Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2011 12 05, 00:16)
Nezinau del rakurso, nenusimanau tuose reikaluose,  bet man apacioje labai gerai matosi veidrodis ir tas nupjautas namo vaizdas...  doh.gif


Ir namo nemaciau doh.gif lotuliukas.gif - ziurejau kaip i patvoryje stovinti suoliuka su vazoneliais ir langeli toje pacioje tvoroje lotuliukas.gif
Va kaip buna, kai ziuri nesusimastydamas arba kazko nezinodamas ar nepastebedamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gruodžio 2011 - 23:22
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 05, 01:22)
Ir namo nemaciau doh.gif  lotuliukas.gif  - ziurejau kaip i patvoryje stovinti suoliuka su vazoneliais ir langeli toje pacioje tvoroje lotuliukas.gif
Va kaip buna, kai ziuri nesusimastydamas arba kazko nezinodamas ar nepastebedamas...

Na va, tada zinosi ir jei veidrodziai patinka ir nebijai pavakariais tiesiai pas i tave ateinancio vaiduoklio, tada galesi ir tu panaudoti ji kur nors biggrin.gif Sis atvejis manau is tu ne itin geru pavyzdziu. Ir stovint palei fontaniuka dar ir save matyti... Nea, man tai zavesio nesuteikia, tik nenaturalumo jausmas apimtu schmoll.gif
O as rimtai pamasciau, kad tu saipaisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 04, 21:37)
Mane tas veidrodis labai erzina  g.gif  Gal todel, kad siuo atveju jis nelabai tinkamoje vietoje. Tuos artimuosius augalus ir fontana atspindi puikiai, bet ta siena  schmoll.gif 

As irgi su keturiom - daug ko galiu nepastebeti, bet tik ne veidrodziu biggrin.gif .
Sitas "veidrodis" man labai ir labai patiko (jo vieta ir tikslus pritaikymas butent tai erdvei), beje kaip ir kitas, esantis paciame sodo kampe statmenai murinei tvorai po kaire. Tik ten ne veidrodziai, o Plexiglas (vok.), lietuviskai gal butu akrilinis stiklas - nezinau g.gif . Kuo didesnis veidrodis, tuo daugiau papildomos erdves - siuo atveju jis panaudotas ne (vien) kaip dekoro detale. Zinoma, jei toks veidrodis butu priklijuotas kur nors prie tvoros 20 ar daugiau aru sklype, atrodytu juokingai.
O tas namo sienos atspindejimas butent lieka nematomas, nes tai lygiai tokia pat identiska siena, kaip ir pati muro tvora.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 gruodžio 2011 - 10:15
QUOTE(Cobre @ 2011 12 05, 00:32)
Na va, tada zinosi ir jei veidrodziai patinka ir nebijai pavakariais tiesiai pas i tave ateinancio vaiduoklio, tada galesi ir tu panaudoti ji kur nors biggrin.gif Sis atvejis manau is tu ne itin geru pavyzdziu. Ir stovint palei fontaniuka dar ir save matyti... Nea, man tai zavesio nesuteikia, tik nenaturalumo jausmas apimtu  schmoll.gif
O as rimtai pamasciau, kad tu saipaisi  blush2.gif


Na, kadangi pirma karta matau toki sprendima, tai dar negaliu pasakyti ar man patinka ar ne ax.gif
Oi ne, rimtu rimciausiai jo nemaciau pioneer.gif, o va Vida77 pridure, kad dar vienas kazkur yra lotuliukas.gif Dabar turesiu jo ieskoti lens.gif

O tu pabandyk i ta fotke pazvelgti mano akimis sunglasses2.gif - tarsi veidrodzio ten nei kvapo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 gruodžio 2011 - 15:31
na susukot man galva visai su tuo veidrodziu.nebuciau ne pagalvojus kad taip.tik man kazkaip keisti tie du tvenkinukai pasirode,o kad pries veidrodi viskas aisku.bet kur tas veidrodzio virsus baigias neasuprantu niekaip.o zinot sode butu visai saunu pasidaryti veidrodi.pasidedi salia kede ir geri kava su savim,nu vis ne viena.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 05, 16:58)

O tu pabandyk i ta fotke pazvelgti mano akimis sunglasses2.gif - tarsi veidrodzio ten nei kvapo smile.gif

