Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(vida777 @ 2011 11 21, 11:10)
swoon.gif kaip noreciau cia bent viena kambari tureti  wub.gif . Sodo grazybe...

O as neapsisprendziu, ar man labai grazu ar kazkas ne taip g.gif Ta paskutine nuotrauka kazkaip man ne taip atrodo g.gif Bet siaip toks gana realus pavyzdukas. Pas ka cia tie 20 aru? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 09:18)
O as neapsisprendziu, ar man labai grazu ar kazkas ne taip  g.gif  Ta paskutine nuotrauka kazkaip man ne taip atrodo  g.gif  Bet siaip toks gana realus pavyzdukas. Pas ka cia tie 20 aru?  g.gif  biggrin.gif

o kas paskutineje galetu buti ne taip? ten sodo fragmentas, kas daznai, nezinant bendros visumos, atrodo ne taip, bet siame linke matyti visas sodas ir man atrodo viskas super.
Tu mitologiniu supyniu asmeniskai nenoreciau, bet jei panstwom patinka... Ir dar idomiai pasirode nuo zemes pakiles suoliukas aplink medi, galvojau - akys nebe taip rodo g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 21 lapkričio 2011 - 09:31
QUOTE(vida777 @ 2011 11 21, 11:30)
o kas paskutineje galetu buti ne taip? ten sodo fragmentas, kas daznai, nezinant bendros visumos, atrodo ne taip, bet siame linke matyti visas sodas ir man atrodo viskas super.
Tu mitologiniu supyniu asmeniskai nenoreciau, bet jei panstwom patinka... Ir dar idomiai pasirode nuo zemes pakiles suoliukas aplink medi, galvojau - akys nebe taip rodo  g.gif .

Daug kas man cia tikrai super, kitaip nebuciau dejusi nuorodos biggrin.gif Na bet jiems ir taip gerai: grazus namas, grazi vieta, grazi aplinka. Tai vat reikia pasikabineti tongue.gif biggrin.gif O jei rimtai, tai man tas sabakstynas iskrenta is bendro vaizdo ir tiek. Toks jau tas mano grozio supratimas tongue.gif biggrin.gif Kita vertus, gal dar ten viskas nesuauge iki tikrojo vaizdo g.gif O bet jei kalbeti apie visuma, tai labai puiku. Suolelio nekabinciau, ne todel, kad as pries tokius isdykavimus, bet kazkaip man neisbaigtai ten ziurisi. O supyne tai palikciau, visai idomu vaikstai po tokia klasikine aplinka ir staiga staigmena sitokia bigsmile.gif . Man tokie dalykai patinka. Nelabai tik suvokiu kokioje ji vietoje pastatyta, bet bent jau as daryciau ja nuosalioje vietoje, kad tikrai , kaip staigmena butu smile.gif
Atsakyti
Kazkada temoje buvo kalbeta apie gyvatvores: tujos atsibodusios, neidomios - ka sodinti ? Cia virs nuotraukos galima versti puslapius ir kiekviename aprasomas siulomas augalas. Gal ne visi mums tinka, bet paziureti idomu. Yra lotyniski pavadinimai, tai manau nesudetinga paziureti bus.
http://www.e-ogrody...._zywoploty.html

Atsakyti
wub.gif

http://www.swiatrezy...er-pelen-klejno


Papildyta:
Gal kuri izvelgs koki derinuka smile.gif
user posted image
Atsakyti
http://www.ogrodowis...lko-bukszpanowy
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 11:56)


Ot va cia tei reikalas thumbup.gif Aciu 4u.gif
Man, kaip didelei zalumos ir jos formu gerbejai - super vaizdeliai!
Ir net vandens yra - ar gali buti geriau!

Musuose as pestebiu tokia tendencija - nemazas sklypas, o jo apzeldinimas kazkur toli toli patvoriais ir pakampiais... O ir tuose pakampiuose susodinta "sukista" didziausias augalu asorti: po viena augaliuka, visi skirtingi ir dauguma neauksti, pazemiui pazemiui... todel ziurint nuo namo atrodo, kad auga beveik vien samanos smile.gif O tarp tu samanu "pukst" ir styro ant vienos laibos kojeles koks svyrantis karklas - kaip vienisas karys lauke...

