Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Sveikučiai,
Gal atsirastų žmogeliukas, kuris galėtų išnuomoti multigreidinius filtrus? Užsisakiau iš amazon'o, tada kol gausiu sad.gif o per atostogas norėčiau padirbėti. Veiksmas Kaune.
Atsakyti
Dovanoju fotografijos knygas, albumus. Vilnius. Nesiunčiu.
Stasys Krasauskas 1988
Dali robert deschares
Revue fotografie 86
Pavlovsk Le Palais et lr Parc 1976
Vitaly Butyrin Fotomontage Fotografik 1987
Dieter Demme, Wolfgang Schneider ERFURT 1987
M. Baranauskas dainavos kraštas 1979
R. Požerskis, R. Rakauskas "Žalgirio vyrai" 1987
Almanax Foto'89
Draugystės vainikas 1978
Fotos in der Werbung 1972
Tarybų Lietuva 1976
A. Kunčius, Susitikimai 1984
Urania Tierreich, 1966
A. Kunčius Senojo Vilniuas vaizdai 1969
Lietuvos fotografija 1978
Dar keturios rusiškos, bet neturiu rusiško šrifto smile.gif

(tik kelių trūksta iš šio sąrašo).
Atsakyti
Sveiki foto entuziastai. smile.gif
Kažkada seniai seniai lankiausi truputėlį čia, tai, sakau, sugrįšiu su pasiūlymu...
Gal kam reikia ILFORD RAPID FIXER fiksažo? Turiu beveik visą litrą, kuris stovi nuo 2011 metų, nerandu jo galiojimo laiko, bet buvo visą laiką užsuktas, tai, sakau, gal geras dar?.. Ar atsirastų norintis priglausti? Taip pat dar yra likučiai Ilford Microphen ryškalo...
Jei ką domina, perleisčiau, nes nuleisti į klozetą ar kur kitur išmesti ranka nekyla... mastau.gif
Visa tai gyvena Vilniuje. Brūkštelkit AŽ, jei kas norėtumėt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausti keliu klausimuku.
Gal kas bandet foto ryskinima kava? Kaip jum? smile.gif Beja jei ne paslaptis is kur bakeli gaut ryskinimui, velniskai uzsidegiau pabandyt.

Beto turiu blykste sena, ir ji turi maitinimo laida kuris kisasi i razete ta prasme, ir kaip suprantu turetu but dar vienas laidas nuo blykstes i mano zenituka? bet va ner to laido, tai gal turit kokiu pasiulimu? kur gaut butu galima ar ka primeistraut?

Atsakyti
Del fiksazo esu girdejus kad galima juros druskos stipriu tirpalu uzfiksuot... bet kaip sakiau praktiskai nebandzius tik girdejus tai nezinau ar tai imanoma...
Beja kiek fiksazas kainuoja, kiek jo uztenka ir kur gauti? biggrin.gif o be jo kas atsitiktu?,
turbut kol pati nepabandysiu-nepaaiskes biggrin.gif

Aciu uz atsakyma, bet ziuriu niekas turbut apie ta blykstes laida nezino? o cia man vienas svarbesniu klausimu pastaruoju metu doh.gif

Beja juosteles skenuojat, perfotografuojat, nesat i atelje skenuot ar tiesiog darot visas nuotraukas? 4u.gif
Papildyta:
Beja suzaveta blogu!

Dar vienas klausimukas, na niekur nerandu, visiskai nerandu atsakymo gal kas zinot ant Zenit 122 yra toks dalykiukas persukamas sone. Zalias kvadraciukas, persuki - raudonas...Ka jis parodo?
Cia tik savo 122 Zenita tyrineju, jauciu kai senesni modeliuka pradesiu tirinet ir panaudot bus dar daugiau klausimu ir neaiskumu - vaje. Atsibosiu as jum biggrin.gif ir dar keli zaisliuai bus like, bet neaisku kada ju laikas ateis...
Atsakyti
Juosteles skanuojam. Kai kurie darom po didintuvu.

Be fiksazo neissiplaus nereikalinga emulsija is juostos. Druska galima bandyti. Bet nepatikima. Fixas fototechnika.lt kainuoja 20 lt. Uzteks labai ilgam. Nes skiedziasi, o vienas skiedinys 10-15 juostu.

Zenito instrukcijos ieskpk nete. Butkus.org pavyzdziui.

Atsakymai lakoniski nes ne prie kompo. Siame forume gyvybes nedaug liko, nes apsipyko kai kurie. O fotografuojanciu juosta dar nemazai yra.

Klausk jei turi klausimu.


