Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

aš tai ką tik parėjau iš sėklų parduotuvės vilniuje justiniškėse prie širdies centro "Kardiolita",

na tai toookios tuščios "pakabukų" eilės prie pomidorų verysad.gif

Sakė dar neužsakė sėklų, gaus tik sausio gale - vasario pradžioje unsure.gif

O jau galvojau pareisiu namo su Betaluxus, Mashotka ir Ola Polka sėklytėm bigsmile.gif

Dabar pradėjau mąstyti ar ir kitur Vilniuje taip vėluoja su sėklytėm,

gal matėt kaip "Žalioj stotelėj" reikalai šeškinėje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 09 sausio 2012 - 12:54
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 09, 13:16)
O jau galvojau pareisiu namo su Betaluxus, Mashotka ir Ola Polka sėklytėm  bigsmile.gif

Šnekam šnekam, rašom rašom jau antra diena, kad Mashotka pomidorų sėklytes ne pardės, o Loretossodai pardavinėja ir niekaip tamstai nedaeina...

O tokius "dvorniaškas" kaip Betalux ir Ola Polka gali ir maxėse rasti. Turėtų neužilgo sėklom prekiaut.

Va čia Mashotkos gausi http://loretossodai.....pomidorai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 sausio 2012 - 12:35
QUOTE(Ex @ 2012 01 09, 12:28)
Šnekam šnekam, rašom rašom jau antra diena, kad Mashotka pomidorų sėklytes ne pardės, o Loretossodai pardavinėja ir niekaip tamstai nedaeina...

pikta kažkokia tai blink.gif jaučiusi dabar kaip per galvą gavusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 09 sausio 2012 - 12:54
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 09, 12:48)
pikta kažkokia tai  blink.gif jaučiusi dabar kaip per galvą gavusi.


As turiu Betalux seklu nemazai mirksiukas.gif Galiu padovanoti smile.gif Ar dar reik cili varpeliu? g.gif
Atsakyti
4u.gif mane tai Loretos soduose sužavėjo šie Columbianum, net nežinau kodėl ...įdomūs jie man ...bet jau bus 2013 vasarai planuojami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 09, 13:48)
pikta kažkokia tai  blink.gif jaučiusi dabar kaip per galvą gavusi.

Nu bet jei tau "nesusikramto" gražūs, nušlifuoti postai, vadinasi reikėjo kažkam trinktelt, va ir padėjo, suveikė aparatūra galvoj... Nieko, toliau gražiai bendrausim...
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 09, 13:16)
aš tai ką tik parėjau iš sėklų parduotuvės vilniuje justiniškėse prie širdies centro "Kardiolita",

na tai toookios tuščios "pakabukų" eilės prie pomidorų  verysad.gif

Sakė dar neužsakė sėklų, gaus tik sausio gale - vasario pradžioje  unsure.gif

O jau galvojau pareisiu namo su Betaluxus, Mashotka ir Ola Polka sėklytėm  bigsmile.gif

Dabar pradėjau mąstyti ar ir kitur Vilniuje taip vėluoja su sėklytėm,

gal matėt kaip "Žalioj stotelėj" reikalai šeškinėje  bigsmile.gif

4u.gif alia gerai , kad parašėt apie tą parduotuvę...Ačiū 4u.gif aš norėjau važiuot dar kitų sėklų...bet jeigu negavę dar , tai tų irgi nebus reikalingų , nes anksčiau nebuvo...tai ir gerai , kad nevažiavau... ax.gif
Atsakyti
Laba,as jau apsilankiau Siauliuose Ermitaze prekiauja seklom ,yra siokis tokis pasirinkimas ,bet matomai dar pernykstis asortimentas.Palauksim naujesniu seklu gal kas idomesnio pasirodys ,bet ar man ju reik doh.gif bet noris ko nors naujienu ,"super dupel"kokiu,laabai ankstyvu.
Atsakyti
Klausimas i ateiti biggrin.gif . Kaip pasesiu pomidorus ir jie jau bus sudyge ir su 3 lapeliais, ir jau juos reiks grudint, ar galiu grudinti patalpoje kurioje zemiausia temp buna +12? Nesalta jiems bus? Aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2012 01 09, 13:38)
Klausimas i ateiti  biggrin.gif . Kaip pasesiu pomidorus ir jie jau bus sudyge ir su 3 lapeliais, ir jau juos reiks grudint, ar galiu grudinti patalpoje kurioje zemiausia temp buna +12? Nesalta jiems bus? Aciu uz ats  4u.gif

žemiausia temperatūra pomidorų daigams - '+15C' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 09, 13:28)


tai matyt,kad jau nebeturi,nes butent tu ir nerandu tam sarase unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 01 09, 15:50)
tai matyt,kad jau nebeturi,nes butent tu ir nerandu tam sarase unsure.gif


Atidžiau pasižiūrėk, tikrai yra 4u.gif
http://loretossodai.....pomidorai.html
Atsakyti