Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 25, 00:04)
Kiek skaičiau paprikos iš viso nemėgsta tų šaknų draskymų,bet čia tik skaityta,o iš patirties kitos mergaitės parašys
O dėl pomedorų auginimo į vis didėjančius indelius,manau taip kol išrauto pomedoro šaknelės prigyja ir pradeda normaliai augti,praeina savaitė,o per savaitę jis galėtų daug paaugti,taigi vis perkeliant į didesnį indelį nepadarom streso hihihi.gif augalui jis tik pakeičia mažesnius į didesnius,kaip mes augant kojai keičiam batus karsta.gif  hihihi.gif
Vot kaip gudriai sugalvojau didis.gif  hihihi.gif


Aciu uz atsakyma.Beveik supratau cool.gif
sauniai jus cia mastot. 4u.gif
As tai dabar megaujuosi valgymu pomidoru.Dar nelaukiu sejos schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Pomidorai orams vėstant po truputį eina liuly mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif aha , apsiraminom kažkaip...viskas sukonservuota , žamės perkastos ar kitaip jau paruoštos...
bet koks dabar dar geras oras , fantastika thumbup.gif šiandien kažkaip buvau pasiryžus uždangstyti žiemai kai ką...bet nieko taip ir neuždengiau...pagalvojau , gal dar šuią savaitę žiema neprasidės g.gif biggrin.gif
o kitą savaitę iš viso rašo , kad bus 7-10 laipsnių tiek dieną tiek naktį , bet palynos... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 26 spalio 2011 - 21:21
Kadangi aš jų nevalgau,jau svaigstu apie sėją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 27, 09:33)
Kadangi aš jų nevalgau,jau svaigstu apie sėją rolleyes.gif

Jei nevalgyčiau, tai ir neauginčiau unsure.gif
Atsakyti
O kaip neauginsi,visi šeimoj valgo juos,tik aš ne hihihi.gif net šiltnamį didesnį iškovojau dėl tų pomedorų hihihi.gif esu chroniška,beviltiška ligonė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 27, 08:33)
Kadangi aš jų nevalgau,jau svaigstu apie sėją rolleyes.gif

biggrin.gif aš valgau...bet jeigu ir gaučiau tik paragauti , vistiek auginčiau, svarbu man pats procesas ir smalsumas -kas bus iš mano to darbo biggrin.gif
Atsakyti
O kaip laikosi Jūsų pomidorai vakume (kai į stiklainį dedi žvakę, uždegi ir užsuki)?
Mano dar stovi, atrodo nieko kol kas ax.gif Kažin, ar išbus tokie iki Kalėdų g.gif
Atsakyti
blush2.gif man tas būdas ka-kaip mistiškai atrodė , tai aš nebandžiau rolleyes.gif
Atsakyti
ax.gif
Top 10 anglijoj sudarytas...kaikurie žinomi ir mums mirksiukas.gif
First In The Field is a heirloom variety from the early 20th century. It is a determinate (bush) tomato variety and is extremely good for growing outdoors, with a vigorous habit, producing a good harvest of very well flavoured red fruits.
Bloody Butcher is another heirloom variety and although best grown under glass will grow outdoors in warm areas. Bloody Butcher is a very early and very productive indeterminate (cordon) variety producing excellent flavoured fruits.
Pink Brandywine dates from the 1880′s. It is a indeterminate (cordon), potato leaf variety which can be grown outdoors. It produces late season pink beefsteak type tomatoes with slightly green shoulders. These can easily grow to over one pound in weight, meaty, with a superb rich flavour and are excellent thickly sliced and fried.
Inca F1 is a determinate (bush) plum variety. It grows outdoors and produces a heavy crop of firm, meaty, plum tomatoes with an excellent flavour. A good variety for roasting and making sauces with.
Ferline F1 This is an indeterminate (cordon) variety that is a recent introduction. It is tomato blight resistant and also resistant to both fusarium wilt and verticillium wilt. Ferline can be grown outdoors and produces heavy crops of fabulous, tasty tomatoes right up to the first frosts.
Costoluto Fiorentino An open pollinated Italian tomato variety producing a large crop of huge, ribbed, delicious tasting tomatoes that can be used in cooking and sliced fresh. Awarded the RHS Award Of Garden Merit (AGM).
Black Cherry is the only truly black tomato available. The flavour of these tomatoes is quite complex, sweet yet rich and they certainly add a bit of colour to your meals.
Tiny Tim is a small bush variety that is ideal for planning in containers, window boxes or in hanging baskets. The small cherry tomatoes are bright red, almost seedless and taste great!
Golden Sunrise is a golden yellow variety which is well known for it distinct taste. It is the greatest yellow tomato ever!!
Green Zebra is yet another fantastic tomato to grow, they are sweet yet with a sweet sing taste. These plants can become quite large but they will be filled with golf ball sized tomatoes perfect for summer salads.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 29 spalio 2011 - 09:48
QUOTE(Asese @ 2011 10 27, 11:34)
O kaip laikosi Jūsų pomidorai vakume (kai į stiklainį dedi žvakę, uždegi ir užsuki)?
Mano dar stovi, atrodo nieko kol kas  ax.gif Kažin, ar išbus tokie iki Kalėdų  g.gif

Kiek pamenu kažkuri mamytė rašė,kad atidarius pasirodė visiškas š.... surūgę,nors iš išvaizdos nebūtum pasakęs
Atsakyti
g.gif galvoju , koks bus pavasaris ...orų prognozė tokia...
Artimųjų kapų lankymui orai bus gana palankūs. Ilgasis savaitgalis numatomas debesuotas, tačiau nešaltas ir ramus. Naktys atšils iki 6, o dienomis temperatūra svyruos apie 7-10 laipsnių šilumos. Pūs nestiprūs pietų vėjai, tad naktimis ir rytais kai kur gali susidaryti rūkai. Nors bus debesuota, tačiau virš Rusijos įsitvirtinusio anticiklono pakraštys trukdys formuotis lietaus debesims, tad vietomis nesmarkiai palis tik apie pirmadienį.
Pagal ilgalaikes orų prognozes panašūs orai tęsis beveik iki kito savaitgalio.
Beje, senolių pastebėjimais šilta lapkričio pradžia džiaugtis nevertėtų. Jei Visi šventieji (lapkričio 01d.) su lapu ir šiluma, tai žiema su šalčiu, o Jurgis su ledu. Vėluojanti žiema dažnai atitolina pavasarį..
Atsakyti