Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(andriuska @ 2012 11 15, 23:49)
Ten reikia duombaze uzkuri ir instal paleisti. Vat jis ir nepasileidzia. Ne esme. Kada nors.

O kas 30 s per daznai mano galva. Kas minute suk po 10 s. Ir per viduri ryskinimo vietoj sukimo apversk. Po vartymu patrankai dugnu i stala kad burbulai iseitu?


hm nezinau.. visiskai per naujo nebandei kurt? jei nori, duok prisijungimo duomenis ieisiu ir paziuresiu, kas ten yra?

joa, patrankau wink.gif
Atsakyti
Atsiusiu i az.

Patrankymas vartant butinas. O sukiojant reiik sukti abiem kryptim. Jei spirale dvipuse ir su saugikliu kad juosta neiseitu atgal
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2012 11 16, 13:06)
Atsiusiu i az.

Patrankymas vartant butinas. O sukiojant reiik sukti abiem kryptim. Jei spirale dvipuse ir su saugikliu kad juosta neiseitu atgal


ok wink.gif

pasibandyt reikes smile.gif
Atsakyti
Londoniečiams sekasi:

http://www.somerseth...stion-of-colour

http://www.visitlond...maritime-museum



Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2012 11 18, 09:16)


Aha, šitas abi esu numatęs aplankyt tarpušventy smile.gif
Atsakyti
Ediper, na jau atsake smile.gif
Andriuska - tau dar reikia ryskalu XTOL? nes gal jau du metai as tau juos laikau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ms_: 19 lapkričio 2012 - 09:13
QUOTE(sillwio @ 2012 11 18, 10:59)
Aha, šitas abi esu numatęs aplankyt tarpušventy smile.gif


as jau viena apziurejau, su kita irgi netemsiu, tik kadangi ana mokama, tai vaika reiks palikt namie smile.gif


QUOTE(_ms_ @ 2012 11 19, 10:13)
Ediper, na jau atsake smile.gif
Andriuska - tau dar reikia ryskalu XTOL? nes gal jau du metai as tau juos laikau smile.gif


Aha smile.gif
Kalbant apie ryskalus.. nusipirkau ilfotech ir rodinalio nauja turiu.. doh.gif reiks imt is Bressono pavyzdi ir fotkint tik bw biggrin.gif
Atsakyti
Bressonas pats neryškino gi smile.gif Aš nusipirkau chemijos C-41. Damušiu spalvotą juostą ir bandysiu ryškint pats.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2012 11 19, 17:54)
Bressonas pats neryškino gi smile.gif Aš nusipirkau chemijos C-41. Damušiu spalvotą juostą ir bandysiu ryškint pats.


gal ir ne smile.gif

oo! ka pirkai? as tetenal rinkinuko ziurejau, bet neradau. su siaura tai nevargciau namie, bet su placios ryskinimu cia problemos
Atsakyti
Pirkau tetenalį C-41. Pas mus problema ir su siaura, ir su plačia. Ryškina abi, bet tik ryškinimas kainuoja apie 11 eurų.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2012 11 19, 20:25)
Pirkau tetenalį C-41. Pas mus problema ir su siaura, ir su plačia. Ryškina abi, bet tik ryškinimas kainuoja apie 11 eurų.


isproteje kainos irgi. nu sekmes spalvotam ryskinime! pasirodyk wink.gif
Atsakyti
Iš tikro jaučiuosi visai komfortiškai. Perskaičiau instrukcijas, peržiūrėjau video. Neturėtų kilti problemų. Plnauoju ryškinti 30°C temperatūroje, taigi mažiau rizikos, kad neišlaikysiu temperatūros. Prisiduosiu būtinai smile.gif
Atsakyti