Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 05, 12:19)
Tai gal bandom .Gal kokias veisles kartu pasidalinsim.Labai noriu šitų http://store.tomatof...s_p/tf-0014.htm
Papildyta:

Kiek siuntimas kainavo?


Jei darytumėt užsakymą, tai ir aš prisijungčiau blush2.gif
Atsakyti
O black rusian pas mus galima nusipirkt blush2.gif ar uzsisakinet reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 01 05, 16:25)
O black rusian pas mus galima nusipirkt blush2.gif ar uzsisakinet reikia g.gif

Schetelig'e pernai teko matyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 05, 16:26)
Schetelig'e pernai teko matyt  4u.gif

Va ir as lyg maciau, dekui 4u.gif
Atsakyti
Black cherry kuriuos cia mes visos auginom yra aukstaugiai,bet siemet prekyboje kaip naujove pasirode balkoniniai Black cherry...skoniu ar jie identiski neaisku,reikia isbandyti,kad zinotume,manau tikrai tarp musu atsiras kuri augins ax.gif smile.gif
Atsakyti
Labukas

po truputi vėl norisi nosiuką čia ikišti ir jau laukiu kada prasidės sėja smile.gif

Dar kartą ačiū Lolitai už gausią dovanėlę nuo kurios galva apsisuko ir nežinau ar spėsiu viską bent per tris metus išmėginti lotuliukas.gif
Tai daba rami galiu skaitinėti ir pirkimai nebeerzins smile.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 01 05, 15:19)
o ka galetumet rekomenduoti is zemaugiu? 4u.gif


iš praitų metų auginti žemaūgiai nustebino kmicic savo vaisių gausa palyginus su augalo dydžiu, taip pat puikiai tiko vaisių dydis koncervavimui nes cieli tilpo ir nesutrukinėjo iki dabar imant iš stiklainių. na o skonis tai nelabai ir pamenu... gal gana paprastas.

tiesa buvau praitą vasari pasodinusi balkonstyre pomidorčikų tai derlius nedidelis ale keli daigai vis dar ant palangės ir duoda nykštukinį derlių lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Jau iš temos sujudimo matosi, kad sėja artėja mirksiukas.gif
Kai kurie prekybos centrai jau traukia iš sandėlių sėklų stelažus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 05, 16:26)
Schetelig'e pernai teko matyt  4u.gif

ne tik matyt, dargi ir pirkau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 05, 16:40)
Black cherry kuriuos cia mes visos auginom yra aukstaugiai,bet siemet prekyboje kaip naujove pasirode balkoniniai Black cherry...skoniu ar jie identiski neaisku,reikia isbandyti,kad zinotume,manau tikrai tarp musu atsiras kuri augins ax.gif  smile.gif

sakykit, kur matėt? man trūkst plyšt reikia
Papildyta:
o kokie atsiliepimai apie Kumato, augintus šiltnamyje? aš sėklas iškrapščiau iš parduotuvinio, kaži ar verta.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 06, 09:22)

Black cherry 4u.gif

Kumato šiemet neauginsiu, Oziris bus iš tamsių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 06, 09:29)
Black cherry  4u.gif

Kumato šiemet neauginsiu, Oziris bus iš tamsių  bigsmile.gif

o kuo nepatiko Kumato? ar tiesiog neverta? Aš ieškosiu black russian tikrai.

Ten nuorodoj aukštaūgiai, aš norėjau balkoninių 4u.gif prieš tai minėjo, kad kažkur užmatė
Atsakyti
sveikos, noreciau jusu patarimo, busiu pomidorus auginanti naujoke, nes juos auginsiu pirma karta blush2.gif butu idomu suzinoti kada juos sejate ir kokias rusis patartumete isbandyti... blush2.gif beje juos auginsiu silnamyje, kazi kaip seksis doh.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai. Pasirinkti sėklas ankstyvų, daugiausia vidutinio vėlyvumo ir kelis vėlyvų pomidorų. Tada turėsit pomidorų visam sezonui. Sėti ne vienu metu visas, o palaipsniui, pradedant nuo ankstyvų. Ankstyvus sėju kovo pradžioje. Vidutinio vėlyvumo sėju per kelis kartus, kas savaitę po kažkiek. Ir taip visą mėnesį. Mėnesio pabaigoje sėju vėliausius.
Atsakyti