Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2011 12 03, 19:04)
Paskutinio sodo ziurejau tik nuotraukas, nespejau dar paskaityti, bet kiek nuotrupas pokalbiu permeciau, tai lyg ir ta pati dizainere, kurios burbuliniu buksmedziu kiemeli buvau imetusi  smile.gif

tai ta pati, ta pati. As galvojau, kad tu ja specialiai uzrodei biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 03, 12:08)

Man kazkuo primena Vilzes sodyba  g.gif Neblogas visai projektas  g.gif


o geras, manes dar nepamirsot biggrin.gif as tai vis kartas nuo karto paplanuoju ka nors, pagalvoju, jau dabar beveik vietoj tos pavesines kur arciau namo pergoles noreciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 12 04, 16:28)
o geras, manes dar nepamirsot biggrin.gif as tai vis kartas nuo karto paplanuoju ka nors, pagalvoju, jau dabar beveik vietoj tos pavesines kur arciau namo pergoles noreciau doh.gif

Tai juk normalu vis tobulinti planeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 03, 13:38)
Sitas mane sudomina, visai idomu paziureti, kaip viskas prasideda nuo plano ir yra vykdoma. Ar man visa tai patinka dar nezinau  g.gif  Gal po keliu metu, kai uzaugs, suaugs, ir ...kiek pasens, viskas atrodys puikiai  g.gif
http://www.ogrodowis...ny-ogrod?page=1


Perziurejau, ir tai, kas man visai patiko, kad augalai sodinami jau gerokai paugeje:
user posted image

Irankis augalu formavimui - beveik skutimo masinele lotuliukas.gif
user posted image

Nelabai patiko "nykstuko" triobele ir lysves prie cia pat esancio fontanelio/kranelio ir apskritai prie viso elegantisko namo atchitekturos schmoll.gif
user posted image

Ir visgi daug labiau man istrigo ir patiko anksciau apkalbetas "zaliasis kiemelis"
Vienas jo motyvu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gruodžio 2011 - 19:59
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 04, 19:44)
Perziurejau, ir tai, kas man visai patiko, kad augalai sodinami jau gerokai paugeje:

joo, o kam tai nepatiktu biggrin.gif , tik vat nelabai patinka, kad ju kaina isauga kokia 20 kartu verysad.gif .
Dazniausiai bet kuriame projekte (kaip ir interjere) buna keistu dalyku, bet svarbu, kad yra bent jau kas nors, kas tikrai vertas demesio.

Tokie atvejai man visiskai nesuprantami (drasiai sakyciau sodininko megejo darbas) - ar cia uzsakovo, ar rangovo kalte?
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 04, 21:44)
Vienas jo motyvu wub.gif
user posted image

Mane tas veidrodis labai erzina g.gif Gal todel, kad siuo atveju jis nelabai tinkamoje vietoje. Tuos artimuosius augalus ir fontana atspindi puikiai, bet ta siena schmoll.gif
Ir aplamai jis parinktas per didelis. Siaip man viedrodziu panaudojimas soduose labai patinka, bet tik tada, kai jie tikrai sudaro iliuzija, kad ten ne veidrodis, o tiesiog langas, durys ar varteliai ir uz ju kazkas yra dar.

Kas liecia didelius augalus, tai tik tenka pasidziaugti, kad kazkas gali sau tai leisti biggrin.gif O patiktu manau visiems.
Namukas nepatiko, bet jis vistik daznai reikalingas, jei name tokios patalpos nera. O jau koks jis turejo buti... Gal ateityje apaugs, uzaugs ir bus viskas ok.

Ta pirma "lysve" desineje, vistik man atroso ne lysve, veliau matosi net jos gale berzelis pasodintas g.gif Dali darzelio susodintos tujos uzstoja, ten dar auga hortenzijos, bijunai, levandos, melsves ir t.t., ne kazin kas ten nuo namo ir matosi, o juo labiau nuo paties fontanelio. Is kitos fontenelio puses yra poilsio zona, kuri apaug kukmedziais ir irgi nesimatys darzelio. Tas darzas man i akis nekrenta, jis tik palei galine tvora eina is abieju apvalios poilsio zonos pusiu, jam iki fontanelio tolokai smile.gif Bent jau as taip is velesniu nuotrauku matau.
Man ko gero labiausiai nepatiko pats fontanas. Na ta vieta man kaip paminkas kapinaitese blush2.gif Ir pergole su suoleliu nelabai ten dera, nors ir atrodo puikiai wub.gif

Papildyta:
Man va oleandrai tuose vazonuose nerealiai atrodo wub.gif

user posted image
Papildyta:
Kiek as iziuriu, tai man susidaro ispudis, kad ta "lysve" i desine nuo fontaniuko yra apsodinta gyvatvore g.gif

user posted image

Jei taip, tai tas darzas tada aplamai neturetu niekada niekam uzkliuti.
Atsakyti
man labiausiai irgi patiko dideli augalai vazonuose,tokius galima ir paciam uzsiauginti,nebutina pirkti tokius didelius ir brangius.bet kas geriausia ikasei i zeme su visu vazonu jei reiks persodinti iskelei ir ikasei kitoj vietoj.na o kai jau pasidarys labai dideli tada jau isemei is vazono ir pasodinai.as bandysiu turiu mazu tuju daigeliu,pridygo po sena tuja ,kol atsiras jiems nuolatine vieta pagyvens vazonuose.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 12 03, 21:10)
tai ta pati, ta pati. As galvojau, kad tu ja specialiai uzrodei  biggrin.gif .

