Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(nijole0619 @ 2012 01 09, 00:45)
Sveikutė, kai įvestum pavadinimą ,,Maskotka", rastum daugiau info.
Kažkada auginau, ankstyvi, gerai dera, skanūs, o ir kekėse dailiai atrodo, smulkučiai labai jau tinka salotoms, net pjauti nereikia biggrin.gif ...o ir marinuoti man patiko.Ir kad labai jau žemaūgiai nepasakyčiau, auginau lauke po priedangom ( kai orai leido, jau nebedengiau) tai gal kokie 60-80cm bus, nematavau, bet augo tikrai gerai ir nesirgo. Ir lyginanat su Betalux kurie augo lauke, bet be priedanogos -Maskotka  subrandino vaisius pirmieji.
Nors aišku visko gali būti, gal pas Loretos sodai aprašoma kita veislė.
MASKOTKA
Bet iš nuotraukų tai tikrai šita veislė.

O hibridai ar nea g.gif ir as nelabai randu info, tik SM meta biggrin.gif
Atsakyti
Na, jie nėra vieni žemiausių. Panašiai kaip aprašėte. Ne hibridai, kitaip pardavinėti sėklas negalėčiau..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 09, 07:27)
Nu ir ką.. išgerk citramono... smile.gif o pomidoras jei ir buvo hibridas, gali pabandyt pasisėt kažkiek sėklučių, paskui atrink porą (gali ir daugiau, kiek nori) stipriausių daigelių ir užsiaugink, pomidoras, gi ne runkelis užderės.. matysi ar skoniu bus panašūs į tavo ragautus.
Pernai gi daugelis mūsų pirko maxėj skanuolius juočkius pomidorus Kumat'us, Raf'us, krapštėm sėklas ir sėjom, bandėm. Kam patiko, kam ne..

Da kvailas klausimas blush2.gif Jei jie buvo hibridiniai derliu duos g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 09 sausio 2012 - 08:40
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 09, 09:39)
Da kvailas klausimas  blush2.gif Jei jie buvo hibridiniai derliu duos g.gif  blush2.gif

Duos, tik gal ne visas gerąsias savo "tėvų" skonines, atsparumo ligoms savybes paveldės 4u.gif
Nepabandęs nežinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 09 sausio 2012 - 08:44
QUOTE(Asese @ 2012 01 09, 08:43)
Duos, tik gal ne visas gerąsias savo "tėvų" skonines, atsparumo ligoms savybes paveldės  4u.gif
Nepabandęs nežinosi  mirksiukas.gif

Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 09, 09:39)
Da kvailas klausimas  blush2.gif Jei jie buvo hibridiniai derliu duos g.gif  blush2.gif

Taigi sakiau, kad pomidorai užderės.. smile.gif Žinoma, kad derlius bus, nepriklausomai ar ten tavo tas ragautas pomidoras hibridas buvo ar ne. Bet derliaus gausa priklauso ir nuo veislės kokią sėji.

Uoj.. Asesė su atsakymu aplenkė.. smile.gif nu bet nieko..nepakenks ir du atsakymai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 sausio 2012 - 08:50
QUOTE(Ex @ 2012 01 09, 08:48)
Taigi sakiau, kad pomidorai užderės.. smile.gif Žinoma, kad derlius bus, nepriklausomai ar ten tavo tas ragautas pomidoras hibridas buvo ar ne. Bet derliaus gausa priklauso ir nuo veislės kokią sėji.

Uoj.. Asesė su atsakymu aplenkė.. smile.gif nu bet nieko..nepakenks ir du atsakymai tongue.gif

Aga aciu jau viska supratau aciuks.gif
Atsakyti
mergaites, gal turit supratima ar internetines seklu parduotuves jau pilnu asortimentu prekiauja, ar dar senos isretintos kolekcijos? Paziurejau Balticseeds, viskas lygiai taip kaip pernai g.gif Patinka man ju seklos, tikejausi ir ko nors naujo siemet sulaukt..
Dar paziurejau. Ne viskas kaip pernai - maziau.Tai gal dar papildys. Na,tiek to,ryt dar set nezadu,galiu ir luktelt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 sausio 2012 - 09:48
QUOTE(ausrap @ 2012 01 08, 21:13)
Dar norėjau paklausti, kas pernai augino geltonus pomidorus "Taiko", kokie atsiliepimai? g.gif

Aš irgi auginau iš firmos Sėklos tai labai geri ir anksti pradėjo derėt ir iki šalnu skaniu pomidorų turėjau,tikrai nors pora daigu verta turėt 4u.gif
Atsakyti
Pas mane pirmieji deret pradejo Orange , pralenke ir Betaluxus.Ir skonis neblogas buvo.Augo ir Ola Polka - tik nelabai gausus derlius ant ju buvo.
Atsakyti
Šiandien iš ryto užbėgau į vietinę Nemenčinės parduotuvėlę, jau prieš kažkurį laiką užmačiau, kad pas juos yra sėklų. Nieko kito neprašiau tik pomidorus parodyt, tai ištraukė dar iš praeitų metų dėžutes. Tikrai nemenskas pasirinkimas bigsmile.gif Daug yra čekiškų SEMO firmos. mačiau yra ir Tumbling Tom ir dar kitokių,kaip man tai dar net negirdėtų pavadinimų.
Sakė,kad dar bus papildymas smile.gif Tai tik šiandien prigriebiau Juodojo Krimo pakiuką ax.gif
Atsakyti
Dar galit seiles pavarvint ir užsisakyti iš puslapio www.pomidorai.apie.lt
Čia Alytuje gyvenančiom pasivaikštant po miestą ir nusipirkt patogu o kitur siunčia kaina 6 litai ir atneša paštininkas į namus aš šiemet jau pasirūpinau įdomių veislių nežinau kas išaugs rudeni bus aišku g.gif
Atsakyti