Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Meda-1 @ 2012 01 08, 19:22)
Ar teisingai įtariu - kad neverta sėklų pirkti  prekybos centruose? Užsipirkau per išpardavimus Rimi - o dabar galvoju - gal vis tik keisti asortimentą? Matyt, skūpus moka du kartus smile.gif

Kodėl neverta? verta, jei jums patinka tam tikra veislė ir t.t. Bet jei norisi įvairovės, tai jau reikia pasidairyti ir kitur.
Atsakyti
Aišku, kad įvairovės norisi...Pernai buvo pirma vasara - pasisodinau gal 10 rūšių...Tik - susimašiau tarp jų...Pamečiau šiltamio schemą...Bet visas sėklas pirkau Maximoje ir Rimi, na dar auginau geltonus kriaušinius ir tuos vyriškus - kur ir pas Loretą yra (Penis)...Jie tikrai geri - ir derlingi, ir atsparūs......Matyt, reik į Loretos sodus užsukti ir apsipirkti...
O gal kas rado ir gali įmesti sodininko sėjos kalendorių?Ačiū...
Atsakyti
As vis skaitau skaitau ir galvoju, kad kita rudeni, jau galesim skelbti ankstyviausia pomidoro veisle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 08, 20:33)
As vis skaitau skaitau ir galvoju, kad kita rudeni, jau galesim skelbti ankstyviausia pomidoro veisle smile.gif


kaži biggrin.gif Visvien pas vieną ankstyviausi bus tokie, pas kitą - kitokie. Priklausys ne tik nuo veislės, bet ir nuo augimo sąlygų.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 08, 20:45)
kaži  biggrin.gif  Visvien pas vieną ankstyviausi bus tokie, pas kitą - kitokie. Priklausys ne tik nuo veislės, bet ir nuo augimo sąlygų.

drinks_cheers.gif cia nebent savo siltnamy ankstyviausia galima rinkt, ir ziuret ar daugmaz sutampa, kaip pvz apie polfast daugmaz visos pasisake, kad jie nebuvo pirmieji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 08 sausio 2012 - 20:57
Dar norėjau paklausti, kas pernai augino geltonus pomidorus "Taiko", kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti


QUOTE(ausrap @ 2012 01 08, 21:13)
Dar norėjau paklausti, kas pernai augino geltonus pomidorus "Taiko", kokie atsiliepimai? g.gif

aš auginau. Buvo išties derlingi, nesirgo, na, bet pas mane pernai šiltnamyje ir taip pomidorai nesirgo, tik lauke maras prasiėjo doh.gif Dėl skonio, tai skanūs, mano šeimynai patiko, ypač vaikams biggrin.gif įėję į šiltnamį tik į juos ir dar į black cherry taikėsi biggrin.gif tik va pomidoriukų dydis buvo kiek mažesnis, nei parašyta ant pakuotės mastau.gif bet gal dėl to, kad aš nesistengiau papildomai tręšt? blush2.gif Ai, čia reiktų pridurt, kad pernai auginau va šituos, nes internete radau ir tokius, kur pagal aprašymą jie didesni turėtų užaugt g.gif
Atsakyti
O as turiu galvos skausma doh.gif Kadangi valgiau labai skanu pomidora tai islupau seklutes, o dabar galvoju, o gal jis buvo hibridinis blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2012 01 07, 15:12)
Sveikos,
nerandu nete daugiau info apie Mashotka pomidorus.Tik tiek,kiek parasyta Loretos soduose.Ar juos galima sodinti lauke?
Noreciau  kokios nors veisles laukinukus pasisodint,neaukstus.Ar turit kokiu patarimu?

Gal kas gali parduoti Armonikos seklyciu(kokiu 10vnt)nespejau nusipirkti, o jau nebera doh.gif

Sveikutė, kai įvestum pavadinimą ,,Maskotka", rastum daugiau info.
Kažkada auginau, ankstyvi, gerai dera, skanūs, o ir kekėse dailiai atrodo, smulkučiai labai jau tinka salotoms, net pjauti nereikia biggrin.gif ...o ir marinuoti man patiko.Ir kad labai jau žemaūgiai nepasakyčiau, auginau lauke po priedangom ( kai orai leido, jau nebedengiau) tai gal kokie 60-80cm bus, nematavau, bet augo tikrai gerai ir nesirgo. Ir lyginanat su Betalux kurie augo lauke, bet be priedanogos -Maskotka subrandino vaisius pirmieji.
Nors aišku visko gali būti, gal pas Loretos sodai aprašoma kita veislė.
MASKOTKA
Bet iš nuotraukų tai tikrai šita veislė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 09 sausio 2012 - 00:47
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 08, 23:29)
O as turiu galvos skausma doh.gif Kadangi valgiau labai skanu pomidora tai islupau seklutes, o dabar galvoju, o gal jis buvo hibridinis  blink.gif  doh.gif

Nu ir ką.. išgerk citramono... smile.gif o pomidoras jei ir buvo hibridas, gali pabandyt pasisėt kažkiek sėklučių, paskui atrink porą (gali ir daugiau, kiek nori) stipriausių daigelių ir užsiaugink, pomidoras, gi ne runkelis užderės.. matysi ar skoniu bus panašūs į tavo ragautus.
Pernai gi daugelis mūsų pirko maxėj skanuolius juočkius pomidorus Kumat'us, Raf'us, krapštėm sėklas ir sėjom, bandėm. Kam patiko, kam ne..
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2012 01 08, 20:22)
Ar teisingai įtariu - kad neverta sėklų pirkti  prekybos centruose? Užsipirkau per išpardavimus Rimi - o dabar galvoju - gal vis tik keisti asortimentą? Matyt, skūpus moka du kartus smile.gif

biggrin.gif esu girdėjus , kad ten sėklos nieko gero...bet man tik vieną kartą vietoj ropių užaugo nežinau kas lotuliukas.gif ..o taip ir sudygdavo ir neblogai būdavo... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*TAU* @ 2012 01 08, 22:57)
aš auginau. Buvo išties derlingi, nesirgo, na, bet pas mane pernai šiltnamyje ir taip pomidorai nesirgo, tik lauke maras prasiėjo doh.gif Dėl skonio, tai skanūs, mano šeimynai patiko, ypač vaikams biggrin.gif įėję į šiltnamį tik į juos ir dar į black cherry taikėsi biggrin.gif tik va pomidoriukų dydis buvo kiek mažesnis, nei parašyta ant pakuotės mastau.gif bet gal dėl to, kad aš nesistengiau papildomai tręšt? blush2.gif Ai, čia reiktų pridurt, kad pernai auginau va šituos, nes internete radau ir tokius, kur pagal aprašymą jie didesni turėtų užaugt  g.gif

4u.gif o , tai gerai ir aš sėkluvos turiu nusipirkus...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 09, 07:27)
Nu ir ką.. išgerk citramono... smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na aš iš maximinių paprikų sėklų pakrapščiau,MB sako ar karvę kainuoja kad krapštai ar nusipirkt negalėsi hihihi.gif
Atsakyti