Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ievakata @ 2012 01 07, 17:37)
Kur perkat  g.gif  ieskau kazko ankstyvo, nes Beta kazkaip man nepatiko


Regila pati parduoda mirksiukas.gif
http://loretossodai.....pomidorai.html
ten visas lobynas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 07 sausio 2012 - 16:46
QUOTE(Alekto @ 2012 01 07, 12:50)
Aš tai dar ką pastebėjau,kad skirtingas rūšis sėsiu atskiruose indeliuose ax.gif


as visad skirtingas rusis atskiruose indeliuose daiginu drinks_cheers.gif Man labai tinka tam reikalui nedidukai vienkartiniai indeliai, kuriuose uogas saldau (ar misraines prekybos centruose parduoda).
Papildyta:
QUOTE(Austte @ 2012 01 07, 15:27)
as dar norejau paklausti, o jus kai sodinate pomidorus ziurite i koki menulio ar kitoki kalendoriu, kada tinkamiausios dienos seti  blush2.gif  jei taip, tai gal zinote kokios bus tinkamos dienos kovo pradzioje ar vasario pabaigoje  ax.gif  Aciu  4u.gif


niekad neziuriu i joki kalendoriu. Seju, kai mano vidinis laikrodis pasako, kad jau laikas smile.gif Auga puikiausiai.
Papildyta:
QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 07, 15:24)
Sveikos,
pernai vasaros viduryje pas daugelį pomidorų augintojų praūžė maras. schmoll.gif Deja ir manęs jis neaplenkė. Šiais metais pomidorų nebesodinsiu lauke (jie pirmi susirgo). O dėl pomidorų šiltnamyje... Gal reikia kažkaip ypatingai žemę dezinfekuot, kad išnykų maro sporos ar kaip jos ten vadinasi g.gif Pasidalinkite. Labai svarbu. Ir dar gal turite ypatingą receptą, kurio pagalba pasinaudojus, neserga pomidorai maru wub.gif


geriausias variantas - seti ligoms atsparius hibridus. Jie is tikruju serga mazai, derlius didesnis, karsciui bei vesai atsparesni.
Galite sieros saske degint siltnamyje, bet tai ne visiems priimtina (jei nuspresit, nelaukit pavasario, deginkit dabar). Galit siltnamio konstrukcija plaut. Galit pernamganato tirpalu zeme laistyt. As nieko nedarau. Turbut is tingejimo blush2.gif Bet auginu beveik vien hibridus, tik kelias veisles nehibridiniu. Visa vasara kuo nors purskiu. Buvo apsirge ir pas man rudeniop pomidorai, bet vistiek iki salnu uzteko.
Atsakyti
Labas, mergičkos 4u.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 17, 23:55)
Ex laiškelis ko gero pasiklydo blink.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif


QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 19, 15:38)
Tai kad jis jau ilgai keliauja,nuo gruodžio pradžios sad.gif Dėl mūsų kaimuko laiškininkės esu 100% tikra,dirba jau seniai ir yra sąžininga,vadinasi kažkur po Lietuvą klajoja mano sėklytės sad.gif


QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 03, 09:37)
Dalis iš pernai,didelę dalį gavau iš Lolitos ir vistiek dar noriu kokių nors dasipirkti ax.gif
Nu jop tikrai liga,beviltiška ir neišgydoma hihihi.gif

Nu... ko taip įsižliumbei ir tokį jomarką sukėlei?.. Dingo?.. nu būna, aš va iš UK viso riebaus siuntinio nuo spalio negavau ir ką... vėl užsisakinėsiu..

Šitų žalių jablokų dar turiu, jei mirtinai reikia. Kitokių sėklučių atliekamų jau neturiu. Tik tada jau siųsk sau adresuotą voką, nes du kartus tau siųsti savo sąskaita irgi nelabai noriu....

QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 07, 16:24)
O dėl pomidorų šiltnamyje... Gal reikia kažkaip ypatingai žemę dezinfekuot, kad išnykų maro sporos ar kaip jos ten vadinasi g.gif Pasidalinkite. Labai svarbu. Ir dar gal turite ypatingą receptą, kurio pagalba pasinaudojus, neserga pomidorai maru wub.gif

Nieko ypatingo nėra ir nebus. Žemę dezinfekuot gali, šiltnamį, įrankius, bet tikėtis kad pomidorus 100% aplenks maras, neverta. Daugiau-mažiau, anksčiau-vėliau augalus koks biesas vistiek apninka, dažniausiai rudoji lapų dėmėtligė. Tik reikia iš anksto būti apsiginklavusiai, pasiruošusiai su tuo pakovot. Ir ne tada, kai jau pomidorui paskutinioji išmuša, o pačioje pradžioje, kai liga dar neįsibėgėjusi.
-----------------------------

