Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

tik dabar trinktelejo galvon, taigi purskalai yra ant veidrodziu, kad atstumtu vandeni
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 06, 11:51)
Tai taip, kai analizuoji, tai juk ir mokiniesi.
Taip , butent, kad nufotografuota. Bet kai stovi ir matai save, tai tas efektas jau visai kitas buna. Ir sitoje nuotraukoje pasimato visas veidrodzio geris

user posted image

klausimas, kaip daznai jis toks buna. Juk lietus jo irgi nepagrazina  schmoll.gif



QUOTE(Ledum @ 2011 12 06, 12:19)
Sveikos, parsiradau. Atsiprašau jei kartoju kažkieno mintis, ne namie, tik probėgom paskaitydavau ką jūs kalbat.  mirksiukas.gif
Manau ilgainiui suvešės gebenė, kiti augalai taip pat paaugs ir to veidrodžio bus minimaliai. ax.gif O sienos visai nesimatys. mirksiukas.gif

na sitoje nuotraukoje ir durnam aisku kad ten veidrodis,bet ankstesnese niekaip.
Atsakyti
jau negaliu lotuliukas.gif , kazin sis veidrodis per savo egzistencija yra patyres daugiau diskusiju, nei musu temoje?
Va taip aprasojes man pasakiskai grazus wub.gif - tokia paslaptinga praraja... o nuvarvejes turetu irgi neblogai atrodyti hihihi.gif , niekada tokio veidrodzio nevalyciau, nebent kai jau fontano nebesimatytu blush2.gif .
Labai nemegstu visokiu dekoraciju ir mazmoziu viduje, bet lauke labai labai patinka, nes nereikia valyti - nulyja, nusninga, aprudija, apsamanoja ir thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 12 06, 14:45)
jau negaliu  lotuliukas.gif , kazin sis veidrodis per savo egzistencija yra patyres daugiau diskusiju, nei musu temoje?
Va taip aprasojes man pasakiskai grazus  wub.gif  - tokia paslaptinga praraja... o nuvarvejes turetu irgi neblogai atrodyti  hihihi.gif , niekada tokio veidrodzio nevalyciau, nebent kai jau fontano nebesimatytu  blush2.gif .
Labai nemegstu visokiu dekoraciju ir mazmoziu viduje, bet lauke labai labai patinka, nes nereikia valyti - nulyja, nusninga, aprudija, apsamanoja ir  thumbup.gif .

Man pati idėja tikrai įdomi ir verta dėmesio thumbup.gif
O dėl veidrodžio savo kieme abejočiau... Nors aprasojęs ar aplytas man taip pat būtų gražu smile.gif Neerzintų, kaip vonioj biggrin.gif
Atsakyti
o man patiko,pasikabinsiu veidrodi ant garazo sienos,pasidesiu kede su stalu ir gersiu kava su savim.o idomu kaip ziema,turbut nieko gero,uzsala ir nera vaizdu.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 12 06, 16:45)
jau negaliu  lotuliukas.gif , kazin sis veidrodis per savo egzistencija yra patyres daugiau diskusiju, nei musu temoje?

nemanau biggrin.gif
pagalvojau, kad jau beveik zinau, kur pas mane galima veidrodi butu ikisti biggrin.gif
ir dar pagalvojau, kad jei norisi tokio dalyko, tai reiktu ji taip statyti, kad i ji saule nesviestu, o tai kazka nemenkas saules zuikis gali apakinti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lingomina @ 2011 12 06, 17:30)
o man patiko,pasikabinsiu veidrodi ant garazo sienos,pasidesiu kede su stalu ir gersiu kava su savim.o idomu kaip ziema,turbut nieko gero,uzsala ir nera vaizdu.

o tau ir ziema aktualu butu? nepasedesi juk su kavos puoduku labai biggrin.gif
Atsakyti


o tau ir ziema aktualu butu? nepasedesi juk su kavos puoduku labai biggrin.gif
[/quote]
hmmm g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
negalėjau jums šios nuotraukos iš kelionių temos neatnešti...
user posted image
čia Vilandry pilies parkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 09 gruodžio 2011 - 22:56
QUOTE(Partizanė @ 2011 12 09, 23:55)
negalėjau jums šios nuotraukos iš kelionių temos neatnešti...

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 12 09, 23:55)
negalėjau jums šios nuotraukos iš kelionių temos neatnešti...


Atrodo kaip netikras. Įspūdinga thumbup.gif
Atsakyti
Tik Partizane neparase, kad cia geles maisytos su darzovemis. bigsmile.gif
Atsakyti
aha, ir keičiasi priemonės priklausomai nuo metų laiko. na, kaip ir priklauso tikrame parke smile.gif
Atsakyti