QUOTE(Citrinmedis @ 2014 08 13, 10:49)
Del fiksazo esu girdejus kad galima juros druskos stipriu tirpalu uzfiksuot... bet kaip sakiau praktiskai nebandzius tik girdejus tai nezinau ar tai imanoma...
Beja kiek fiksazas kainuoja, kiek jo uztenka ir kur gauti? biggrin.gif o be jo kas atsitiktu?,
turbut kol pati nepabandysiu-nepaaiskes biggrin.gif

Aciu uz atsakyma, bet ziuriu niekas turbut apie ta blykstes laida nezino? o cia man vienas svarbesniu klausimu pastaruoju metu  doh.gif

Beja juosteles skenuojat, perfotografuojat, nesat i atelje skenuot ar tiesiog darot visas nuotraukas?  4u.gif
Papildyta:
Beja suzaveta blogu!

Dar vienas klausimukas, na niekur nerandu, visiskai nerandu atsakymo gal kas zinot ant Zenit 122 yra toks dalykiukas persukamas sone. Zalias kvadraciukas, persuki - raudonas...Ka jis parodo?
Cia tik savo 122 Zenita tyrineju, jauciu kai senesni modeliuka pradesiu tirinet ir panaudot bus dar daugiau klausimu ir neaiskumu - vaje. Atsibosiu as jum biggrin.gif ir dar keli zaisliuai bus like, bet neaisku kada ju laikas ateis...

Atsakyti
Matau, kad gyvybes maza. Siaip labai labai gaila, juolab ko cia pyktis.
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Šimtas metų. Na ok, ne šimtas, o kokie trys metai su viršum..smile.gif
Pasiilgau pokalbių apie juostinę fotografiją su bendraminčiais. Jei yra gyvų psichų, tai atsiliepkit smile.gif Gal netyčia tema ims ir atgis.
Aš jokių pasiekimų pateikti negaliu, nes jų nebuvo, tobulėjau kitose srityse smile.gif
Atsakyti
smile.gif aš pasiekimais taip pat negaliu pasidžiaugti. Į juostą fotografuoju, bet kol kas juostas kaupiu, neryškinu, dėl nepateisinamų priežasčių. Foto taip pat nespausdinu, nors baisulingai reikėtų kelias iki balandžio pradžios. Bet vėlgi, turiu daug nepateisinamų priežasčių, su kuriom labai puikiai save apgaunu biggrin.gif
Tiesa, pradėjau mažą projektą su vaikais. Fotografuosim tiek su skaitmena tiek juosta. Paskui bandysim spausdinti. Ilgas projektas, užsitęs iki rugsėjo mėn. O tada gal ir pasirodyti galėsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodėlčius: 24 kovo 2015 - 12:55
QUOTE(Citrinmedis @ 2014 08 12, 20:05)
Sveiki, noreciau paklausti keliu klausimuku.
Gal kas bandet foto ryskinima kava? Kaip jum? smile.gif

Sveiki,
klausimas laukė beveik metus, o aš tik dabar pamačiau smile.gif
Ryškinau juostą kavoje, man patiko. Rezultatas ir proceso aprašymas.
Ten pat yra nuoroda ir į savadarbio fikszažo paieškas.
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2015 03 24, 13:44)
Pasiilgau pokalbių apie juostinę fotografiją su bendraminčiais. Jei yra gyvų psichų, tai atsiliepkit smile.gif Gal netyčia tema ims ir atgis.

Ne visai juostinė, bet ir ne skaitmeninė fotografija smile.gif Vasarą Palangoje ir Plungės fotobienalėje.
Bei Cianotipijos užsiėmimas Plungės bibliotekoje.
Atsakyti
laba,
per tą laiką namą pasistačiau:) buvau pasižadėjęs kai tik baigsiu statybas - taip kamerą į rankas pasiimsiu... bet atpratau kažkaip. atostogas štai į skaidres dar fotografuoju. gavau teisingą projektorių (ačių sillwio drinks_cheers.gif ) ir dabar galiu ant baltos sienos dideliu formatu pasižiūrėti. tiesa bandžiau tik kartą, nes skaidrės dar neišpakuotos, tik vieną dėžutę išsitraukiau.
iš įpročio dar nusiperku tai juostelių, tai ryškalų kai užsienin išvažiuoju. londone štai aplankiau silverprint parduotuvę.

jei pagyvės bendravimas čia - bus lengvesnis ir spartesnis "grįžimas" smile.gif
Atsakyti
Andriuska, tai ryškinsim pas Tave, jo? smile.gif
Aš vakar pasiėmiau pinhole MO pasibandyti. Net juostos dar neįsidėjau, o vaizduotė jau šuoliuoja laukais palaidais plaukais bigsmile.gif
Atsakyti