Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Siandien pas mus labai dedele salna ir jau paskutiniai mano ziedeliai. Gaila, jei bus ne tik siemet, bet ir su visam paskutiniai... Matysiu kaip perziemos, pasodinau eksperimento tvarka rolleyes.gif .

user posted image
Atsakyti
Nu jau koks grozis rolleyes.gif
Atsakyti
vida777
cia miniatiurines rozytes?
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 11 15, 16:13)
vida777
cia miniatiurines rozytes?

nieko pasakyti negaliu, gali buti, kad tai besidriekianti (poliantine) The Fairy. Jos labai populiarios prekyboje ir miesto zeldiniuose. Kadangi pirkau uz 99 centus prekybos centre po bendru pav. Rozes, tai ir visa info, kuria turiu.
Is pradziu ju ziedeliai buvo beveik balti, o as kaip tik ieskojau akmenu sienai apzeldinti "Crystal Fairy", kuri is tikruju yra balta, bet esant dregnam ir vesiam orui, paruzaveja. Pagalvojau, kad jos bet kokiu atveju (jei isgyvens) ateityje su Crystal Fairy tiks ax.gif .

"The Fairy -
Vienuose kataloguose priskiriama besidriekiančioms, kituose - poliantinėms rožėms. Žiedai šviesiai rožiniai, tankūs, pilnaviduriai, maži, gražiuose žiedynuose. Lapai maži, blizgantys. Krūmas kompaktiškas, gausiai išsišakojęs, tankus, užauga iki 60 cm. aukščio, išoriniai ūgiai elegantiškai nusvyra. Tai nepaprastai gausiai žydinti rožė, be didesnių pertraukų žydinti iki vėlyvo rudens."
Atsakyti
O jau vazono grozis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
vazonas suuuuuuuuuuuuuuuuper gražus wub.gif visą terasą mielai tokaisi apsistatyčiau blush2.gif

o rožytė į Fairiukę labai panaši - jos mano mėgstamiausios - turiu trijų veislių (skirtingų atspalvių rožines ir porą baltųjų). Tikrai be pertraukos žiedais visą vasarą apsipylusios, nepuola nei jokie kenkėjai nei ligos thumbup.gif Žydi maniškės sėkmingai ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 11 15, 18:21)
.

"The Fairy -

Ir aš tokią turiu friends.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 11 15, 18:28)
O jau vazono grozis  bigsmile.gif  wub.gif

jooo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 15, 10:33)
Mamos ligustras ziema-vasara zalias?

QUOTE(vida777 @ 2011 11 15, 10:50)
tai viszalis ligustras? labai gera naujiena, jei viszaliai taip gerai LT auga  g.gif .


dar pasiskambinau mamai, kad nesubalamutinčiau labai, tai žodžiu žiemą jisai žalias nebūna, dalį lapų numeta dalies ne, bet pati gyvatvorė lieka labai tanki, nėra taip, kad šviestų viskas kiaurai cool.gif kokios rūšies ligūstras jinai nežino smile.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 11 15, 14:32)
Siandien pas mus labai dedele salna ir jau paskutiniai mano ziedeliai. Gaila, jei bus ne tik siemet, bet ir su visam paskutiniai... Matysiu kaip perziemos, pasodinau eksperimento tvarka  :: .


vazono koks groooožis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 11 15, 17:21)
Crystal Fairy
"The Fairy -


reiks pasidomėt šiom rožytėm ax.gif turėtų būt labai dailutės wub.gif
Atsakyti
maniškė bent iš etiketės vardu White the Fairy, bet manau identiška Crystal Fairy, nes senstantys žiedukai vos vos parausvėja. Vat tokios maniškės:

user posted image

user posted image

user posted image

o čia šviesesnioji rožinė Fairiukė (tamsesnę pirkau mažuliukę rudeniop, tai žiedeliai buvo keli ir nugeibę blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 11 16, 10:45)
maniškė bent iš etiketės vardu White the Fairy, bet manau identiška Crystal Fairy, nes senstantys žiedukai vos vos parausvėja. Vat tokios maniškės:

Taigi sakau, kad tos baltos Fairy labai mielos thumbup.gif . Man graziausia, kai balti ziedai sviecia prieblandoje arba pavesyje wub.gif .
Atsakyti
Fairy itraukta ir noru krepseli biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 16, 11:08)
Fairy itraukta ir noru krepseli  biggrin.gif  thumbup.gif

pasaka bus prie akmenu ir zaliu tuju sienos thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 16 lapkričio 2011 - 11:23