Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2012 01 08, 16:23)
eee, kas čia dabar? Taigi nebuvo anie tokie blogi.

ne, nebuvo blogi ir skonis normalus, tik jie derėt pradėjo vos ne kartu su Delfin'ais... kam man tokių reikia, noriu kad gegužyje derėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 08, 16:23)
eee, kas čia dabar? Taigi nebuvo anie tokie blogi. Tiesą sakant, netgi visai geri, tik kad ne tokie ankstyvi kaip tikkėjomės  smile.gif Aš jų per bortą nemesiu, kelis auginsiu.

Aš irgi nebeauginsiu POLFAST schmoll.gif , nes tikėjaus jų super duper ankstyvų, o ir skonis mano šeimynos buvo įvertintas kaip vidutiniškas. Tik tiek , kad daug jų buvo g.gif Yra labiau išgirtų ir nebandytų smile.gif
Šiemet kaip ankstyvus auginsiu pirmąkart OLA POLKA 4u.gif ir į MASHOTKA akys krypsta cool.gif , bet sėklų neturiu, tai gal susilaikysiu nepirkus ax.gif
Atsakyti
ax.gif o aš sodinsiu pabandyti polfast ir dar pilbig turiu ir dar kažkokį panašų...tik užkrito pavadinimas biggrin.gif o jeigu daug buvo tai jau gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 08 sausio 2012 - 16:25
Jei kuriai įdomu, tai čia mano pernykštis Polfast'as. Dera tikrai gausiai, visas aplipęs pomidorais. Daigui nuroviau viršūnes - norėjau, kad greičiau noktų, bet nieko neišėjo, prinoko tada, kada jis pats sugalvojo...

user posted image
Atsakyti
Gal kas turit nufotkinę kaip ola polka ant krūmo atrodo?
Turiu lyšnų Black Krim ir Brandywine geltonų sėklyčių. Gavau dovanų 4u.gif
Taip pat savo rinktų Japoniškos avietės ir Gigantų karaliaus 4u.gif
Galiu pasidalinti po kelias ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrap: 08 sausio 2012 - 16:56
Labukas,

žiūriu, temukė atgijus thumbup.gif
Sudominot su tuo MASHOTKA. Sakykit, kur sėklas perkat?
Papildyta:
Čia buvo kalba apie Marfas, tai kadangi pernai Agrimatco po mažiau nei 1000 sėklų nenorėjo pardavinėt, sudarinėjom sąrašiuką norinčių ir pirkom visą didžiąją pakuotę ir siuntinėjau visom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2012 01 08, 18:08)
Labukas,

žiūriu, temukė atgijus thumbup.gif
Sudominot su tuo MASHOTKA. Sakykit, kur sėklas perkat?
Papildyta:
Čia buvo kalba apie Marfas, tai kadangi pernai Agrimatco po mažiau nei 1000 sėklų nenorėjo pardavinėt, sudarinėjom sąrašiuką norinčių ir pirkom visą didžiąją pakuotę ir siuntinėjau visom ax.gif


Laba, MASHOTKA pirkau iš Loretos sodų, bet galiu pasidalinti seklytem. Pirmus metus auginsiu tai įdomu kaip jie augs.
Atsakyti
Neris 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 08, 15:27)
ne, nebuvo blogi ir skonis normalus, tik jie derėt pradėjo vos ne kartu su Delfin'ais... kam man tokių reikia, noriu kad gegužyje derėtų smile.gif


na, geguzyje nederejo, negaliu gincytis. Bet siaip deret pas mane jie pirmieji pradejo.
Uzjudinot cia mane, reiks ir man pradet galvot, ka cia reiks sodint super duper ankstyvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 08, 14:20)
Labaaas  bigsmile.gif
Man iki šiol keista, kad taviškės be problemų atkeliavo, o pati taip kelis kartus siuntus iki adresatų nenuėjo. Dabar tik registruotu siunčiu - sėklos tai senka  doh.gif
ievakata, jei atmintis nepaveda, tai berods apie Polfast'us rašė kaip ankstyvus. Reiktų praėjusio sezono birželio mėnesį permest akimis wink.gif

Taigi ir as Polfastus auginau, lotuliukas.gif susipainiojau, bet kad nebuvo jie ankstyvi, nors ir anksciau savaite seti buvo
Gal tada Betaliux bandyt
Ola polka tai tikrai bus, bet va ir raudonu norisi blush2.gif
Pasiskaiciau ka paraset, turiu itarima, kad siemet masiskai bandysim "MASHOTKA" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 08 sausio 2012 - 19:06
QUOTE(Neris @ 2012 01 08, 17:35)
Laba, MASHOTKA pirkau iš Loretos sodų, bet galiu pasidalinti seklytem. Pirmus metus auginsiu tai įdomu kaip jie augs.

Šiandien ir aš jų užsisakiau, bandysim auginti biggrin.gif

Kažkam vasarą žadėjau Venus ir Vilma sėklų, neprisimenu doh.gif Jei kas pamena, ir dar reikia atsiliepkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar teisingai įtariu - kad neverta sėklų pirkti prekybos centruose? Užsipirkau per išpardavimus Rimi - o dabar galvoju - gal vis tik keisti asortimentą? Matyt, skūpus moka du kartus smile.gif
Atsakyti