Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Sansara @ 2011 11 04, 13:39)
priklauso nuo sales sviesumo. jei diena ir sviesi sale - nereik nieko, be iso. jei tamsu bus ir erdvi sale - sunku bus ir su isorine. nespes krautis, nes kas karta kals is visu jegu, neuzteks sviesos, vis tiek iso pakankamai auksto reiks. softboxas - net nezinau. zinau kas tokius per vestuviu puotas vakarais pasistato. sako neblogai visai. pati nesu bandzius. vel viskas nuo erdves priklauso. jei aplink seni visi sedes, tai galima seni prozektoriais apstatyt  lotuliukas.gif
iskart spausdinimui -  doh.gif uzjauciu


oij.. nu aisku. dekui smile.gif teks kratyt pinigine flashui doh.gif ir kitiems pribumbasams..
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 11 04, 14:49)
oij.. nu aisku. dekui  smile.gif teks kratyt pinigine flashui  doh.gif ir kitiems pribumbasams..

gal tik pasiskolink/issinuomok vakarui. g.gif jei ka. nulenksi galva zemiau, uzmesi kortele balta ar difuzoriu i kalsi i kakta, kad tik gautusi. visokie softboxai, labai kavarni, ir bijau kad vienas nieko nepades smile.gif gal ziurek ir uzteks ir tik auksto iso. jei turesi galimybe po to apdorot foto, raw isgelbes tikrai labai daug.
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 11 04, 15:11)
gal tik pasiskolink/issinuomok vakarui.  g.gif jei ka. nulenksi galva zemiau, uzmesi kortele balta ar difuzoriu i kalsi i kakta, kad tik gautusi. visokie softboxai, labai kavarni, ir bijau kad vienas nieko nepades smile.gif gal ziurek ir uzteks ir tik auksto iso. jei turesi galimybe po to apdorot foto, raw isgelbes tikrai labai daug.


mano senukas 30D Iso labai nemegsta . max 400 ,o su atvira labai diafragma irgi nepadirbsi doh.gif su raw irgi negaliu fotografuot,nes turiu tik 6gb korta,o cia visa mokykla biggrin.gif vienu zodziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 11 04, 15:16)
mano senukas 30D Iso labai nemegsta . max 400 ,o su atvira labai diafragma irgi nepadirbsi  doh.gif su raw irgi negaliu fotografuot,nes turiu tik 6gb korta,o cia visa mokykla  biggrin.gif vienu zodziu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif vlip očkarik 000054.gif
issisuksi wink.gif vienaip ar kitaip.
pasiskolink nesiojama kompa, jei neturi, ir permetinek per pertraukas foto. 6 gb ner mazai.
Atsakyti
Sveiki, bijau buti isjuokta, bet turiu paklausti.
Gavau toki senuciuka Canon juostini, isryskinau kelias juosteles, su juo darytas.Pirmoje viskas tvarkoj, antroj atsirado keli visiskai skaidrus kadrai, kuriuose nieko nesimato, o trecioje vien skaidrus, tarp ju vienas kitas visiskai normalus gerai iseksponuoti kadrai-(visa juostele fotografuota buvo vienodoj sviesoj toj pacioj vietoj).Kame cia gali buti reikalas?
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 11 04, 16:00)
lotuliukas.gif vlip očkarik  000054.gif
issisuksi wink.gif vienaip ar kitaip.
pasiskolink nesiojama kompa, jei neturi, ir permetinek per pertraukas foto. 6 gb ner mazai.


nu joa.. bijau,kad netruktu kantrybe ir 5dII nenusipirkciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 04 lapkričio 2011 - 15:52
Sansara, nežinau apie kokią blykstę tu kalbi, bet man su sb 800 niekad nebuvo bėdų, kad nespėtų krautis. Žinoma, ne ant iso100 tada fotkini, o 800, kad nekaltų max kiekvieną kart.

Ediper, nebijok iso. Juk ne A3 spaus. Nesimatys triukšmo.

Aš laikausi nuomonės, kad tokiuose renginiuose svarbiausia mobilumas. Teks ir priklaupt, ir apeit aplink, ir tėvai su muilinėm į kadrą brausis.
Atsakyti
sb 800 nukreipta i lubas smile.gif pakankamai dideleje saleje, kai uz lango tamsu. iso nepasakysiu, bet ne 100 tai tikrai
pas mane net namie buna nespeja krautis, kai i lubas nukreipiu. ir kas 1-2 sek fotkinu iso 100 smile.gif ir nors ne 1/1 fotkinu, o kokie 1/64 ir dar trumpiau. gal bateriju talpa itakoja smile.gif ir padaromu kadru daznumas, ir fotografavimo programos pasirinkimas lotuliukas.gif ir dar n faktoriu. bet man buna kad nespeja kraut.
Atsakyti
Nu jo, kas 1-2 sekundes aš nekalu smile.gif

Alabama, panašu, kad užraktas nesuveikia.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 11 04, 17:00)
Sansara, nežinau apie kokią blykstę tu kalbi, bet man su sb 800 niekad nebuvo bėdų, kad nespėtų krautis. Žinoma, ne ant iso100 tada fotkini, o 800, kad nekaltų max kiekvieną kart.

Ediper, nebijok iso. Juk ne A3 spaus. Nesimatys triukšmo.

Aš laikausi nuomonės, kad tokiuose renginiuose svarbiausia mobilumas. Teks ir priklaupt, ir apeit aplink, ir tėvai su muilinėm į kadrą brausis.


na jo.. ziuresiu,ka cia sugalvosiu biggrin.gif apsikrausiu blykstem ir praktikuosiu flash photography biggrin.gif na turesiu dar pries tai pan. rengini,tik mazesniu gabaritu,tai pasitestuosiu tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
Gal kam reikalingas plačių/siaurų juostų skeneris Canon 8800F. 500Lt
Jei ką domina tai prašau kreiptis į PM
Atsakyti
Va taip va http://www.christies...bjectID=5496716
Atsakyti