Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Zirzė @ 2012 01 09, 15:50)
tai matyt,kad jau nebeturi,nes butent tu ir nerandu tam sarase unsure.gif

Zirze..... gausi eit kartot skaitymo kurso.... book.gif
Atsakyti
Mashotkų tikrai turiu.
O Columbianum laukinė pomidorų veislė. Įdomus padaras, kuriam reikia didelio plotelio. Skabiau, rišau, o jis augo kaip perkūnu..išaugo, prileido šakų, išgriuvo, kad net į šiltnamį buvo sunku įeiti..dar tokio neturėjus. O jau "uogų"..kiek pririnkau, kiek ant žemės nukrito..siaubiakas su juo:)
Jis nekultūrintas. Apie jį rašo, kad labai tinka diabetikams, daug ten jame visokių medžiagų.
Auginkit tos, kurios turit didesnius šiltnamius ir galit jam suteikti 3 pomidorų vietą. Jo vieno šiltnamyje gana..
Kils klausimų-rašykit, atsakysiu..gal geriau asmeniškai, nes ne visada spėju viską paskaityti temose.
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 01 09, 15:54)
Atidžiau pasižiūrėk, tikrai yra 4u.gif
http://loretossodai.....pomidorai.html

drinks_cheers.gif
o kuom ta Mashotka ypatinga? gal lauke gerai auga? aš matyt gerokai praleidau ir nespėjau dar visų psl. perskaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 09, 16:09)
Mashotkų tikrai turiu.
O Columbianum laukinė pomidorų veislė. Įdomus padaras, kuriam reikia didelio plotelio. Skabiau, rišau, o jis augo kaip perkūnu..išaugo, prileido šakų, išgriuvo, kad net į šiltnamį buvo sunku įeiti..dar tokio neturėjus. O jau "uogų"..kiek pririnkau, kiek ant žemės nukrito..siaubiakas su juo:)
Jis nekultūrintas. Apie jį rašo, kad labai tinka diabetikams, daug ten jame visokių medžiagų.
Auginkit tos, kurios turit didesnius šiltnamius ir galit jam suteikti 3 pomidorų vietą. Jo vieno šiltnamyje gana..
Kils klausimų-rašykit, atsakysiu..gal geriau asmeniškai, nes ne visada spėju viską paskaityti temose.

4u.gif ačiū...o aš radau parašyta , kad nėr jis toks jau laukinis , o sukurtas vokiečių selekcininkų, o Columbianum Wildform naudojamas kaip veislės pavadinimas...nu įdomus jis man...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 09, 15:14)
4u.gif ačiū...o aš radau parašyta , kad nėr jis toks jau laukinis , o sukurtas vokiečių selekcininkų, o Columbianum Wildform naudojamas kaip veislės pavadinimas...nu įdomus jis man...


as ji auginau biggrin.gif tikras siaubiakas buvo siltnami. Kadangi pasodinau ne viena, o kelis. Labai kerojasi, auga aukstas, uztemdo saule kitiems pomidorams, vaisiu daug smulkiu. Paskui jau jo nebeapskindavau, neturejau kantrybes, o po to is vis isroviau, nes naudos mazai unsure.gif siemet neauginsiu jo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2012 01 09, 16:22)
as ji auginau  biggrin.gif tikras siaubiakas buvo siltnami. Kadangi pasodinau ne viena, o kelis. Labai kerojasi, auga aukstas, uztemdo saule kitiems pomidorams, vaisiu daug smulkiu. Paskui jau jo nebeapskindavau, neturejau kantrybes, o po to is vis isroviau, nes naudos mazai  unsure.gif siemet neauginsiu jo  schmoll.gif

ax.gif o lauke tada jeigu bandyt...man tada netilps jis šiltnamiuke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 09 sausio 2012 - 15:25
Lauke be priedangos neaugo..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 09, 16:29)
Lauke be priedangos neaugo..

4u.gif dėkui...na , matai , koks kolumbietis...
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 09, 16:10)
o kuom ta Mashotka ypatinga?

Perskaičiau 5 puslapius atgal ir radau smile.gif

QUOTE(Lietaus lasas @ 2012 01 09, 16:22)
Labai kerojasi, auga aukstas, uztemdo saule kitiems pomidorams, vaisiu daug smulkiu.

ir kam toks reikalingas g.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 09 sausio 2012 - 15:32
ax.gif biggrin.gif nu tai kaip ir kiti vyšninukai...aš tai sodinsiu vyšninių šiemet tikrai , bet nedaug...faini jie man mažyčiai tie pomidoriukai...vaikystę primena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 09, 13:45)
žemiausia temperatūra pomidorų daigams - '+15C'  4u.gif


Aciu uz ats 4u.gif

QUOTE(diuni @ 2012 01 09, 15:23)
ax.gif o lauke tada jeigu bandyt...man tada netilps jis šiltnamiuke lotuliukas.gif


Na jeigu Regila sako, kad tinka lauke, bandyk. As i siltnami jo nesodinciau schmoll.gif

Siaip labai graziai stiklainyje vysnynukai ziurisi ax.gif , valgosi kaip uogos, nu bet kad jis visa siltnami uztemde doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 09 sausio 2012 - 15:42
Jei vietos šiltnamyje mažai, tuomet Columbianum geriau atsisakyti. Jo vietoj galima kelis mažais vaisiais. Kiti būna drausmingesni. Šis nesupranta -nesiplėsti.. Lauke pas mane neaugo. Gal dėl to, kad pats išdygo lauke, kiek vėliau, nei kiti buvo pasodinti šiltnamyje. Mama vieną buvo radus daigą, tai į pastatomą kompoziciją pasodino šalia kitų gėlyčių. Buvo kokių 3 sprindžių. Žydėjo. Gal 3 vyšnias užaugino..bet jau šiltnamyje...daugiau į ten neįsileisiu. Gaila vietos, nes šiltnamis ne guminis.
Po priedanga jam būtų geriau, bet ji turės būt aukštesnė, kadangi jis ne žemaūgis.
Mamos draugės apie jį prisiskaitė, tai daugybę sėklų užsiprašė. Sakė, kad augino lauke, po priedangom, vien tik juos. Jos labai patenkintos. Marinavo, džiovino.
Atsakyti