Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2012 01 06, 14:31)
sekit i koki nors nedideli indeli, veliau daigus persodinsit (kai tures pirmuosius tikrus lapelius) i didesni. Pomidorai megsta persodinimus  mirksiukas.gif

Nu va o as kaip ziopla i didesni sedavau, kad maziau juos judint reiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 05, 17:38)
Man iš žemų patinka mano auginama Mashotka. Ankstyvi, žemi, raudoni, vaisių daug.

Sveiki, pernai auginau Mashotka, žadu ir šiemet sėti, bet nežinau kaip juos prižiūrėti protingiau. Pernai tiek primezgė pomidorų, augaliukas pats mažas, dauguma šakų svorio neatlaikė, tai pjoviau su visomis šakomis ir nokinau. Nei tokio mažo krūmelio pririši, net nežinau g.gif O gal juos genėti reikia?Jei reikiamoje vietoje šakos, gal jos nelūžtų nuo vaisių svorio ?
Atsakyti
šiaip tai aš irgi saviškius žemaūgius visaip raišiojau , atskirai šakutes nulinkusias paršdavau , kad nelūžtų...jo , su jų rišimu buvo rūpesčių...
Atsakyti
Aš tai dar ką pastebėjau,kad skirtingas rūšis sėsiu atskiruose indeliuose ax.gif Nes pernai gavos taip,kad viena rūšis išlenda pirma-ją reikia jau atidengti,kitai rūšiai dar šilumos reikia doh.gif Tai tie,kurie buvo atskiruose indukuose sudaiginti,tikrai stipresni daigai buvo ax.gif
Ir persodinsiu ne du kartus,bet tris ax.gif (kaip ir rašė Saintlina) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
nerandu nete daugiau info apie Mashotka pomidorus.Tik tiek,kiek parasyta Loretos soduose.Ar juos galima sodinti lauke?
Noreciau kokios nors veisles laukinukus pasisodint,neaukstus.Ar turit kokiu patarimu?

Gal kas gali parduoti Armonikos seklyciu(kokiu 10vnt)nespejau nusipirkti, o jau nebera doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
pernai vasaros viduryje pas daugelį pomidorų augintojų praūžė maras. schmoll.gif Deja ir manęs jis neaplenkė. Šiais metais pomidorų nebesodinsiu lauke (jie pirmi susirgo). O dėl pomidorų šiltnamyje... Gal reikia kažkaip ypatingai žemę dezinfekuot, kad išnykų maro sporos ar kaip jos ten vadinasi g.gif Pasidalinkite. Labai svarbu. Ir dar gal turite ypatingą receptą, kurio pagalba pasinaudojus, neserga pomidorai maru wub.gif
Atsakyti
as dar norejau paklausti, o jus kai sodinate pomidorus ziurite i koki menulio ar kitoki kalendoriu, kada tinkamiausios dienos seti blush2.gif jei taip, tai gal zinote kokios bus tinkamos dienos kovo pradzioje ar vasario pabaigoje ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Praūžė maras ir pas mane, bet vis tiek bandysiu lauke sodinti. Sėklų iš lauke augusių pasirinkt nespėjau, bet dar turiu likusių. Taigi lauke auginsiu: sibirsky skorospely, rotkapshen, zolotaja teschia, don žuan. Gal dar kokių turiu, dabar nebepamenu, reiks reviziją sėklose padaryt.
Atsakyti
Sweikos.pomidorus siemet sesiu pirma karta.tai iskilo klausimas,kada seti weisles Mashotka ir Agatas? Jos ankstywos. Kiek skaiciau welywas reiktu seti kowo widury-pabaigoj,o ankstywas nerandu. Laukiu atsakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 07, 16:24)
Sveikos,
pernai vasaros viduryje pas daugelį pomidorų augintojų praūžė maras. schmoll.gif Deja ir manęs jis neaplenkė. Šiais metais pomidorų nebesodinsiu lauke (jie pirmi susirgo). O dėl pomidorų šiltnamyje... Gal reikia kažkaip ypatingai žemę dezinfekuot, kad išnykų maro sporos ar kaip jos ten vadinasi g.gif Pasidalinkite. Labai svarbu. Ir dar gal turite ypatingą receptą, kurio pagalba pasinaudojus, neserga pomidorai maru wub.gif

ax.gif vienžo daug skaičiau ta tema...šiaip tai sąlygoja oro sąlygos...tas maro sukėlėjas daug kur apibūdinamas daugiau kaip dumblis , nei grybelis...tai va kai praėjusią vasarą tiek merkė lietus ir buvo ištisai šlapia ir tvanku , tai ir išplito žaibišku greičiu maras...pas manr asmeniškai lauke jis nukąndo žaibiškai po audros su griaustikiu ir žaibu...o dar yra nuomonių , kad maras periodiškai pratrųksta kas keli metai...tai naiviai mąstau , jei pernai buvo epidemija , gal šiemet ir nebus,...na ir dar , aš visai niekuom lauke nepurškiau jų...tik šiltnamiuke purškiau pienu ir jodu , dar margancovke , baziliku...šiemet ir lauke puršiu visus pastoviai...žiūrėsim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(samanaa @ 2012 01 07, 17:03)
Sweikos.pomidorus siemet sesiu pirma karta.tai iskilo klausimas,kada seti weisles Mashotka ir Agatas? Jos ankstywos. Kiek skaiciau welywas reiktu seti kowo widury-pabaigoj,o ankstywas nerandu. Laukiu atsakymu smile.gif

aš pernai ankstyvus betalux ir kitus jawor pasėjau kovo 6 ir 10...ir šiaip , daug kur rašo , kad aplamai visus jau iki kovo 10 reiktų pasėti...bet , aišku , pas kiekvieną savos taisyklės.
Atsakyti
Ankstyvus sėju kovo pradžioje. Tad, Mashotka, Agatas į tą sąrašą įeina.
Žemus galima sodinti lauke. Mashotka nėra skirti laukui, bet auginti galima, nes jie žemi. Laukui skirti pomidorai būna atsparesni lietui. Šiltnaminių apsauga mažesnė. Jei padarysit kokią priedangą iš plėvelės, atsidėkos vaisiais.
Mashotkas tenka rišti..Smeigiam kuoliuką ar ir du, ir rišam. Kitaip, kai vaisių primezga - griūna. Sodinu prie takelio. Tada būna lengviau juos prižiūrėti. Ši veislė yra viena derlingiausių mano auginamų ankstyvų.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 07, 16:32)
Ankstyvus sėju kovo pradžioje. Tad, Mashotka, Agatas į tą sąrašą įeina.
Žemus galima sodinti lauke. Mashotka nėra skirti laukui, bet auginti galima, nes jie žemi. Laukui skirti pomidorai būna atsparesni lietui. Šiltnaminių apsauga mažesnė. Jei padarysit kokią priedangą iš plėvelės, atsidėkos vaisiais.
Mashotkas tenka rišti..Smeigiam kuoliuką ar ir du, ir rišam. Kitaip, kai vaisių primezga - griūna. Sodinu prie takelio. Tada būna lengviau juos prižiūrėti. Ši veislė yra viena derlingiausių mano auginamų ankstyvų.

Kur perkat g.gif ieskau kazko ankstyvo, nes Beta kazkaip man nepatiko
Atsakyti