Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(vobla @ 2012 01 05, 11:57)
puonia vobla klausia -o jie skanussss? biggrin.gif  nes vietos nedaug- kelis juodus tesodinsiu. kazkaip pernai uzbure cia idetu  nuotraukos. nors su juodom paprikom pernai gavosi snipstas- gal sakau su juodais pomidorais labiau nusiseks... g.gif




Ponia Vobla, mano silnamyje uzauge buvo skanus. Kodel pas kitus buvo kitaip, nzn. Gal nepakankamai mylejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 05, 13:17)



man- labai skanus  ax.gif  bet kaip ir visame kame- skonio reikalas  4u.gif



QUOTE(Dzhine @ 2012 01 05, 13:26)
Ponia Vobla, mano silnamyje uzauge buvo skanus. Kodel pas kitus buvo kitaip, nzn. Gal nepakankamai mylejo  biggrin.gif

nu va, kad ne tik tamstai skanus gavosi biggrin.gif
vadinasi noriu... blush2.gif
siaubas, gelbekit- kazkokia nesamone su sita kultura.
puikiai suprantu( jau 3 sezonai), kad mano seimai kuo puikiausiai uztenka 40 daigu siltnamio. Uztenka ir pavalgyt ir prisivekuoju galybe. O bet taciau tu veisliu tiek daug prikurta ir jos tikrai gan kontrastingai viena nuo kitos skiriasi, kad visas isbandyt norisi. nu kodel man nereikia 20ties rusiu saulegrazu , a? nei joms siltnamio reik, nei tupinejimo tiek unsure.gif
kazkoks kolekcionavimas apsedo ar kas g.gif
Atsakyti
Sveikos pomidorininkės, su naujais metais, linkiu gerų, derlingų metų.
Matau užėjo kalba apie juodus pomidorus, o aš juos labai mėgstu ir esu išbandžius gana daug veislių, bet čia tik mano nuomonė. Tai va man skaniausi yra Juodasis Rusas (Black Russian, Chernyj russkij), panašaus skonio ir Juodasis Princas. Iš slyvinių skaniausi Juodasis mauras, dar turėjau ir De Barao black tai šie skoniu maurui šiek tiek nusileidžia, o juodasis triufelis palyginti su šiais - visiškai niekam tikęs. Iš vyšninukų auginau tik Chocolate Cherry buvo labai saldūs gana nemaži pomidoriukai. Dar iš juodų praeitais metais auginau Arbuznyj tai tokie neypatingi.
Tai tiek apie pernykščius juodus pomidorus, auginkit, ragaukit, nebūtinai šias veisles, visi juodi pomidorai pasižymi švelniu skoniu ir yra daug saldesni už raudonus. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 01 05, 13:54)
 
Tai tiek apie pernykščius juodus pomidorus, auginkit, ragaukit, nebūtinai šias veisles, visi juodi pomidorai pasižymi švelniu skoniu ir yra daug saldesni už raudonus. Sėkmės smile.gif

nu ir kaip galima nepasiligoti pomidorlige po tokios reklamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 05, 12:48)
nėra čia hibridų  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Galvoju, kad man užteks jau nehibridų per akis smile.gif Bent šiandien taip galvoju smile.gif
Kokių poros hibridų reiktų gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 05, 13:02)
Ačiū  4u.gif
Galvoju, kad man užteks jau nehibridų per akis  smile.gif  Bent šiandien taip galvoju smile.gif
Kokių poros hibridų reiktų gal  g.gif


Kalbi mano mintis smile.gif Įdomu, kuri pirma neatsilaikys? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 05, 14:04)
Kalbi mano mintis smile.gif Įdomu, kuri pirma neatsilaikys? biggrin.gif

thumbup.gif Šian dar laikomės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2012 01 05, 12:58)
nu ir kaip galima nepasiligoti pomidorlige po tokios reklamos doh.gif

drinks_cheers.gif as jau po pernyksciu bandymu sakiau,kad juodu nebesesiu blush2.gif bet dabar jau vel galvoju gal keletos reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2012 01 05, 14:10)
drinks_cheers.gif as jau po pernyksciu bandymu sakiau,kad juodu nebesesiu blush2.gif bet dabar jau vel galvoju gal keletos reikia doh.gif

Aš Black Cherry sėsiu, nes reikia mums tokių mažiukų juodukų
Ir bandysiu Juodąjį princą dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 05, 13:17)
Aš Black Cherry sėsiu, nes reikia mums tokių mažiukų juodukų
Ir bandysiu Juodąjį princą dar  ax.gif

As pernai abi rusis auginau.siemet noriu dideliu keletos daigu ir pakaks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2012 01 05, 13:31)
As pernai abi rusis auginau.

Ant black sherry pakelio rašo, kad jiems nereikia atramų. Tai jie mažiukai krūmiukai užauga?
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 05, 13:41)
Ant black sherry  pakelio rašo, kad jiems nereikia atramų. Tai jie mažiukai krūmiukai užauga?


Ne krūmiukai.Pas mane trimetriniai užaugo biggrin.gif
Atsakyti