Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(_ms_ @ 2012 08 14, 14:37)
mano sklandytuvas smile.gif

sklandytuvo nesimato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2012 08 14, 13:37)
mano sklandytuvas smile.gif



Ir vėl naujas?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 08 14, 15:46)
sklandytuvo nesimato smile.gif


tai i ji ziurek smile.gif

QUOTE(Kipišas @ 2012 08 15, 22:45)
Ir vėl naujas?


kaip naujas, todel prie jo visi nori fotografuotis, man negaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ms_: 21 rugpjūčio 2012 - 15:17
Sveiki, su skaitmeniniu fotoaparatu fotografuoju jau senokai, bet mėgėjų lygyje,dabar tėvų nupirktas brangusis fotoaparatas guli kampe spintoje ir laukia kol šeimininkė teiksis jį ištraukti..tik jis jau kažkaip atsibodo..nebetraukia...o šiandien pas močiutę tvarkiau stalčius, ir išsitraukiau seną juostinį fotoaparatą, močiutė kažką numykė,kad jis lyg ir veikė bet seniai jau jo niekas nelietė...
Fotoaparatų ekspertas iš manęs nekoksbet objektyvas nesudaužytas, švvelniai kratant nebarška biggrin.gif
Pirma mintis kai paėmiau į rankas buvo,kad tai garsusis Zenitas..bet pasižiūrėjus ant objektyvo parašyta Carl Zeiss Jena Sonner1:1,5..internete nieko neradau, o ant odinio dėklo parašyta Leica...
Gal atsiras kas gali pagelbėti su šiuo daiktu, nes net neįsivaizduoju kaip juo fotografuoti ir kaip patikrint veikia šis mano atradiomas ar ne..o jau labai knieti traukt su juo į laukąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Studencioke<3 @ 2012 08 30, 19:03)
Sveiki,


nelabai aisku, ka per fotoaparata ten turi is aprasymo. Objektyvas specifinis pgl piesini, kuri duoda, bet NUOSTABUS daiktas. Saugok.


Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2012 09 04, 10:33)
nelabai aisku, ka per fotoaparata ten turi is aprasymo. Objektyvas specifinis pgl piesini, kuri duoda, bet NUOSTABUS daiktas. Saugok.


Saugot tai saugau, guli stalčiuje minkštai padėtas..man blondinei dašilo,kad fotoaparatas visgi Leica...ten dar užrašas kažkoks SSSR laikų,žodžiu fotoaparatas garbaus amžiaus, bet pasakykit,kaip patikrint ar jis veikiantis?nes aš jį vis rankose pavartau ir padedu,o noris išlėkt kol saulytė šviečia:)
Atsakyti
QUOTE(Studencioke<3 @ 2012 09 09, 16:07)
Saugot tai saugau, guli stalčiuje minkštai padėtas..man blondinei dašilo,kad fotoaparatas visgi Leica...ten dar užrašas kažkoks SSSR laikų,žodžiu fotoaparatas garbaus amžiaus, bet pasakykit,kaip patikrint ar jis veikiantis?nes aš jį vis rankose pavartau ir padedu,o noris išlėkt kol saulytė šviečia:)


gali nunest i fototaisykla.lt. ten uzrakto greicius patikrins, jei ka reikes taisyt-sutaisys. Bendra bukle pati gali ivertint is akies - ar prasisuka aseles, ar diafragma sukiojas ir veikia ar uzraktas daugmaz tvarkingas. Galima juostele idet isfotkinimui paziuret ar gerai gula kadrai. Is kokio miesto tu esi?

Papildyta:
mano sklandytuvas su manim inside smile.gif

user posted image
Atsakyti
na tesiu monologa toliau, bet butu gerai, kad "seniai" bei tie, kas i juosta fotografuoja is pradziamokslio, ir cia rinktusi smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki smile.gif

kaip ramu cia.

Gal kas zino kur gauti Kodal Portra 400, 120 formatui?
Reikia 10 juosteliu. Gal kas zada ka nors is kur nors siustis ar zino is kur atsisiusti pigiau? smile.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2012 09 24, 11:20)
Sveiki smile.gif

kaip ramu cia.

Gal kas zino kur gauti Kodal Portra 400, 120 formatui?
Reikia 10 juosteliu. Gal kas zada ka nors is kur nors siustis ar zino is kur atsisiusti pigiau? smile.gif

aciu

Juozapaviciaus g. buna arba nebuna. pasiskambink 8 610 31069 ir paklausk. ten turbut Vilniuj pigiausia.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 09 24, 12:43)
Juozapaviciaus g. buna arba nebuna. pasiskambink 8 610 31069 ir paklausk. ten turbut Vilniuj pigiausia.

Aciu, 6sias nuroviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2012 09 24, 11:59)
Aciu, 6sias nuroviau smile.gif

kad tik mačytų wink.gif
Atsakyti