Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

laukiam,laukiam tų karvelių,gal nepraskris pro šalį 4u.gif Lolita jūs tiesiog privalote pasveikti ir pasveiksite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif na ir papasakokit kolegės pomidorų , ką tie karveliai nešioja...įdomu sužinot , ką pavasarį sėsite 4u.gif
Atsakyti
Aš dar laukiu naujų sėklų. Vienos jau pakeliui, kitos dar nevisiškai užsakytos..nes dar nepateikta sąrašai, iš kurių galėsiu pasirinkti. Na, dar ir laiko yra. Planuose sėti, sodinti visas visiškai naujas veisles, nepaliekant vietos patinkančioms naujoms.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 10:30)
Aš dar laukiu naujų sėklų. Vienos jau pakeliui, kitos dar nevisiškai užsakytos..nes dar nepateikta sąrašai, iš kurių galėsiu pasirinkti. Na, dar ir laiko yra. Planuose sėti, sodinti visas visiškai naujas veisles, nepaliekant vietos patinkančioms naujoms.

thumbup.gif oho...visas naujas... thumbup.gif Man irgi įdomiausia visada- kas bus , kas išaughs ir t.t....o tas kas jau išaugo ne taip intriguoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 spalio 2011 - 09:33
Tik nežinia kaip tą žinią priims mama. Šiltnamis vienas abiem šeimom. Ji konservatyvi, nelabai linkusi į eksperimentus. Nors šiemet gal tik 4 senas jos pasirinktas veisles leidau sodinti tas pačias. Visos buvo naujos..bet labai patrenkinta buvo derliumi. Dalinom, marinavom, kažkiek vaisių pardavėm ir dar iki šiol pilna burna valgom. Bijau sakyti, kad 100proc bus visos naujos veislės, bet planuoju. Dar kokia 35 naujas veisles turiu.O dar sulauksiu naujų..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 10:42)
Tik nežinia kaip tą žinią priims mama. Šiltnamis vienas abiem šeimom. Ji konservatyvi, nelabai linkusi į eksperimentus. Nors šiemet gal tik 4 senas jos pasirinktas veisles leidau sodinti tas pačias. Visos buvo naujos..bet labai patrenkinta buvo derliumi. Dalinom, marinavom, kažkiek vaisių pardavėm ir dar iki šiol pilna burna valgom. Bijau sakyti, kad 100proc bus visos naujos veislės, bet planuoju. Dar kokia 35 naujas veisles turiu.O dar sulauksiu naujų..

biggrin.gif su mano mama tas pats...tai normalu...ai , aš nesakysiu , kai sodinsim , o pasakysiu , kai kas gero užaugs... lotuliukas.gif nu ir , aišku , sodinsiu Jawor ir Betalux kažkiek , nes tikrai gerai augo ir derėjo gausiai...skonis normalus tikrai irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 spalio 2011 - 09:50
Ji pavasariop prašo sėklų konkrečių. Pati sėjasi. Jei paliktų vien mano sėjai, tuomet viskas būtų nauja..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 11:00)
Ji pavasariop prašo sėklų konkrečių. Pati sėjasi. Jei paliktų vien mano sėjai, tuomet viskas būtų nauja..

biggrin.gif tai jums reikia atskirų šiltnamių tada lotuliukas.gif mano mama man labai daug padeda , bet prie pomidorų šiaip nesikiša...na pabamba ir tiek, kad nereik sodint to ar ano , nes nieko neužaugs.... biggrin.gif o jai tai agurkus labiau patinka auginti... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 spalio 2011 - 10:09
Ji man taip pat labai padeda visur. Vienai 12arų ploto, su dviem šiltnamiais ir šitokiu kiekių gėlių tikrai būtų nelengva be jos pagalbos. Ji baiminasi, kad naujos veislės gali pavesti ir liktume be pomidorų. Tačiau niekada taip nenutiko..
Atsakyti
4u.gif
Na man kitą sezoną taip pat visos veislės naujokės. Bet turiu tikslą gerai pasirodžiusias pasilikti ilgesniam laikui. O ne taip gerai pasirodžiusios savaime užleis vietą naujokėms.
Mano namiškiai buvo skeptikai ir manė, kad pomidoras yra tiesiog pomidoras, nesvarbu kokios veislės. Bet paragavę Golden konigin įsitikino, kad tai žymiai skanesni ir saldesni pomidorai už pvz. Marmandus. Taigi atrado skirtumą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 10:30)
Aš dar laukiu naujų sėklų. Vienos jau pakeliui, kitos dar nevisiškai užsakytos..nes dar nepateikta sąrašai, iš kurių galėsiu pasirinkti. Na, dar ir laiko yra. Planuose sėti, sodinti visas visiškai naujas veisles, nepaliekant vietos patinkančioms naujoms.


o tai dar bus papildimas didelis bigsmile.gif kaip ir nieko nebereik bet va vis smalsu buna nosi ikishti pasiziureti kokiu naujoviu atsirade biggrin.gif
O raudona shkatulka skoniu irgi ispudinga? Nuotraukoj toks siaip sau pomidoras - man rodos seniau grazesne buvo nuotrauka. Ar didelis skirtumas nuo geltonai zalio? ko gero ims ir prireiks nes tie zali patiko labai biggrin.gif

ir , aisku ne mano reikalas, na bet ar gali pomidoro pavadinimas buti Germination Rate? ( daigumo koeficientas??) g.gif gal kazkoks tiekejas kazka ne taip uzrashe? unsure.gif


beje, gal galima butu palyginima tarp Black sea man ir Black krim? ax.gif labai skaniai tas sea man atrodo biggrin.gif bet lyg kazkas buvo minejes kadais kad su derlingumu sunkiai?
ir dar bais idomu kada pradeda nokti medovyj spas? ar jie labai velyvi? nes is pavadinimo labai skanus atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
mes irgi su mama šiltnamiais dalinamės smile.gif bet ji niekada nesikiša ką sodinti ir kiek,čia jau man leidimas duotas apsispręsti ax.gif o ko jai ir vadovauti,jei ateina į šiltnamį tik pomidorų paragauti,ir draugėms įdomesnių veislių aprodyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik šio forumo mergaičių dėka kitais metais bus tik naujos veislės,ačiū joms 4u.gif 4u.gif 4u.gif va žiūriu norų sąrašą kaip ir viską turiu,bet va(atrodo Ex auginti)"jablokai" tebevilioja rolleyes.gif ai nežinau,o gal jie visai neskanūs,tik gražūs,bla bla bla...
Atsakyti