Aš dar ramiai, be panikos laukiu sėjos. Nesiginsiu - laaabai niežti nagai žemę pakrapštyt, jau susirikiavau daigų skaičių šiltnamyje, veisles... kaip visada 5-6 daigus pasisėsiu mėnesiu anksčiau, nei visus kitus. Žodžiu, nieko netikėto, stebuklingo, įmantraus pas mane lyg ir nebus.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 08, 08:26)
Labas, mergičkos 4u.gif
Nu... ko taip įsižliumbei ir tokį jomarką sukėlei?.. Dingo?.. nu būna, aš va iš UK viso riebaus siuntinio nuo spalio negavau ir ką... vėl užsisakinėsiu..

Šitų žalių jablokų dar turiu, jei mirtinai reikia. Kitokių sėklučių atliekamų jau neturiu. Tik tada jau siųsk sau adresuotą voką, nes du kartus tau siųsti savo sąskaita irgi nelabai noriu....


Tai va kad tavo rūpesčio gaila,stengeis siuntei ir pššš
Tai adresioką pšeprašem atsiūsiu bent kelis vokus,negaila,bi žmogus dalijasi savo turtais smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
lendu ir aš iš žiemos miego.
Rūpi ir man jau nagelius į žemę sukišti.
Jei kas užsakinės iš amerikos aš prisijungčiau.
O gal kas darys iš estų puslapio užsakymą? Taip pat prisijungčiau.
Šiaip planuoju 03.14 buti savaite laiko Kambridze, galvoju, gal rasiu ten sėklų įdomesnių. Tik va kiek pamenu, kad ten sodininkų parduotuvė tik viena, ir ta nėra didelė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 03, 23:12)


Koks sujudimas, kaip sejos metu smile.gif Aš taip pat dar norėčiau papildyti savo pomidorų sėklų kolekciją, taip pat prisijungčiau jei užsakinėsit iš šio tinklalapio. Gal rasim bendrų norų ir galėsim pasidalinti sėklas...
Atsakyti
Gal kas dar apie kokius ankstyvus turit minciu, pas mus Ola polka pirmieji buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 08, 08:26)
Labas, mergičkos 4u.gif
vėl užsisakinėsiu..

Labaaas bigsmile.gif
Man iki šiol keista, kad taviškės be problemų atkeliavo, o pati taip kelis kartus siuntus iki adresatų nenuėjo. Dabar tik registruotu siunčiu - sėklos tai senka doh.gif


ievakata, jei atmintis nepaveda, tai berods apie Polfast'us rašė kaip ankstyvus. Reiktų praėjusio sezono birželio mėnesį permest akimis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 08, 15:20)
Jei atmintis nepaveda, tai berods apie Polfast'us rašė kaip ankstyvus. Reiktų praėjusio sezono birželio mėnesį permest akimis wink.gif

Aš pernai auginau Polfast ir sirpo jie gerokai vėliau nei Betalux 4u.gif . Ir Ex augino - man atrodo jai irgi nebuvo iš pirmųjų 4u.gif
Atsakyti
Auginau pernai Polfast. Dare viska kartu su vidutinio ankstyvumo pomidorais, zodziu, neissidave, kad ankstyvieji.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 08, 15:20)
jei atmintis nepaveda, tai berods apie Polfast'us rašė kaip ankstyvus..


QUOTE(Asese @ 2012 01 08, 15:36)
Aš pernai auginau Polfast ir sirpo jie gerokai vėliau nei Betalux

Nusivyliau ankstyvaisiais Polfast'ais - permečiau juos per bortą kaip nevykėlius...

P.s. lieku ištikima savo pomidoriukams Ola Polka. Dar vizualų pasitikėjimą kaip ankstyvaisiais kelia Mashotka. Reiks išbandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 08 sausio 2012 - 15:24
QUOTE(Ex @ 2012 01 08, 15:00)
Nusivyliau ankstyvaisiais Polfast'ais - permečiau juos per bortą kaip nevykėlius...


eee, kas čia dabar? Taigi nebuvo anie tokie blogi. Tiesą sakant, netgi visai geri, tik kad ne tokie ankstyvi kaip tikkėjomės smile.gif Aš jų per bortą nemesiu, kelis auginsiu.
Atsakyti