Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Su sventem, daug sveikatos ir geros nuotaikeles thumbup.gif newyear.gif 000054.gif 000059.gif
P.S. o kaip jums reikalai su alkoholiu? ar nieko baisaus, as gan daznai vyna geriu ir galvoju ar su vaistais maisyti alkoholi nera blogai? alc.gif
Atsakyti
As ir isgeriu vyno,bet silpno smile.gif o del saveikos su vaistais reikia skaityti vaistu anotacija, su kaikuriais grieztai draudziama vartot alkoholi smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
tylu cia smile.gif
norejau paklausti ar buvo kam sutrikimu su sirdimi? Buvau sanatorijoj ir grizus silpnuma ''nurasydavau" ant SD, seimos gydytoja nusiunte pas kardiologa, darys tyrimus. Israse vaistu sirdies ritmui sutvarkyti ir vel grizo gyvenimo dziaugsmas 4u.gif
Gal kam irgi buvo panasiai? Gydaisi nuo vieno, o pasirodo visai kas kita doh.gif
Bet viskas bus gerai 4u.gif
Sveikateles visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2011 12 27, 20:06)
Sveiki 4u.gif
tylu cia smile.gif
norejau paklausti ar buvo kam sutrikimu su sirdimi? Buvau sanatorijoj ir grizus silpnuma ''nurasydavau" ant SD, seimos gydytoja nusiunte pas kardiologa, darys tyrimus. Israse vaistu sirdies ritmui sutvarkyti ir vel grizo gyvenimo dziaugsmas 4u.gif
Gal kam irgi buvo panasiai? Gydaisi nuo vieno, o pasirodo visai kas kita doh.gif
Bet viskas bus gerai 4u.gif
Sveikateles visiems 4u.gif

Pas mane permusineja, bet nenoriu gult i ligonine kad monitoriu detu ir ziuret kaip daznai tas buna, kol kas gana man vienos ligos smile.gif Siaip tai jauciu sirduke daznokai, bet kol nesuims turbut nedasiruosiu..O ka prirase-as metroprololi kazkada geriau
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 12 27, 22:09)
Pas mane permusineja, bet nenoriu gult i ligonine kad monitoriu detu ir ziuret kaip daznai tas buna, kol kas gana man vienos ligos  smile.gif Siaip tai jauciu sirduke daznokai, bet kol nesuims turbut nedasiruosiu..O ka prirase-as metroprololi kazkada geriau



Israse rytmonorm, chronocard ir kalci. Sausio gale darys echoskopija sirdies ir tada pasakys tikslia diagnoze.
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2011 12 27, 22:20)
Israse rytmonorm, chronocard ir kalci. Sausio gale darys echoskopija sirdies ir tada pasakys tikslia diagnoze.

Man echo dare privaciai, sake yra prolapsiukas, bet nedaro jis ytakos sirdies darbui, o kad permusineja tai pasake, bet as ir pati puikiai jauciu..
O cia vaistukai turbut homeopatiniai? tai reiktu ir man gal nusipirkt, nepakenktu gi..
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2011 12 27, 20:06)
norejau paklausti ar buvo kam sutrikimu su sirdimi? Buvau sanatorijoj ir grizus silpnuma ''nurasydavau" ant SD, seimos gydytoja nusiunte pas kardiologa, darys tyrimus. Israse vaistu sirdies ritmui sutvarkyti ir vel grizo gyvenimo dziaugsmas 4u.gif

Man dažnai pulsas didelis būna iki 110 ir tada blogai jaučiuosi pastebėjau, silpna kažkaip, pasilpus kairė pusė labiau atrodo pablogėjimas artinasi. O kai normaliai pulsas spaudimas ir jaučiuosi gerai. Dariau echoskopą viskas gerai- nerviniu pagrindu man, nes kai išgeriu kokio lexotanil viskas susitvarko. Tai dabar norėčiau kokių homeopatinių raminamų pagert gal ką pasiūlysit? mirksiukas.gif
Atsakyti
KALEDAS sutikom be didesniu bedu,gal ir NAUJIEJI tokie bus.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 12 28, 11:58)
Man dažnai pulsas didelis būna iki 110 ir tada blogai jaučiuosi pastebėjau, silpna kažkaip, pasilpus kairė pusė labiau atrodo pablogėjimas artinasi. O kai normaliai pulsas spaudimas ir jaučiuosi gerai. Dariau echoskopą viskas gerai- nerviniu pagrindu man, nes kai išgeriu kokio lexotanil viskas susitvarko. Tai dabar norėčiau kokių homeopatinių raminamų pagert gal ką pasiūlysit?  mirksiukas.gif


Reiketu kreiptis i gydytoja. As tik ypatingais atvejais isgeriu ksanekso puse tabletės. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Sveikinu visas su artejanciais naujaisiais metais. Sveikatos visoms.
Gal kuri leidziai extavia. Kaip jauciates nuo ju ? smile.gif
Atsakyti
man jau ant dienu pareis galium heel, tai vel galvoju susileist kartu su cerebrum-man jie labai gerai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2011 12 28, 15:19)
Reiketu kreiptis i gydytoja. As tik ypatingais atvejais isgeriu ksanekso puse tabletės.  smile.gif

tai aš ir kenčiu širdies lašiukų geriu, šeimos tai nuo pulso išrašo suretėja- nutraukiu vėl pakyla, tada lexotanil pagerti siūlo. Man kažkur pusmetis taip baladojas- ir šiaip į mane rimtai pastebiu nežiūri kai pasakau IS, interferonai:
- ai tai nuo jų.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 28 gruodžio 2011 - 15:46