Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 23, 13:27)
drinks_cheers.gif geriau ir nepasakysi

DEKUI DEKUI UZ LINKEJIMUS!!!
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 10 22, 08:53)
dabar dar liko geriau ismokt vaiksciot ir i reabilitacija vykt :-)o taip viskas ok 

O kur vyks reabilitacija? Gal į kurortą siuntimą gavote?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 22, 22:21)
Šiemet auginau 17 skirtingų rūšių pomidorus, bet.... juodieji patys skaniausi, išskyrus "kriaušinius", kitais metais noriu dauuuuugiau juodų rolleyes.gif

O man kažkaip neužkabino tie juodieji smile.gif Kitais metais auginsiu tik Black Cherry ir Black Krim... tikiuosi ax.gif

blakstiena, ačiū už baltąjį karvelį 4u.gif pričiupau aš jį už uodegos ir namie saugiai į kolekciją uždariau biggrin.gif o iki tavęs maniškis atskrido?

Tik va iš lolitos niekaip nesulaukiu baltojo karvelio, mažu pasimetė kur pusiaukėlėj ir pas ką nors kitą nuskrido? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 24 spalio 2011 - 12:00
QUOTE(jediara @ 2011 10 22, 21:21)
Šiemet auginau 17 skirtingų rūšių pomidorus, bet.... juodieji patys skaniausi, išskyrus "kriaušinius", kitais metais noriu dauuuuugiau juodų rolleyes.gif



O pas mus kaip tik juodų kitamet jau turbūt nebus, nes tik aš viena juos ir valgiau, vaikai tai visai nosis suko šalin, sakė supuvę tie pomidorai. doh.gif
Atsakyti
ax.gif įdomu , kaip mums patiks juodukai kitąmet rolleyes.gif

o kur Ex vėl dingo...ilsėtis gal išvažiavo po konservavimo maratono g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 10 24, 10:41)
O kur vyks reabilitacija? Gal į kurortą siuntimą gavote?


Laba,taip reabilitacijai vykstu i Palanga
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 10 24, 13:47)

o kur Ex vėl dingo...ilsėtis gal išvažiavo po konservavimo maratono g.gif  4u.gif


taip, ji minėjo, kad ruošiasi išvykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 10 24, 14:50)
Laba,taip reabilitacijai vykstu i Palanga



Valiooo,tai pas mane!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linagele: 24 spalio 2011 - 18:24
QUOTE(linagele @ 2011 10 24, 19:18)
Valiooo,tai pas mane!

Nu vo,kur bevažiuosi ant pomedorininkės pataikysi hihihi.gif

Klausykit,o daiginimui gal tiktų tie kiaušinių dėklai,na kurie iš putplasčio yra mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 24, 19:24)
Nu vo,kur bevažiuosi ant pomedorininkės pataikysi hihihi.gif

Klausykit,o daiginimui gal tiktų tie kiaušinių dėklai,na kurie iš putplasčio yra mastau.gif

rolleyes.gif šiaip , manau , tiktų...bet labai daug vietos užims...na jeigu po vieną sėklytę dėti į kaušelį...
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 10 24, 14:38)
O pas mus kaip tik juodų  kitamet jau turbūt nebus, nes tik aš viena juos ir valgiau, vaikai tai visai nosis suko šalin, sakė supuvę tie pomidorai. doh.gif

Mano vaikai jau dideli, todėl visiems labai svarbu skonis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 10 24, 19:48)
rolleyes.gif šiaip , manau , tiktų...bet labai daug vietos užims...na jeigu po vieną sėklytę dėti į kaušelį...

Na pas mane šiltnamis nėra didelis, tai 50 daigelių tilps daiginti
Vienais metai auginau daigelius tabletėse ir paskui vis pasodindavau į didesnius puodelius, tai daigai užaugo dideli ir stiprūs,tik kaina gavosi vos ne auksinė hihihi.gif Kai sau tai gali žaist,o jei dar ir pardavimui tai per brangu būtų
Atsakyti