Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2011 10 25, 21:26)
As leidziuosi Avonexa beveik 3 metus ir beveik visada man lauzo kaulus, bet ibupromas 100 padeda, dar buna ryte isgeriu ir viskas praeina. Man karta dare del antikuniu, mokejau 80lt bet kazkaip jokio atsakymo man nepasake blush2.gif  lotuliukas.gif  bet skyre vaistus toliau, reiskia viskas gerai 4u.gif  Man buvo nutrauke menesiui vaistus del kepenu tyrimu, bet istyre kepenys- viskas gerai tai ir vel israse. Pasake kad jauniems zmonem buna pakyla tie fermentai...

MB dabar pradejo gert Carsili gerint kepenu veikla mirksiukas.gif o galvos skausmai kazkaip apmazejo,kai toks grazus rudeniskas oras bigsmile.gif ,ir nebe toks piktas mirksiukas.gif ,kad tik duok Dieve,neprasidetu koks staigus paumejimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 26 spalio 2011 - 10:29
Labutis 4u.gif

Aciu uz grazius zodzius ir siltus sveikinimus wub.gif
Bandom isivaziuoti i ritma visi trys. Dar siek tiek sunkoka, bet ismoksim viska mirksiukas.gif
Pats gimdymas nebuvo is lengvuju, ta pati isgirdau ir is savo gydytojos + 12 val.
Bet.. tas dziaugsmelis viska atperka wub.gif Bendrai jauciuosi gan gerai, na neskaitant kitu moetrisku niuansu, bet viskas labai laikina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 26 spalio 2011 - 12:36
Labai sveikinu Gretuteka bigsmile.gif
ir vardą super gražų išrinkot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 10 26, 13:43)
Labai sveikinu Gretuteka  bigsmile.gif
ir vardą super gražų išrinkot  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 10 26, 12:43)
Labai sveikinu Gretuteka  bigsmile.gif
ir vardą super gražų išrinkot  thumbup.gif


QUOTE(ČIČI @ 2011 10 26, 12:47)

aciuks.gif
Atsakyti
Gretuk, vargsele atsikankinai, gimdei su nuskausminimu ar be?
Vardukas labai grazus, as savo dukryte irgi norejau Ema pavadint, bet paskui po ilgu diskusiju liko Emilija smile.gif Aukit didutes ir sveikutes, ar rami mergyte?
Siandien buvau po ilgos pertraukos susitikime musu issetines sklerozes draugijos, dalyvavo Droseikiene (Lietuvos IS pirmininke) ir musu daktarelis, pasikalbejau, sutariau del priemimo pirmadieni (be talono) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 26 spalio 2011 - 17:51
QUOTE(juratema @ 2011 10 26, 17:49)
Gretuk, vargsele atsikankinai, gimdei su nuskausminimu ar be?
Vardukas labai grazus, as savo dukryte irgi norejau Ema pavadint, bet paskui po ilgu diskusiju liko Emilija smile.gif  Aukit didutes ir sveikutes, ar rami mergyte?
Siandien buvau po ilgos pertraukos susitikime musu issetines sklerozes draugijos, dalyvavo Droseikiene (Lietuvos IS pirmininke) ir musu daktarelis, pasikalbejau, sutariau del priemimo pirmadieni (be talono)  thumbup.gif

neurologe kaip ir buvo leidus epidura, bet gimdymo namuose nei vienas nesutiko to daryti, nes pavojinga musu ligai. tai be jo ir su kiprimu doh.gif
aciukas, vardukas man pats graziausias wub.gif
lauksim ziniu po susitikimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 10 26, 10:59)
Norejau isgisti atsiliepimu apie avonexa:) vakar man juos paskyre, skaiciau kad jie patys silpniausi is interferonu:) ar lb dideliu salutiniu poveikiu neduoda, nes sarasas tai ilgas tu poveikiu:) Db net siokia tokia baime pradeti juos leistis:)

Leidziu jak beveik 3metus, tai geriau ir buti negali thumbup.gif tik karta i savaite (anksciau leidau Copaxone kiekviena diena doh.gif )o dabar suleidi ir pamirsti savaitei thumbup.gif o salutinis poveikis tai tik gripo simptomai, temperatura pakyla, bet isgeriu ibupromo ir viskas gerai. Per ta laika neturejau ataku drinks_cheers.gif tik nezinau kokie is ju silpniausi, kurie stipriausi... g.gif
Emutei didziules sveikatytes ir tevams daug daug kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 26 spalio 2011 - 19:30
Mergyte, sos, pagalbos. Kas gydotes pas gyd Kizlaitiene gal galit man i az parasyt? labai labai reikia!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 26 spalio 2011 - 20:25
QUOTE(Gretuteka @ 2011 10 26, 20:08)
neurologe kaip ir buvo leidus epidura, bet gimdymo namuose nei vienas nesutiko to daryti, nes pavojinga musu ligai. tai be jo ir su kiprimu  doh.gif
aciukas, vardukas man pats graziausias  wub.gif
lauksim ziniu po susitikimo wink.gif


Po menesio tikrai viskas uzsimirs... (as uz naturalu gimdyma)
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 10 27, 08:51)
Po menesio tikrai viskas uzsimirs... (as uz naturalu gimdyma)

as irgi buvau uz naturalu gimdyma, bet dabar pati ne uz ka negimdyciau, toooooookia patirti apturejau, kad niekam nelinkeciau: nuo momento, kai pradejo begti vandenys iki sunaus gimimo - 46 val., vien skatinimo 12 val. ir viskas be nuskausminimo doh.gif , gimdziau ne Lietuvoje, manau, cia taip ilgai netemptu schmoll.gif jei tektu gimdyti dar karta, prasyciausi cezario, nes vien is baimes pati nepagimdyciau blink.gif
bet tikrai buvo verta, turiu toki dziaugsma ir gyvenimo varikli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 10 26, 13:35)
Labutis  4u.gif

Aciu uz grazius zodzius ir siltus sveikinimus  wub.gif
Bandom isivaziuoti i ritma visi trys. Dar siek tiek sunkoka, bet ismoksim viska  mirksiukas.gif
Pats gimdymas nebuvo is lengvuju, ta pati isgirdau ir is savo gydytojos + 12 val.
Bet.. tas dziaugsmelis viska atperka  wub.gif  Bendrai jauciuosi gan gerai, na neskaitant kitu moetrisku niuansu, bet viskas labai laikina  blush2.gif

smile.gif O dabar kokius vaistus naudojat nuo IS?
Atsakyti