O stai auksciau pateiktas pavyzdelis ir parodo, kad zalumai reikia leisti atsirasti ir arciau namo, rinktis aukstesnes ir grazias jos formas, isigyti ne po viena augala, o po kelis. Vieno kampo primityvus pvz.: 2 aukstauges kolonines tujos, 3 ovalios ar apvalios, 3 rododendrai, 3 hortenzijos, 5 buksmedziai, 7 melsves ir t.t. zemejimo tvarka. Tarp tos zalumos jau galima galvoti ir apie viena kita spalvini - t.y. zydinciu augalu derini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 21 lapkričio 2011 - 17:32
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 12:56)

Mmmmmmmmm, koks grozis, kazi, per kiek metu toks grozis suaugs? Pas mane dar nesusodinta biggrin.gif Ar spesiu dar savo gyvenime uzsiaugint toki?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 11:56)

thumbup.gif wub.gif
QUOTE(mamagabi @ 2011 11 21, 18:13)
Ot va cia tei reikalas thumbup.gif Aciu 4u.gif
Man, kaip didelei zalumos ir jos formu gerbejai - super vaizdeliai!
Ir net vandens yra - ar gali buti geriau!

Musuose as pestebiu tokia tendencija - nemazas sklypas, o jo apzeldinimas kazkur toli toli patvoriais ir pakampiais... O ir tuose pakampiuose susodinta "sukista" didziausias augalu asorti: po viena augaliuka, visi skirtingi ir dauguma neauksti, pazemiui pazemiui... todel ziurint nuo namo atrodo, kad auga beveik vien samanos smile.gif O tarp tu samanu "pukst" ir styro ant vienos laibos kojeles koks svyrantis karklas  - kaip vienisas karys lauke...

O stai auksciau pateiktas pavyzdelis ir parodo, kad zalumai reikia leisti atsirasti ir arciau namo, rinktis aukstesnes ir grazias jos formas, isigyti ne po viena augala, o po kelis. Vieno kampo primityvus pvz.: 2 aukstauges kolonines tujos, 3 ovalios ar apvalios, 3 rododendrai, 3 hortenzijos, 5 buksmedziai, 7 melsves ir t.t. zemejimo tvarka. Tarp tos zalumos jau galima galvoti ir apie viena kita spalvini - t.y. zydinciu augalu derini.


thumbup.gif drinks_cheers.gif
O del sklypo apzeldinimo, as manau, kad cia laikinas reiskinys. Sklypai pas mus gana nemazi, o didelei erdvei suvaldyti reikia patirties ir igudziu. As manau su laiku ateis ir tai. Bet pastebejimas labai tikslus thumbup.gif hi.gif
Va todel labiausiai ir megstu nedidutes erdves, nes su jomis viskas aiskiau. Norint ta aiskuma pasiekti plynam stadione, visu pirma irgi reikia erdve skaidyti mazais "kambareliais", o tai nera labai paprasta... jau nekalbant apie ilga rezultato laukima (alpinariumas duoda rezultata tuoj ir dabar) bei pinigine israiska (rimti augalai, mazoji architektura ir t.t. dazniausiai kainuoja daugiau nei kiliminiai sliauziakai ax.gif ) Na, bet atsizvelgiant i tai, kokiais tempais mes perimam vakarietiska kultura - manau ilgai laukti neteks. Jau vien sios temutes aktyvumas daug pasako 4u.gif

Vida777, ar sitie laipteliai nieko neprimena biggrin.gif?
Tiesa, klasikiniu sodu nuotraukose daznokai matau tuos sidabrinius rutulius g.gif , cia turbut tokie naujamadiski nykstukai hihihi.gif
Atsakyti
Mamagabi drinks_cheers.gif

QUOTE(bitule @ 2011 11 21, 19:58)
Tiesa, klasikiniu sodu nuotraukose daznokai matau tuos sidabrinius rutulius  g.gif , cia turbut tokie naujamadiski nykstukai  hihihi.gif


Man tie nykstukai siame sode labai nepatiko blush2.gif Taip ir norisi prasibegti ir surinkti juos biggrin.gif Matyt as labai senamadiska blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, kad jau bitule ta nuotrauka cia pacitavo, tai ir as ja dar karta ikelsiu su klausimu

user posted image

Cia visai padoriai atrodo tas takelis palei nama. Pas save as galvoju kazkiek atitraukti ir bandyti kazkuo ta tarpa apzeldinti. O gal vistik pataupyti vieta, kad liktu daugiau vejos, jos ir taip mazai bus, ir daryti palei siena? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 21 lapkričio 2011 - 20:03
Kiek supratau, tai kiti tos pacios autores darbai

http://www.gardenarium.pl/realizacje
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 22:41)
Kiek supratau, tai kiti tos pacios autores darbai

http://www.gardenarium.pl/realizacje


Aleliuuuja bigsmile.gif 4u.gif
Vakarui kaput - einu varvint akiu unsure.gif
Atsakyti