Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jediara @ 2011 10 24, 18:55)
Mano vaikai jau dideli, todėl visiems labai svarbu skonis rolleyes.gif


maniškis vienas kad ir nemažas, bet vistiek juodųjų nelabai.. o mažasis išvis nosį suka. Bet vistiek būtinų būtiniausiai keli Black Russian pas mane augs wub.gif Net apsiseilėjau pagalvojus..
Atsakyti
Nu kam patinka juodi pomidorai?
Tik neiseina is kart paveiksiuko ikelti
http://i.ebayimg.com...w7,BEw~~_35.JPG
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 10 24, 21:16)
Nu kam patinka juodi pomidorai?
Tik neiseina is kart paveiksiuko ikelti
http://i.ebayimg.com...w7,BEw~~_35.JPG

Ach, kokia spalva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 24, 20:04)
Na pas mane šiltnamis nėra didelis, tai 50 daigelių tilps daiginti
Vienais metai auginau daigelius tabletėse ir paskui vis pasodindavau į didesnius puodelius, tai daigai užaugo dideli ir stiprūs,tik kaina gavosi vos ne auksinė hihihi.gif Kai sau tai gali žaist,o jei dar ir pardavimui tai per brangu būtų


Jo viską kai paskaičiuoji...aš tai sėju po vieną sėklytę dėliodama , bet į didesnius indelius plokštesnius po kokias 5 sėklas , ar daugiau , na kiek man patogiai telpa išdėliot...o kai paauga data sodinu į indelius didesniuosius nuo grietinės biggrin.gif ...tai jau tuose auga iki kol patenka į nuolatinę vietą...bet kiek substrato tam reikia doh.gif šiemet paprastų žemių galą maišo pasidėjau balkone , kad kažkiek pamaišyti su substratu kai sodinsiu...daigai irgi pernai man labai geri išaugo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrap @ 2011 10 24, 20:16)
Nu kam patinka juodi pomidorai?
Tik neiseina is kart paveiksiuko ikelti
http://i.ebayimg.com...w7,BEw~~_35.JPG

biggrin.gif kažkoks mutantas...nea , aš tokių tai jau nenoriu...tie bordavi juodieji tipo , tai man gražūs... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 10 24, 12:59)
O man kažkaip neužkabino tie juodieji smile.gif Kitais metais auginsiu tik Black Cherry ir Black Krim... tikiuosi ax.gif

blakstiena, ačiū už baltąjį karvelį 4u.gif  pričiupau aš jį už uodegos ir namie saugiai į kolekciją uždariau biggrin.gif o iki tavęs maniškis atskrido?

Tik va iš lolitos niekaip nesulaukiu baltojo karvelio, mažu pasimetė kur pusiaukėlėj ir pas ką nors kitą nuskrido? g.gif  biggrin.gif


gavau gavau smile.gif aciu

nu kokie idomus tie juodi g.gif kazin ne Lolita tokius augino?visai noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 24, 21:04)
Na pas mane šiltnamis nėra didelis, tai 50 daigelių tilps daiginti
Vienais metai auginau daigelius tabletėse ir paskui vis pasodindavau į didesnius puodelius, tai daigai užaugo dideli ir stiprūs,tik kaina gavosi vos ne auksinė hihihi.gif Kai sau tai gali žaist,o jei dar ir pardavimui tai per brangu būtų



va dabar skaitineju ir pasakykit jus man.Geriau dazniau persodint pomidorus kad saknys sustipretu, ar as jau maisau sia info su paprikom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuke! @ 2011 10 24, 22:37)
va dabar skaitineju ir pasakykit jus man.Geriau dazniau persodint pomidorus kad saknys sustipretu, ar as jau maisau sia info su paprikom?  g.gif

Kiek skaičiau paprikos iš viso nemėgsta tų šaknų draskymų,bet čia tik skaityta,o iš patirties kitos mergaitės parašys
O dėl pomedorų auginimo į vis didėjančius indelius,manau taip kol išrauto pomedoro šaknelės prigyja ir pradeda normaliai augti,praeina savaitė,o per savaitę jis galėtų daug paaugti,taigi vis perkeliant į didesnį indelį nepadarom streso hihihi.gif augalui jis tik pakeičia mažesnius į didesnius,kaip mes augant kojai keičiam batus karsta.gif hihihi.gif
Vot kaip gudriai sugalvojau didis.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 10 24, 19:20)
Jo viską kai paskaičiuoji...aš tai sėju po vieną sėklytę dėliodama , bet į didesnius indelius plokštesnius po kokias 5 sėklas , ar daugiau , na kiek man patogiai telpa išdėliot...o kai paauga data sodinu į indelius didesniuosius nuo grietinės  biggrin.gif ...tai jau tuose auga iki kol patenka į nuolatinę vietą...bet kiek substrato tam reikia doh.gif šiemet paprastų žemių galą maišo pasidėjau balkone , kad kažkiek pamaišyti su substratu kai sodinsiu...daigai irgi pernai man labai geri išaugo  smile.gif


Labai puikiai tinka žemės iš miško mirksiukas.gif Ne kartą jau pabandžiau ir tai pasiteisino smile.gif Nieko beveik nekainuoja, jei pro miškelį išeina pravažiuoti pakeliui thumbup.gif
Atsakyti
Panašios juodai mėlynos spalvos pomidorų sėklas pirkusi, tik iš jų išaugo juodai bordo.Tai buvo "Black sea man". Parsisiunčiau kaip įdomesnius, mėlynesnius. Nors pati realiai supratau, kad pomidoras mėlynas negali būti..bet nuotrauka rodė. Bet tokia ir liko tik nuotraukoje. Pomidorai gražūs, skanūs, derlingi, bet su mėlynumu prasilenkia..
Atsakyti
D?. ?
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 10 24, 20:38)
gavau gavau smile.gif aciu

nu kokie idomus tie juodi g.gif kazin ne Lolita tokius augino?visai noreciau ax.gif

Laba,as auginau ne tokius,mano buvo apvalkale ir po viena augo,o cia kiek suprantu kekiniai,cia grazesni, mano tokie violetiniai buvo...daugiau tokiu tikrai neauginsiu:-)
O gal nemokejau valgyt :-)
BLACK SEA MEN ne tokie, didesni ir skanus, jie tokie kaip paprasti juodukai, bordiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 25 spalio 2011 - 07:10
jei nuo pat pradžių sėjami pomidorai po vieną į atskirus indelius, tai persodinant jokios šaknys neturėtų rautis ar dar kažkaip išsidraskyt. Net ir po kelis daigus auginant pradžioj viename inde, reiktų apsieit be šaknų draskymo, gerai sulaistyti ir tik tada atsargiai atskirti augalus. Taip persodinant nejaučia jokio streso, tiesiog atsiranda daugiau vietos šaknims ir kol auginasi naujas, antžeminė dalis auga lėčiau.
Be to, jei neturim idealių sąlygų daigų auginimui - papildomo apšvietimo ir temperatūra per aukšta, pikavimas padeda pataisyt daigo aukšti, persodinam giliau, nei prieš tai augo.
Atsakyti
biggrin.gif ech...jau man taip knieti ką nors sėti...net nebūtinai pomidorus...o ką , mergaitės , sėjat anksčiausiai iš daržovių g.gif ta prasme namie kai daiginat g.gif
Atsakyti