Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

tikrai fainos foto
Atsakyti
Sveiki, pirkčiau juostinį ZENIT arba naujesnio modelio juostinį SMENA. Jei yra pasiūlymų, kreiptis až. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
sveiki! čia gyvybės yra temoj? smile.gif

skanavau senokai fotkintą lomo juostą:

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Gyvybės šiuo metu nedaug, bet pastoviai vienodas produktyvumas buvo tik CCCP smile.gif

Mačiau tavo lomo. Man kai kas patiko.

Pristatau mūsų su sayonara 2expo, kas dar nematėt (nors visi jau tikriausiai matėt).

http://www.flickr.co...57628722422873/

Ar norinčių vis dar yra? Juk nebūtinai tai turi būti naujametinis projektas. Aš mažai fotkinu paskutiniu metu, tai dar vienam 2expo mielai pasirašau, nes galima fotkint bet ką ir bet kaip.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2012 01 12, 01:24)
Gyvybės šiuo metu nedaug, bet pastoviai vienodas produktyvumas buvo tik CCCP smile.gif

Mačiau tavo lomo. Man kai kas patiko.

Pristatau mūsų su sayonara 2expo, kas dar nematėt (nors visi jau tikriausiai matėt).

http://www.flickr.co...57628722422873/

Ar norinčių vis dar yra? Juk nebūtinai tai turi būti naujametinis projektas. Aš mažai fotkinu paskutiniu metu, tai dar vienam 2expo mielai pasirašau, nes galima fotkint bet ką ir bet kaip.


yra įdomių nuotraukų
va čia kaip tik vyksta pokalbis ta tema , skirstosi kas į vid formatą fotkins, kas į 35mm http://www.flickr.co...57628746495415/

Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 12, 11:25)
yra įdomių nuotraukų
va čia kaip tik vyksta pokalbis ta tema , skirstosi kas į vid formatą fotkins, kas į 35mm http://www.flickr.co...57628746495415/


Nematau diskusijos, nes grupė privati sad.gif Permečiau akimis narius, vienas robobebras pagirtas tarp moterų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2012 01 12, 11:36)
Nematau diskusijos, nes grupė privati sad.gif Permečiau akimis narius, vienas robobebras pagirtas tarp moterų smile.gif


gaila nelabai aš ten suprantu kaip priimti į tą grupę, jei ten įmanoma doh.gif
Atsakyti
Aš jau pats save prisiėmiau smile.gif
Atsakyti
Graži vieta, ypač, kai nesiseka fotografuoti su rezultatu smile.gif

„Kūryba“ yra žodis, kurį vartojame taip lengvai, taip sklandžiai. Tapytojas užtepa ant drobės keletą spalvų ir jau be galo džiūgauja. Tai jo savirealizacija, priemonė, kurią pasitelkęs jis išreiškia save; tai jo prekė, pelnysianti jam pinigų ar pripažinimą, – ir jis vadina tai „kūryba“! Kiekvienas rašytojas „kuria“, ir esama net „kūrybinio“ rašymo mokyklų. Bet visi šitie dalykai neturi nieko bendra su kūryba. Visa tai tėra reakcijos proto, sąlygoto tam tikros visuomenės.

Kūryba, apie kurią kalbu aš, yra kažkas visai kita. Aš kalbu apie protą, apimtą kūrimo būsenos. Jis gali išreikšti tą būseną, gali – ne. Išraiška ne itin vertingas dalykas. Toji kūrimo būsena neturi motyvų. Todėl protas, apimtas šios būsenos, kas akimirką miršta ir gyvena, myli ir būna. Šioji visuma ir yra meditacija."

cituota iš Šiaurės Atenai

žemiškesnis klausimas: manau, kad gerai darau, bet pasitikrinu - raudonas filtras 090 su filter factor 5. Fotkinant ekpozicija koreguojasi ~2 stopais?

visiems linkėjimai smile.gif
Atsakyti
R25 yra 3 stopai. Matuota ir teorijoj. O 090 nezinau. Ilsiuosi ir ner kada cekint. Paprastas budas- pridek prie skaitmenos ir ziurek pokyti.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2012 02 16, 23:11)
R25 yra 3 stopai. Matuota ir teorijoj. O 090 nezinau. Ilsiuosi ir ner kada cekint. Paprastas budas- pridek prie skaitmenos ir ziurek pokyti.

ačiū ir už tiek mirksiukas.gif
teorijoje Filter factor = 2X (du pakelti kvadratu/kubu ir t.t.), kur X - stop'u skirtumas. pvz: 8=2 pakelti kubu (reiškia 3 stopai).
Ta jei filter factor 5, būtų du pakelti kvadratu plius šiek tiek.
Žd, supratau, kad per 2-3 stopus bus ok, man tiek užtenka. Skaitmenos nėra smile.gif

Atsakyti
Pamačiau favorituose, kad kažkokia nauja žinutė temoje ir atėjau linkėjimus perduoti smile.gif Išėjau į gyvenimą offline, tai dingus visiškai iš visokio eterio smile.gif Linkėjimai!

Zygmunt Bauman. Gyvenimas off-line ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 17 vasario 2012 - 15:08