Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Malahitaja škatulka "ima" vaisiaus dydžiu..sunkiasvoriai. Jie tamsūs, už raudonus saldesni. Daug mėsos, nemažai sulčių. Žali gal daugiau dėl spalvos, tik taip pat sunkiasvoriai. Anksčiau žalių turėjus, bet mažesni buvę.
Na ir man tie Germination Rate tas pavadinimas kliuvo. Bet tik tiek ant pakuotės buvo parašyta, kas buvo panašu į pavadinimą. Nuotrauka superinė buvo. Bet jie neatsiliko nuo nuotraukos.
Medovyi spas superinis pomidoras. Jis vidutinio vėlyvumo.Šiemet beveik visi, kas ėmė, norėjo jų. Man jie labai labai patiko. Saldūs, dideli, marginti. Nežinau kaip čia bus atsispirti pagundai ir jų kitąmet nesodinti..Man jie ir japoninis triufelis. Kelis metus jie favoritai buvo..lyg žmonės būtų susitarę.
Aplamai šiemet įspūdingi beveik visi auginti pomidorai. Net sunku pasakyt kurie patiko labiau. Man ir Sachar belyi labai patiko. Tik įsitikinom, kad jį reikia valgyti namuose, neskubant. Sode tarp darbų valgėm skubėdami, tai per rankas bėgo.Bent jau tiek, kad labai sultingi..
Black sea man man patiko. Tik nuotraukoje dar šiek tiek kitokie buvo perpjauti. Bet matyt ten padirbėta su foto shopu..nes tokią spalvą išgauti vaisiui, gal ir nelabai įmanoma..Už Juodą princą labiau patiko. Princai kietesni.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 19:43)

Medovyi spas superinis pomidoras. Jis vidutinio vėlyvumo.Šiemet beveik visi, kas ėmė, norėjo jų. Man jie labai labai patiko. Saldūs, dideli, marginti. Nežinau kaip čia bus atsispirti pagundai ir jų kitąmet nesodinti..Man jie ir japoninis triufelis. Kelis metus jie favoritai buvo..lyg žmonės būtų susitarę.



jauciuosi beveik sugundyta smile.gif o kaip su ju derlingumu? g.gif
Atsakyti
ateinu parasyt,kol nepamirsau biggrin.gif
Va katik per laida "Kvieciu vakarienes" sake pomidoru uogienes recepta
1/3 zaliu pomidoru
1/3 cukraus
1/3 citrinu
su tokiu kiekiu cukraus sake per saldu

pomidorai zali,kai dar nepradeda baltuot,ta prasme vasaros pradzioj,bet manau ir dabartiniai tiktu g.gif
Atsakyti
biggrin.gif mačiau ir aš...bet nepasakė , kokius deda prieskonius...manau tokiai uogienei prieskoniai būtent yra labai svarbu ax.gif ir dar kažkaip minėjo , kad ten yra riešutų ax.gif
biggrin.gif Gal Ex receptas geresnis dar nei tas pietų prancūzijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 spalio 2011 - 20:27
o as supratau,kad cia didziausia vaidmeni sudiriguoja citrina g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 10 20, 21:33)
o as supratau,kad cia didziausia vaidmeni sudiriguoja citrina g.gif

ax.gif tai gal... įdomu , pabandyk...aš šiek tiek paguglinau , kaip ten prancūzai verda , tai supratau , kad prieskoniai įvairūs naudojami - ir mėtų lapeliai ir vanilė...bet jo visi receptai remiasi trimis pagrinde ingradientais...
Atsakyti
viskas kas is pomidoru ( ir apskritai is darzoviu) yra skanuuuu wub.gif
mes va ta pomidorine darzoviene pagal Gaudvile - uzvakar isvirem, o siandien jau suvalgyt baigem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 20 spalio 2011 - 21:33
Kas dėl pomidorų derlingumo, nederlingiausi pūkuoti..bet jie atperka savo grožiu..
Atsakyti
Regila, o kaip su Medovyi Spas derlingumu? Ar daug jie pomidoru priaugina? O Zolotoi drakon (berods, ir toks pas Jus augo)?
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 10 20, 07:41)
Laba,dekui uz linkejimus, tikiuos kad pasveiksiu,jau siandien reikes pradet vaiksciot...


tikrai pasveiksit, ir viskas bus gerai rolleyes.gif laikau kumscius uz Jusu sveikata 4u.gif

O as turiu 2 siltnamius, kitamet zadu abu uzleisti pomidorams, ot tai bus pomidoru bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 10 20, 22:31)
viskas kas is pomidoru ( ir apskritai is darzoviu) yra skanuuuu  wub.gif
mes va ta pomidorine  darzoviene  pagal Gaudvile - uzvakar isvirem, o siandien jau suvalgyt baigem  biggrin.gif


Tai ar skanu taip labai? Radau interneto platybėse tą receptėlį, bet norėčiau ragavusių įvertinimo. Jei paslaptis, lai būna vieša smile.gif arba į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituliukas777 @ 2011 10 21, 15:17)
Tai ar skanu taip labai? Radau interneto platybėse tą receptėlį, bet norėčiau ragavusių įvertinimo. Jei paslaptis, lai būna vieša smile.gif arba į až 4u.gif


anokia paslaptis...... Gaudvile buvo internetine nuoroda ikelusi jei skaitote anglishkai, ir dar turiu viena recepteli, su maziau ingredientu. bet kazkur buvo prierashas kad galima ingridientus keisti visaip kaip tik norisi. taip ir dariau smile.gif

o skonis - kaip ir visko is darzoviu- skanu smile.gif bet vienareiksmiskai irgi negalima vertinti - skonio receptoriai gali but skirtingi smile.gif
as dar chilli dadejau, tai man gavosi saldziai-rugsciai-deganti darzoviene. pomidoru skonis tikrai nebuvo dominuojantis tongue.gif
Atsakyti