Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2011 11 20, 17:13)
- realiai kiek kitaip viskas.
-- gal jau uzteks cia demesio mano pergolei  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

- Labai tikiu 4u.gif nuotraukos dažnai smarkiai iškraipo vaizdą.
-- Gerai, atsikabinu biggrin.gif 4u.gif , nors jau buvau beeinanti paišyt kito galvoj sėdinčio varianto, vietoj pergolės kitoj pusej tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2011 11 20, 18:38)
nors jau buvau beeinanti paišyt kito galvoj sėdinčio varianto, vietoj pergolės kitoj pusej  tongue.gif

Suintrigavai doh.gif lotuliukas.gif

šeima iš 5, jei laikina tvora, tai gal tiesiog ziureti, kas greiciau auga ir tiek. O apie ka ateityje galvojate toje vietoje? g.gif

Miskelis, upelis... peizazinis sodas iskart mintyse biggrin.gif Pavesinukes taip ir norisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 20, 16:13)
...gal jau uzteks cia demesio mano pergolei  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Cobre, negalima juk taip paprastai sustabdyti isivaziavusio traukinio, jei jau uzvedei, dabar kentek, kol visos neissakys susikaupusiu minciu lotuliukas.gif .

As jau beveik susitaikiau ir net pritariu del dalines terasos, bet tik, jei ji bus tokia graksti ilgakoje, su veslia sukuosena ant stogo biggrin.gif .
Per visa terasa, kaip jau ir sakiau, butu viskas labai masyvu (iskaitant gyvatvore) ir per anksta, o naudos dar maziau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 11 20, 19:07)
Cobre, negalima juk taip paprastai sustabdyti isivaziavusio traukinio, jei jau uzvedei, dabar kentek, kol visos neissakys susikaupusiu minciu  lotuliukas.gif .

As jau beveik susitaikiau ir net pritariu del dalines terasos, bet tik, jei ji bus tokia graksti ilgakoje, su veslia sukuosena ant stogo biggrin.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tai nekenciu, as megaujuosi ir vartausi demesio spinduliuose biggrin.gif Bet man jau pries kitus geda blush2.gif

Ech, as tokios ir noriu rolleyes.gif wub.gif Na nieko, jei jau trecdali terasos liepiau iskapoti ir is naujo daryti, tai ir stulpus gal is kelinto karto padarys tinkamus biggrin.gif Gaila, kad ji bus tamsi, taip, kad su dalimi grozio jau is anksto atsisveikinu. Bet va kai vijokliai paaugs, tai tada tikiuosi ju stiebai pasviesins vaizda g.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 20, 18:49)
Suintrigavai  doh.gif  lotuliukas.gif

šeima iš 5, jei laikina tvora, tai gal tiesiog ziureti, kas greiciau auga ir tiek. O apie ka ateityje galvojate toje vietoje?  g.gif



Na, bus tvora kazkokia, kazkada...
O kokia, dar schmoll.gif neigimdziau, kaip sakant tos idejos...
Sunkiai man ji kazkaip.
Noreciau baltos, klasikines, bet kazi kaip ten ziuresis g.gif , kaimynai is abieju pusiu modernias vertikalias lentutes susikale...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 20 lapkričio 2011 - 18:48
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 11 20, 18:46)
Noreciau baltos, klasikines, bet kazi kaip ten ziuresis  g.gif , kaimynai is abieju pusiu modernias vertikalias lentutes susikale...

Daryk balta smile.gif Va va tvora yra man tas skaudulys apie kuri nenoriu nei garsiai nei tyliai galvot. Pasidaviau vyro ir uosvio argumentams, kad ne Lietuvai baltatvore, ir apkale mano kiemuka grazia, ruda, bet ne balta tvora unsure.gif Dabar saukstai po pietu, ir is tikruju labai gailiuosi.
Zadu paslept ta ruduma alyvom, lanksvom, kadagiais, ot.
Atsakyti
Vargu ar pritaikoma, na bet grazu juk wub.gif

http://clubs.ya.ru/4...xml?tag=4451009
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 20, 17:49)
Suintrigavai  doh.gif  lotuliukas.gif 

Gal dar bus progų irnesakyk.gif biggrin.gif
QUOTE(mamius @ 2011 11 20, 20:51)
Pasidaviau vyro ir uosvio argumentams, kad ne Lietuvai baltatvore, ir apkale mano kiemuka grazia, ruda, bet ne balta tvora  unsure.gif  Dabar saukstai po pietu, ir is tikruju labai gailiuosi.
Zadu paslept ta ruduma alyvom, lanksvom, kadagiais, ot.

O gal nudažyk baltai tik iš kiemo pusės? Vyrai turės savo tvoros pusę, ir iš vidaus nereiks krūmais maskuotis biggrin.gif
QUOTE(Cobre @ 2011 11 20, 21:00)
Vargu ar pritaikoma, na bet grazu juk  wub.gif 

Tep, tep user posted image
Tarp kitko paskutiniame straipsniuke minimi kaip tik tie eklektiškieji romantizmo sodai, ir vienas iš jų, kurį vakar kaip tik norėjau parodyti:
user posted image
Wilhelmshohe parkas Vokietijoje.
user posted image
Nepaisant tų romantiškų butaforinių bokštelių, negaliu atsistebėti, kokia buvo kraštovaizdžio architekto fantazija, kad sodinant medžius įsivaizduotų kaip visa tai atrodys po šimto metų bigsmile.gif
user posted image
Čia "pragaro" prieangis įkūnytas augalais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2011 11 20, 21:00)
Nepaisant tų romantiškų butaforinių bokštelių, negaliu atsistebėti, kokia buvo kraštovaizdžio architekto fantazija, kad sodinant medžius įsivaizduotų kaip visa tai atrodys po šimto metų  bigsmile.gif

Man atrodo, kad tokiems plotams ipatingos fantazijos ir nereikia. Kiek yra naturaliai gamtos sukurtu vaizdu - prilygsta tapybos darbams.
Be to, landsafto architektu tarpe yra ir dailininku arba bent jau turinciu tokiu sugebejimu. Jie turi jau gatava vaizda pries akis, skirtingai nuo tu, kurie visai be vaizduotes blush2.gif .

Karta isejo tokia kalba su kaimynu (vienisu vyru) apie namu, aplinkos kurima. Jis sako: "bepigu moterims tokius dalykus daryti, jos turi tiek fantazijos". O as jam: "fantazijos tai jos turi, tik viena beda, kad truksta vaizduotes, kaip tos fantazijos atrodys realybeje" biggrin.gif .
Atsakyti
http://www.weranda.p...wa-niemczyckich
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 11 21, 08:57)

swoon.gif kaip noreciau cia bent viena kambari tureti wub.gif . Sodo grazybe...
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2011 11 20, 21:00)
Gal dar bus progų  irnesakyk.gif  biggrin.gif

O gal nudažyk baltai tik iš kiemo pusės? Vyrai turės savo tvoros pusę, ir iš vidaus nereiks krūmais maskuotis  biggrin.gif

Buvo buvo tokia mintis bigsmile.gif bet kale jau dazyta mediena, kad graziai persidengtu. Tai viena puse jau buvo nudazyta, o kita (vidine) jau aptaskyta rudai sad.gif Visokiu keslu turejau - si karta neisdege. Na ir i balta mano pergole-pavesine vyresnioji karta ziuri kreivokokai, bet cia jau padariau trept trept kojele rolleyes.gif Kadangi pas mane pagrindiniai du statytojai-darytojai-apdailininkai MB ir mylimas uosvis, tenka daug kur slifuoti kampus.
Atsakyti