Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(_ms_ @ 2012 09 21, 19:44)
butu gerai, kad "seniai" bei tie, kas i juosta fotografuoja is pradziamokslio, ir cia rinktusi smile.gif


labai jau nedrasu is to pradziamokslio lipti cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2012 09 24, 21:35)
labai jau nedrasu is to pradziamokslio lipti cia  ax.gif


tegu buna drasu smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Užsirašiau į nuotolinius fotografijos teorijos ir istorijos kursus. Vis gausiu įdomių nuorodų, tekstų ir pan.

Pirmas mano atradimas - BBD dokumentikos serija "The genius of photography". Jei kas nesat matę, rekomenduoju. Yra torrent'e.
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, gal patarsite ką nors. Pas mano vyrą nuo senų laikų yra nemažai fotojuostų ir nuotraukų ryškinimo įrangos: bent keli didintuvai, vonelės ryškalams, rėmeliai, visokie laikikliai, lempos, džiovinimui toks prietaisas... Dar yra bent keli pusiau veikiantys tarybiniai fotoaparatai (Zenit ar kažkokie panašūs) ir visokie priedai jiems - objektyvai, blykstės ir t.t. ir pan.

Išmest gaila, vyras norėtų atiduoti kam nors, kas galbūt dar panaudotų pagal paskirtį, bet neįsivaizduoju ar kas šiais laikais patys dar namie ryškina fotojuostas ir darosi nuotraukas? Gal sakau kokiam moksleivių būreliui pasiūlyti? Arba gal iš čia esančių kas nors norite blush2.gif
Viskas Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inska: 11 spalio 2012 - 12:56
QUOTE(Inska @ 2012 10 11, 13:53)
Noriu pasiteirauti, gal patarsite ką nors. Pas mano vyrą nuo senų laikų yra nemažai fotojuostų ir nuotraukų ryškinimo įrangos: bent keli didintuvai, vonelės ryškalams, rėmeliai, visokie laikikliai, lempos, džiovinimui toks prietaisas... Dar yra bent keli pusiau veikiantys tarybiniai fotoaparatai (Zenit ar kažkokie panašūs) ir visokie priedai jiems - objektyvai, blykstės ir t.t. ir pan.

Išmest gaila, vyras norėtų atiduoti kam nors, kas galbūt dar panaudotų pagal paskirtį, bet neįsivaizduoju ar kas šiais laikais patys dar namie ryškina fotojuostas ir darosi nuotraukas? Gal sakau kokiam moksleivių būreliui pasiūlyti? Arba gal iš čia esančių kas nors norite  blush2.gif
Viskas Vilniuje.

jei atiduodi, tai as viska galiu imt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 10 11, 14:20)
jei atiduodi, tai as viska galiu imt biggrin.gif

Nesikesink, as jau parasiau i AZ smile.gif Jei busi gera, galim pasidalint tongue.gif Zinoma, jei atiduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2012 10 11, 14:23)
Nesikesink, as jau parasiau i AZ smile.gif Jei busi gera, galim pasidalint  tongue.gif  Zinoma, jei atiduos smile.gif

mazai tiketina, kad busiu gera smile.gif
Atsakyti
nemaniau, kad čia kam reikia. bet jeigu tik kas nusiteikęs spausdinti namie - atiduodu ir aš:

- Didintuvą Krokus 4SL - pilna komplektacija, ryškinimo vonelės, foto džiovinimo ir karpymo pričindalai. Vienintelė sąlyga - atvažiuojat iki manęs ir pasiimat (Vln).

- Didintuvą - UPA 725, visai mokyklinis, lagaminėlyje.


Inska, jei po merginų prasiėjimo dar liks daiktų ir norėsi atiduoti, šitie žmonės mielai viską priglaudžia ir panaudoja geriems tikslams:
www.afd.lt mirksiukas.gif

Atsakyti
http://www.bernardin...atematika/88788


aciu Gaz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inska @ 2012 10 11, 13:53)
Noriu pasiteirauti, gal patarsite ką nors. Pas mano vyrą nuo senų laikų yra nemažai fotojuostų ir nuotraukų ryškinimo įrangos: bent keli didintuvai, vonelės ryškalams, rėmeliai, visokie laikikliai, lempos, džiovinimui toks prietaisas... Dar yra bent keli pusiau veikiantys tarybiniai fotoaparatai (Zenit ar kažkokie panašūs) ir visokie priedai jiems - objektyvai, blykstės ir t.t. ir pan.

Išmest gaila, vyras norėtų atiduoti kam nors, kas galbūt dar panaudotų pagal paskirtį, bet neįsivaizduoju ar kas šiais laikais patys dar namie ryškina fotojuostas ir darosi nuotraukas? Gal sakau kokiam moksleivių būreliui pasiūlyti? Arba gal iš čia esančių kas nors norite  blush2.gif
Viskas Vilniuje.



Ačiū visiems už pasiūlymus ir idėjas. Atsiprašau niekam neatrašiau kas rašėt man až. Dabar namie darom generalinę tvarką, tai tuos daiktus norim iš visų pakampių surinkti į vieną krūvą, kad būtų aišku kiek ko ten yra. Tada tikriausiai čia vėl paskelbsim ką konkrečiai galim padovanoti, o už ką gal norėsim paprašyti kokio mažo pinigėlio ax.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2012 10 06, 20:24)
Labas smile.gif

Užsirašiau į nuotolinius fotografijos teorijos ir istorijos kursus. Vis gausiu įdomių nuorodų, tekstų ir pan.

Pirmas mano atradimas - BBD dokumentikos serija "The genius of photography". Jei kas nesat matę, rekomenduoju. Yra torrent'e.


Kur ir kokie tie kursai - smalsu labai

Pries pora metu "The genius of photography" rode Discovery, sestadieniais nuo 24:00 tai viska perziurejau ir atsisiunciau, nes tikrai labai labai kokybiska dokumentika.
Atsakyti