Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Gintare D. @ 2011 11 20, 09:25)
Rico daug graziau jei ta fotke iremintum, o ne piestum ir naujintum. Tikra nuotrauka is tikro negatyvo, laiko nukramtyta, va kur grozis... niekad nesupratau kam reik naujint leidziant senom numirt. Man visada mieliau ziuret i senas, tikras, o ne perfotkintas ar atnaujintas. Reik issaugot jas wink.gif ir tiem zmonem, jei supranta, tie patys aptrupejimai ar nukramtyti kampeliai gal daug daugiau prisiminimu kelia, nei pati fota smile.gif

del visu restauraciju tai pritariu. visokiais naujais ismislais paslept senoviskuma. na dar tas dekupazo metas dabar smile.gif bet va kitas klausimas, ka daryti, kad nebluktu ireminta nuotrauka? nes kiek esu reminus, tai ziauriai blunka.. net ne ant tiesiogines saules. tai va del to dabar man gaila senas remint
Atsakyti
Man irgi patinka originali, sena, su savo istorija, bet jie nori pataisytos. Ir didesnes, nes si maza... paprasti zmones ir nezinau ar suprastu jei atvezciau tik ireminta ta pacia nuotrauka, tuo labiau, kad aptarem ko jie nori.

Brumbrumai, pagalvojau ar buna stiklu su UV danga g.gif bet ar tai sustabdys g.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 11 20, 10:44)
del visu restauraciju tai pritariu. visokiais naujais ismislais paslept senoviskuma. na dar tas dekupazo metas dabar smile.gif bet va kitas klausimas, ka daryti, kad nebluktu ireminta nuotrauka? nes kiek esu reminus, tai ziauriai blunka.. net ne ant tiesiogines saules. tai va del to dabar man gaila senas remint

yra stiklas saugantis nuo visu spinduliu zalingu popieriui ir ne tik, muziejinis, tik kainele jo... imanoma, bet brangu smile.gif ne visos dirbtuves uzsakineja. Bent anksciau buvo taip, pries penkis metus kokius, db nezinau kaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 20 lapkričio 2011 - 16:12
QUOTE(Gintare D. @ 2011 11 20, 16:03)
yra stiklas saugantis nuo visu spinduliu zalingu popieriui ir ne tik, muziejinis, tik kainele jo... imanoma, bet brangu smile.gif ne visos dirbtuves uzsakineja. Bent anksciau buvo taip, pries penkis metus kokius, db nezinau kaip.

dėkui smile.gif kai reiks kada, teks pasidomėt
Atsakyti
Matau, kalbat apie senų nuotraukų atnaujinimą - o man iškilo problema skanuojant senus negatyvus. Tikrai senus - jiems daugiau nei 40 metų. Vidutinio formato. Manęs paprašė juos nuskanuoti ir atspausdinti didesnio formato nuotraukas įrėminimui. Aš nepagalvojusi apsiėmiau. Bet kai nuskanavau, tai kokybė baisi, labai daug nešvarumų. Patys negatyvai tokiu tarsi pelėsiu pasidengę (neišmanau aš apie negatyvus, bet toks įspūdis žiūrint prieš šviesą). Ar įmanoma juos kažkaip pavalyti namų sąlygom, nesugadinant?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 20 lapkričio 2011 - 20:39
pati nevalyk gal, spausciau tai as tiesiai is negatyvo, neskenuociau, o valyt duociau Gintui jei apsiimtu
Atsakyti
Jei pelesis- jau nieko nepadarysi. Jis suvalgo zelatinine emulsija iki plastikinio pagrindo verysad.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif pratestinau ir Nikon FM2 . patinka jis man,nors ant atviros diafragmos jo nesuvaldau vis tik fotos
Atsakyti
http://afd.lt/mokyma...otipijos-kursas gal kam pravers
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 11 20, 20:56)
pati nevalyk gal, spausciau tai as tiesiai is negatyvo, neskenuociau, o valyt duociau Gintui jei apsiimtu

O spausdinant tiesiai is negatyvo, ar pavalytu kiek tuos nesvarumus? As mat isivaizdavau, kad daro, kaip yra, nieko papildomai netvarko. Todel ir norejau pati nuskanuoti, su PS pavalyti, jei reikes, ir tada jau duoti spausdinti. Tik nesitikejau tokios prastos bukles negatyvu...

Atsiprasau uz neismanyma, bet kas yra Gintas ir kaip butu galima su juo susisiekti? (As ne LT gyvenu, gal ir del to nezinau...)
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 11 18, 20:34)


Oho, kiek norinčių. Net nežinia, kaip burtus traukt lotuliukas.gif

Kas yra? Ar per metus tokiais axujenais fotografais tapom, ar be feisbuko nieko įdomiau gyvenime neliko?

QUOTE(Jurzole @ 2011 11 22, 21:48)
O spausdinant tiesiai is negatyvo, ar pavalytu kiek tuos nesvarumus? As mat isivaizdavau, kad daro, kaip yra, nieko papildomai netvarko. Todel ir norejau pati nuskanuoti, su PS pavalyti, jei reikes, ir tada jau duoti spausdinti. Tik nesitikejau tokios prastos bukles negatyvu...


SilverFast programoje yra tokia funkcija Dust and Scratch Removal. Niekada nesinaudojau, bet nesenai pabandžiau ir buvau šokiruotas, kaip tobulai dingo visos šiukšlės ir be jokio klonavimo PS. Laiko užima toks skenavimas daugiau, nei paprastai, bet nereikia nieko daugiau daryt. Tiesa, tai buvo šviežios juostos, tik labai dulkėtos.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 11 22, 23:21)
Oho, kiek norinčių. Net nežinia, kaip burtus traukt  lotuliukas.gif

Kas yra? Ar per metus tokiais axujenais fotografais tapom, ar be feisbuko nieko įdomiau gyvenime neliko?
SilverFast programoje yra tokia funkcija Dust and Scratch Removal. Niekada nesinaudojau, bet nesenai pabandžiau ir buvau šokiruotas, kaip tobulai dingo visos šiukšlės ir be jokio klonavimo PS. Laiko užima toks skenavimas daugiau, nei paprastai, bet nereikia nieko daugiau daryt. Tiesa, tai buvo šviežios juostos, tik labai dulkėtos.


smile.gif) as sudalyvauciau,vis tiek daug fotografuoju biggrin.gif
Atsakyti