Na dabar skaitau, skaitau (kitame forume), tai bent jau pirmini plana seimininke pati pasidare. Kiek ten prisidejo ta dizainere, tai dar nesuvokiau (nedaskaiciau), todel ir nera sito namo jos darbu sarase. Na saunuole tada Kasia thumbup.gif
Cia ne i tema, bet jos blogas
http://wstyluretro.blogspot.com/

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 04, 22:37)
Mane tas veidrodis labai erzina  g.gif  Gal todel, kad siuo atveju jis nelabai tinkamoje vietoje. Tuos artimuosius augalus ir fontana atspindi puikiai, bet ta siena  schmoll.gif 
Ir aplamai jis parinktas per didelis.  Siaip man viedrodziu panaudojimas soduose labai patinka, bet tik tada, kai jie tikrai sudaro iliuzija, kad ten ne veidrodis, o tiesiog langas, durys ar varteliai ir uz ju kazkas yra dar.



Is pradziu nesupratau apie ka tu cia g.gif
Po to sutelkiau visa demesi - akys vos is orbitu neiskrito blink.gif, bet vistiek neiziurejau to veidrodzio anei kaip doh.gif
Sakyciau, kad jauciu ji esant, nu betgi nematau nikaip lens.gif ir dar diiidelio lotuliukas.gif
As galvojau, kad fontanai du ir man tai labai patiko bigsmile.gif
Veidrodzius as dievinu, ale apie ju panaudojima sode tai nezinojau - kaimas as kaimas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gruodžio 2011 - 23:05
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 05, 00:56)
Is pradziu nesupratau apie ka tu cia g.gif Po to sutelkiau visa demesi - akys vos is orbitu neiskrito blink.gif, bet vistiek neiziurejau to veidrodzio anei kaip doh.gif
Sakyciau, kad jauciu ji esant, nu betgi nematau nikaip lens.gif ir dar diiidelio lotuliukas.gif


Kuo greiciau bek akinuku uzsisakineti biggrin.gif Jei tau patinka, tai valio mirksiukas.gif Man negrazu, o dar aprasoja ar lyja ir vanduo nuo jo varva, tai isvis ne vaizdas, o katastrofa doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 05, 00:56)
As galvojau, kad fontanai du ir man tai labai patiko bigsmile.gif
Veidrodzius as dievinu, ale apie ju panaudojima sode tai nezinojau - kaimas as kaimas blush-anim-cl.gif

Tu rimtai neiziurejai? g.gif

Maciau tokiam dziungliskam-paslaptingam ( ir mazam) sode tvora: krumai, vijokliai, lyg ir plytu muras matesi (bandau atgaminti vaizda atmintyje), ir varteliai tokie azuriniai, o uz ju vel sodas matesi. Tai va uz tu azuriniu varteliu buvo veidrodis - efektas nerealus. Tik galvoju, jei pavakaryje eitum link ten ir matai veidrodyje judesi, tai malonu nebutu doh.gif Del visokiu tokiu priezasciu vistik nenoreciau naudoti veidrodziu lauke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 05, 00:05)
Kuo greiciau bek akinuku uzsisakineti  biggrin.gif  Jei tau patinka, tai valio  mirksiukas.gif  Man negrazu, o dar aprasoja ar lyja ir vanduo nuo jo varva, tai isvis ne vaizdas, o katastrofa  doh.gif


Tai kad as ir taip jau su keturiom akim ziurejau lotuliukas.gif
Darau isvada, kad nuotrauka tobulai (geru rakursu) padaryta, nes veidrodzio virsus, kaip suprantu, sutampa su tvoros krastine smile.gif

Man patiko ne veidrodzio ideja, o dvieju fontanu draugija, nes tos plyteles salia "abieju baseineliu" sudare lyg ilgesni takeli, kuriuo galima prasieiti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gruodžio 2011 - 23:16
QUOTE(mamagabi @ 2011 12 05, 01:12)
Tai kad as ir taip jau su keturiom akim ziurejau lotuliukas.gif
Darau isvada, kad nuotrauka tobulai (geru rakursu) padaryta, nes veidrodzio virsus, kaip suprantu, sutampa su tvoros krastine smile.gif

Nezinau del rakurso, nenusimanau tuose reikaluose, bet man apacioje labai gerai matosi veidrodis ir tas nupjautas namo vaizdas... doh.gif Kiek ziuriu, tiek pykina kazkodel blush2.gif
Pas mane keturios akys - taip, kad cia nepasiteisinimas lotuliukas.gif
Papildyta:
Cia tos pat moters namai ir sodas

http://forum.murator...u-retro-galeria
Atsakyti