Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Alekto @ 2012 01 05, 13:46)
Ne krūmiukai.Pas mane trimetriniai užaugo biggrin.gif

Aaaaaa. Skaitau-Ankstyva, žemaūgė, balkonuose auginama veislė......kero nereikia rišti, galima negenėti. g.gif
Iškart kilo įtarimas, kad kažkas čia netaip. Skaitydama šitą temą susidariau kitokį jų vaizdą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 05 sausio 2012 - 13:59
QUOTE(Casual @ 2012 01 05, 14:17)

gal kokiu uzkalbejimu ar burtu mokat?  biggrin.gif


Neeee biggrin.gif , tik auginu "senoviškai" - mėšliuko prieš sodinant į duobutę, o vėliau keletą kartų perlieju dilgėlių ištrauka ir.....į šiltnamį nevaikštau kiekvieną dieną blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
kaip faina vel skaitineti si puslapeli ir braizyti schema po truputi pavasariui. Siemet kai kuriu veisliu atsisakiau, dominuoja naujos, neisbandytos, Jusu parupintos, o dar drauge parveze sekliukiu is sauletos Italijos............ Jeigu kuri norit "ant nematushkiu" pasiset Italisku pomidoriuku, prasom i a.z. dalinsimes smile.gif Nes realiai tik is jos aprasymo seklytes, jokiu pavadinimu nera sad.gif
Siemet pas mane bus 28 rusys, jeigu dar kuo nors nesusigundysiu.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2012 01 05, 12:51)
nu kodel man nereikia 20ties rusiu saulegrazu , a? nei joms  siltnamio reik, nei tupinejimo tiek unsure.gif
kazkoks kolekcionavimas apsedo ar kas g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Tu teisi iki užpomedorėjimo smile.gif

Ana Rusian ir aš norėčiau,patiko,tokie lėtuliai, atsipūtę auga sau ir noksta
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 05, 13:41)
Ant black sherry  pakelio rašo, kad jiems nereikia atramų. Tai jie mažiukai krūmiukai užauga?

Oi ne,aukstaugiai jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 01 05, 15:32)
ir.....į šiltnamį nevaikštau kiekvieną dieną blush2.gif


misija neimanoma.... man dazniausiai koki 10 kartu per diena "reikalu " shiltnamyje atsiranda doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 05, 13:41)
Ant black sherry  pakelio rašo, kad jiems nereikia atramų. Tai jie mažiukai krūmiukai užauga?



Laba ,ir as savo trigrasi ikisiu,tai stiebai patys gan auksti uzauga ,tik vaisiai mazi,nors ne is paciu mazuju.
Atsakyti
o ka galetumet rekomenduoti is zemaugiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 05, 17:10)
misija neimanoma.... man dazniausiai koki 10 kartu per diena "reikalu " shiltnamyje atsiranda  doh.gif  lotuliukas.gif

Kai iš namų išvažiuoju 6.30, o grįžtu tik po 19 val., tai neturiu laiko dažnai ten "lankytis" biggrin.gif (gal taip ir geriau rolleyes.gif ), o juk manęs dar "laukia" gėlės, kurioms visada pirmenybė blush2.gif

Auginau tik veislinius pomidorus, išsk. Marfą ir kažkokius ankstyvuosius.
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2012 01 05, 15:40)
Sveikutes,
kaip faina vel skaitineti si puslapeli ir braizyti schema po truputi pavasariui. Siemet kai kuriu veisliu atsisakiau, dominuoja naujos, neisbandytos, Jusu parupintos, o dar drauge parveze sekliukiu is sauletos Italijos............ Jeigu kuri norit "ant nematushkiu" pasiset Italisku pomidoriuku, prasom i a.z. dalinsimes smile.gif Nes realiai tik is jos aprasymo seklytes, jokiu pavadinimu nera sad.gif
Siemet pas mane bus 28 rusys, jeigu dar kuo nors nesusigundysiu.


Sveikos, aš tik paskaitinėju jūsų puslapiuką, bet apie itališkus pomidorus galiu kažką papasakoti. Sesė pernai parsivežė pomidorų skanių iš Italijos, suvalgė juos, sėklas pasiliko ir daigais apdalino gimines ir draugus. Pomidorai pas visus užaugo nerealūs - didžiuliai, tokie keistai gumbuoti, nepaprastai skanūs. Kai susitikdavom, visi tuos pomidorus gyrė. Seniai auginu pomidorus, bet tokių nebuvau mačiusi. Linkiu jums skanių itališkų pomidorų 4u.gif
Atsakyti

as siulyciau EARLY WONDER arba is vidutinio aukstumo RAF (nors daugumai jie nepasiteisino, bet kaip sakoma "skonio reikalas")
Atsakyti
Man iš žemų patinka mano auginama Mashotka. Ankstyvi, žemi, raudoni, vaisių daug.
Atsakyti