pasitaike tik tokiu atveju, kad nuo skiepo buvo blogiau...
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 12 29, 15:08)
man Dpearls patinka kapsulytės smile.gif


aciuks.gif
Atsakyti