Na tarkim nera... Bet tada yra kvailai atrodanti tvora su langu doh.gif Taip, kad man vistiek gerai neatrodo. Ir kaip jau sakiau: aprasojes jis man visiskai kraupus patampa biggrin.gif
Atsakyti
bandau isivaizduoti, jei atsispindetu ne balta tokios pat spalvos kaip tvora siena, o kokia plytine?
per didelis teksturu skirtumas ko gero, nors gal ir nieko, labiau derintusi su tvenkinuko plytomis.......

kai turi darba po nosimi gali ji kritikuoti, gali geretis, gali buti abejingas.
Atsakyti
Skaitau šią temą paprastai tyliai (nelabai kuo turiu pasidalinti kol kas). O veidrodžio ir aš nemačiau, tik kai perskaičiau Cobres komentarą pradėjau jo ieškot, o kad tvora su langu, man neužkliuvo, maniau, kad ten viduje kokia patalpėlė yra, juk teoriškai tokio storio ji gali būti lotuliukas.gif Gudriai nufotografuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 12 06, 10:44)

kai turi darba po nosimi gali ji kritikuoti, gali geretis, gali buti abejingas.

Tai taip, kai analizuoji, tai juk ir mokiniesi.

QUOTE(Kristaline @ 2011 12 06, 12:06)
Skaitau šią temą paprastai tyliai (nelabai kuo turiu pasidalinti kol kas). O veidrodžio ir aš nemačiau, tik kai perskaičiau Cobres komentarą pradėjau jo ieškot, o kad tvora su langu, man neužkliuvo, maniau, kad ten viduje kokia patalpėlė yra, juk teoriškai tokio storio ji gali būti  lotuliukas.gif Gudriai nufotografuota  thumbup.gif

Taip , butent, kad nufotografuota. Bet kai stovi ir matai save, tai tas efektas jau visai kitas buna. Ir sitoje nuotraukoje pasimato visas veidrodzio geris

user posted image

klausimas, kaip daznai jis toks buna. Juk lietus jo irgi nepagrazina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 06, 11:51)
Tai taip, kai analizuoji, tai juk ir mokiniesi.
Taip , butent, kad nufotografuota. Bet kai stovi ir matai save, tai tas efektas jau visai kitas buna. Ir sitoje nuotraukoje pasimato visas veidrodzio geris

user posted image

klausimas, kaip daznai jis toks buna. Juk lietus jo irgi nepagrazina  schmoll.gif


Sveikos, parsiradau. Atsiprašau jei kartoju kažkieno mintis, ne namie, tik probėgom paskaitydavau ką jūs kalbat. mirksiukas.gif
Manau ilgainiui suvešės gebenė, kiti augalai taip pat paaugs ir to veidrodžio bus minimaliai. ax.gif O sienos visai nesimatys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai faktas, kad suveses. Bet esme, kad jei lis ar aprasos, ar nebus idealiai nusveistas, tai vistiek bus matyti, kad yra butent veidrodis. Man tai masytu, kitam gal visai ir nebutu trukumas mirksiukas.gif
Tai ties tuo ir apsistojam, kad aptareme tai, ko dar iki siol nebuvom aptarinejusios, gal kuriai patiks ir pritaikys sau tokia ideja mirksiukas.gif As kai maciau ta veidrodi varteliuose, tai man irgi vis neisejo ir galvos, kaip pritaikyti pas save, nes mazas sklypas, tai praverstu toks efektas. Bet nesugalvoju, kad ir patiktu, ir naturaliai atrodytu, ir ... negasdintu vakarais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 gruodžio 2011 - 11:25
QUOTE(Cobre @ 2011 12 06, 12:24)
Tai faktas, kad suveses. Bet esme, kad jei lis ar aprasos, ar nebus idealiai nusveistas, tai vistiek bus matyti, kad yra butent veidrodis. Man tai masytu, kitam gal visai ir nebutu trukumas  mirksiukas.gif
Tai ties tuo ir apsistojam, kad aptareme tai, ko dar iki siol nebuvom aptarinejusios, gal kuriai patiks ir pritaikys sau tokia ideja  mirksiukas.gif  As kai maciau ta veidrodi varteliuose, tai man irgi vis neisejo ir galvos, kaip pritaikyti pas save, nes mazas sklypas, tai praverstu toks efektas. Bet nesugalvoju, kad ir patiktu, ir naturaliai atrodytu, ir ... negasdintu vakarais  biggrin.gif


Mačiau tokį bajerį vienam parke, bet ten tikriausiai darbuotojai pastoviai valo, nebuvo aptaškytas. lotuliukas.gif
Pas save aš irgi tokio daikto neįsivaizduoju. schmoll.gif
Atsakyti