Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(Eureka @ 2012 01 09, 16:49)


Idomus straipsnis,bet mane "uzmuse" sitas sakinys:
Nors niekas niekada nėra atlikęs tyrimų, kaip vaiko imunitetas priklauso nuo meilės jam, daugumos pediatrų įsitikinimu dažniau serga būtent nemylimi, tėvų ir artimųjų dėmesio ir šilumos stokojantys vaikai.

Man kazkoks negirdetas paradoksas,kuris gali but tik teorinis,bet tikrai ne is praktikos....
Zinau seimas,kurios neissiblaivydamos paleidzia i svieta ne viena vaika ir turbut net nelabai kaip kuriais momentais pamena ju vardus.Na zinokit vaikai sveikut sveikutelei,nes nieks ju taip nemyluoja ir nepopina,kaip mes ,jautrios ir net gal per daug rupestingos mamos......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 09 sausio 2012 - 20:07
QUOTE(Viliausmama @ 2012 01 09, 21:06)
Idomus straipsnis,bet mane "uzmuse" sitas sakinys:
Nors niekas niekada nėra atlikęs tyrimų, kaip vaiko imunitetas priklauso nuo meilės jam, daugumos pediatrų įsitikinimu dažniau serga būtent nemylimi, tėvų ir artimųjų dėmesio ir šilumos stokojantys vaikai.

Man kazkoks negirdetas paradoksas,kuris gali but tik teorinis,bet tikrai ne is praktikos....
Zinau seimas,kurios neissiblaivydamos  paleidzia i svieta ne viena vaika ir turbut net nelabai kaip kuriais momentais pamena ju vardus.Na zinokit vaikai sveikut sveikutelei,nes nieks ju taip nemyluoja ir nepopina,kaip mes ,jautrios ir net gal per daug rupestingos mamos......

Čia, žinot, gal kiek kvailokas sakinys iš tiesų. Galbūt, čia reikėjo rašyti "...dažniau serga vaikai, kurie jaučiasi nemylimi, tėvų ir artimųjų dėmesio ir šilumos stokojantys vaikai."

Juk tikrai būna, kad pvz. gimus antram vaikui šeimoje,dažnai sumažėja dėmesio pirmagimiui, o jis dėl to pradeda pavydėti, ožiuotis, stresuoti, o paskui ir sirgti.
Arba, mama išvargusi nuo buities ar savo darbo, konfliktuoja su vyru, tad ir vaikas išgyvena, o dėl to ir silpsta imunitetas.
O kai vaikas išleidžiamas į darželį, tai savaime suprantama, kad stresuoja ir liūdi, o tai sveikatos neprideda. O jei dar šalia koks sirguliuojantis vaikas...

O kaip ten dėl tų alkoholikų visų ,tai nežinau. Bet šiaip turiu vieną pavyzdį iš savo kaimo. Mes visą vasarą praleidome kaime. Šalia gyveno 6 metų berniukas su tėvais ir 2 močiutėmis. Iš jų dirbo tik tėvas, gaudamas minimumą, mama bedarbė, močiutės pensininkės. Bet matyt ne tame esmė, berniukas prižiūrėtas, žaislų krūvą turėdavo. Tačiau pas juos ten kiekvieną dieną vykdavo konfliktai, nuo jų barnių ir keiksmų skambėdavo visas kaimas, alkoholio, matyt irgi būta, nes užtraukdavo ir daineles. Tai to berniuko niekada sveiko nematydavau-nuolat kosintis, sloguojantis, buvo visai pradingęs kelioms savaitėms, nes sirgo angina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 10 sausio 2012 - 08:44
Keliu tema i virsu ax.gif

Arteja ruduo, pradedu sukti galva kuom cia pastiprinti darzelinuko imuniteta g.gif
Ka mamytes patartumet pavartoti is patirties - zuvu taukus, greipfruto seklu ekstrakta ar alaviju sultis g.gif Ar gal dar koki stebukla zinot bigsmile.gif g.gif
Is anksto dekui uz patarimus/nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 08 16, 15:26)
Keliu tema i virsu  ax.gif

Arteja ruduo, pradedu sukti galva kuom cia pastiprinti darzelinuko imuniteta  g.gif
Ka mamytes patartumet pavartoti  is patirties - zuvu taukus, greipfruto seklu ekstrakta ar alaviju sultis  g.gif  Ar gal dar koki stebukla zinot  bigsmile.gif  g.gif
Is anksto dekui uz patarimus/nuomones  4u.gif


Alaviju ir Noni sultis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2012 08 17, 07:50)
Alaviju ir Noni sultis  thumbup.gif

gal galit nuorodele kokia imest,kaip atrodo? 4u.gif
Atsakyti
Mums rekomendavo ChildLife Essentials Echinacea (cia eziuoles preparatas) ir geruju bakteriju, vaisiu bei darzoviu kol ju yra is darzo, buti kaip imanoma grynam ore, vazinetis dviraciu ir tt. Manau, visa tai, ka mes gerai zinom 4u.gif
Atsakyti
Mes savo keturiems vaikams geriau už "Oral liquid info" imunitetui stiprinti ir gydyti kosulius, bronchitus ir kt. kol kas nieko neradome. Draugaujame jau 9 metus, negalim atsidžiaugti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2012 08 18, 02:35)
Mes savo keturiems vaikams geriau už "Oral liquid info" imunitetui stiprinti ir gydyti kosulius, bronchitus ir kt. kol kas nieko neradome. Draugaujame jau 9 metus, negalim atsidžiaugti 4u.gif

o kur ji galima isigyti ir kiek jis kainuoj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2012 08 18, 02:35)
Mes savo keturiems vaikams geriau už "Oral liquid info" imunitetui stiprinti ir gydyti kosulius, bronchitus ir kt. kol kas nieko neradome. Draugaujame jau 9 metus, negalim atsidžiaugti 4u.gif


ir man butu idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2012 08 18, 00:35)
Mes savo keturiems vaikams geriau už "Oral liquid info" imunitetui stiprinti ir gydyti kosulius, bronchitus ir kt. kol kas nieko neradome. Draugaujame jau 9 metus, negalim atsidžiaugti 4u.gif


Mhhmmm..Gal 1000 lt sukisau i siuos papildus, poveikio jokio schmoll.gif Mamos, dar gerai pamastykite pries pirkdamos.
Atsakyti
mes nuo rugpjucio pradzios geriam barsuko taukus, planuoju dar ir rugseji duot, po to 2 men pertrauka daryt, ir vel kartot kursa. koks bus poveikis, bus matyt, tikiuosi paties geriausio..
pernai ziema ir pavasari gere citrosept, stebukloi nebuvo, bet gal minimaliai kazkiek ir palengvino reikalus, sunku pasakyt.. g.gif
Atsakyti
O tas alaviju sultis tikrai galima vaikams duoti? Kad ir 3meciams? Kazkaip vaistininke i mane kreivai paziurejo kai uzklausiau unsure.gif rolleyes.gif Sake jos neva suaugusiems, kurie turi bedu su virskinimu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 23 rugpjūčio 2012 - 13:50