Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(BN @ 2012 10 17, 13:43)
Kur ir kokie tie kursai - smalsu labai

čia - http://ru.ehu.lt/stu...tance/programs/
bet be rusų kalbos - nė krust 4u.gif
Atsakyti
Labas. Pirkčiau rimtą 6x6 papratą su šahta, be defektų. Gal turit ir nenaudojat ar šiaip nusibodo. Daug pinigų neturiu smile.gif
Lauksiu pasiūlymų į PM.
Ačiū.
Atsakyti
mano pirmokelis

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas Dienas,

Simtas metu! Tema ziuriu dar nemirusi smile.gif

ms, sveikinimai Pirmokui, lektuvas labai dailus wink.gif

Turiu klausima, ir nesiuskit manes googlint biggrin.gif, papasakokit kaip isryskint juodai balta juostute, kad butu kuo mazesnis grudas? kazka darau negerai as :/ ar agituoju per daznai, ar ryskalas (rodinal) ne tas ar dar kas?
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 14 lapkričio 2012 - 14:30
QUOTE(ediper @ 2012 11 14, 15:28)
Turiu klausima, ir nesiuskit manes googlint biggrin.gif, papasakokit kaip isryskint juodai balta juostute, kad butu kuo mazesnis grudas? kazka darau negerai as :/ ar agituoju per daznai, ar ryskalas (rodinal) ne tas ar dar kas?

labas krabas smile.gif

abu tavo parašyti dalykai didina grūdėtumą. Ir Rodinalis yra gana "agresyvus" ryškalas, ir dažna agitaticija prisideda prie grūdo.

kad būtų atvirkščiai imk švelnesnį ryškalą (pvz., Ilfotech), tada žemesnė ryškinimo temperatūra (20C), silpnesnė ryškalo koncentacija (skiesk daugiausiai, kiek leidžia pagal instrukcijas) ir ilgesnis ryškinimo laikas rečiau maišant. Nu dar pačios juostos grūdėtumas, bet šita turbūt ir taip turi omeny smile.gif

vyrai gal dar papasakos, kaip visai silpnuose skiediniuose po valandą ryškina.

Igno foto l.fainos, kž prisiminiau, kad pati šiemet nepadariau nei vienos normalios pirmokėlio nuotraukos - per daug jausmų matyt, ir man pačiai buvo:)
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2012 11 14, 18:40)
labas krabas smile.gif

abu tavo parašyti dalykai didina grūdėtumą. Ir Rodinalis yra gana "agresyvus" ryškalas, ir dažna agitaticija prisideda prie grūdo.

kad būtų atvirkščiai imk švelnesnį ryškalą (pvz., Ilfotech), tada žemesnė ryškinimo temperatūra (20C), silpnesnė ryškalo koncentacija (skiesk daugiausiai, kiek leidžia pagal instrukcijas) ir ilgesnis ryškinimo laikas rečiau maišant. Nu dar pačios juostos grūdėtumas, bet šita turbūt ir taip turi omeny smile.gif

vyrai gal dar papasakos, kaip visai silpnuose skiediniuose po valandą ryškina.

Igno foto l.fainos, kž prisiminiau, kad pati šiemet nepadariau nei vienos normalios pirmokėlio nuotraukos - per daug jausmų matyt, ir man pačiai buvo:)


Labas krabas smile.gif geras pasisveikinimas! wink.gif
mhmm.. reiks ryskala pakeist tada ir su agitavimu jautriau, bo berniukai praso mane padaryt jiems makiaza, o ka tas makiazas, jei grudas kaip spuoginis?! biggrin.gif
Atsakyti
Ant popieriaus butu grazu...

Pabandyk rodinalio 3 ml + 500 ml vandens. Pirmas 3 min suk pastoviai, tada 10 kartu kas minute po 10 sek. Tada pora kartu kas dvi. Po to kas tris min. Po to kas 5 min. Ir bendras laikas 60 min.

Pabandyk. Gal patiks?
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2012 11 15, 00:19)
Ant popieriaus butu grazu...

Pabandyk rodinalio 3 ml + 500 ml vandens. Pirmas 3 min suk pastoviai, tada 10 kartu kas minute po 10 sek. Tada pora kartu kas dvi. Po to kas tris min. Po to kas 5 min. Ir bendras laikas 60 min.

Pabandyk. Gal patiks?


tai kad nespaudziu as ant popieriaus..

gal ir patiks, bet gi kaip ilgai. ir pamirst galima, kad ryskini smile.gif

o sukimas ar vartymas ta pati efekta duoda?
Atsakyti
Jei teisingai darai, tai didelio skirtumo nera ar sukti, ar vartyti. Bet jei darai blogai- skirtumai atsiranda.

Ilgiuosi savo blogo... Ten buvo pavyzdziai su netinkamo sukimo pvz..

Zmones gerieji: kas galite padeti uzkurti worpresa is naujo? Man nebesigauna. Nekalbu apie atstatyma. Reikia tiesiog mano domene uzkurti wordpres platforma.


O del to, kad ilgas ryskinimo laikas- tai baisiai atrodo tol, kol nepabandai. Po to kitaip nei neryskini. Nes ner jokio streso del laiko. Minute sian, dvi ten, idomus filmo momentas- paziuri, tada nueini pasukti. Hakuna matata:)
Atsakyti
tiesa, dar gali pabandyti ryškinti tirpioje kavoje smile.gif

štai pvz su lucky juosta:
user posted image

user posted image

user posted image

500 ml vandens + 5 arbatiniai šaukštai tirpios kavos + 2 šaukštai geriamosios sodod + 3 tabletes askorbo rūgšties (vitamino C be priedų). 45 min.... jei gerai pamenu iš atminties.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2012 11 15, 14:48)
Jei teisingai darai, tai didelio skirtumo nera ar sukti, ar vartyti. Bet jei darai blogai- skirtumai atsiranda.

Ilgiuosi savo blogo... Ten buvo pavyzdziai su netinkamo sukimo pvz..

Zmones gerieji: kas galite padeti uzkurti worpresa is naujo? Man nebesigauna. Nekalbu apie atstatyma. Reikia tiesiog mano domene uzkurti wordpres platforma.
O del to, kad ilgas ryskinimo laikas- tai baisiai atrodo tol, kol nepabandai. Po to kitaip nei neryskini. Nes ner jokio streso del laiko. Minute sian, dvi ten, idomus filmo momentas- paziuri, tada nueini pasukti. Hakuna matata:)


na aš ta tradicinį: pirma minutę pastoviai, tada kas 30sek po 3 vartymus.

mhm.. o kas ten tau nesigauna? issirenki dizaina ir psio, jei turi issipirkes savo domena, isivedi savo adresą. cia toks basic. aš ir pilnai nesusitvarkius savo irgi, sake reik plug'inus instalint papildomai, pvz pas mane pagal abecele meta puslapius..

oi nzn nepatinka man ryskalu kvapas namie, be to aš virtuvej rysku, tai noriu kuo greiciau, siaip visad ryskinu 1:50 kazkaip graziau..
Atsakyti
Ten reikia duombaze uzkuri ir instal paleisti. Vat jis ir nepasileidzia. Ne esme. Kada nors.

O kas 30 s per daznai mano galva. Kas minute suk po 10 s. Ir per viduri ryskinimo vietoj sukimo apversk. Po vartymu patrankai dugnu i stala kad burbulai iseitu?
Atsakyti