Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Dzhine @ 2012 01 04, 13:28)
Klausimas gal ir ankstyvokas, bet ar būtų norinčių šiemet urmu pirkti visokias marfas ir monroe ar pan?  pažiūrėjau, kad hibridų trūksta man biggrin.gif
Aš nesisiūlau į organizatorius, nes nelabai žinau kas ką ir per kur organizavo  4u.gif

aš būtinai jungsiuos bigsmile.gif Marfos dar turiu kelias sėklas, bet tikrai norėsiu daugiau, nes vaikai ir vyras labai juos valgė biggrin.gif

Labas vakaras 4u.gif
Su naujaisiais metais, naujais pomidoriniais rupesciais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 04, 17:55)


čia tai čia, bet jei teisingai atmenu, tūkstantis sėklų buvo pirkta smile.gif Ne kožnam pabažnam tokie kiekiai reikalingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 04, 13:28)
Klausimas gal ir ankstyvokas, bet ar būtų norinčių šiemet urmu pirkti visokias marfas ir monroe ar pan?  pažiūrėjau, kad hibridų trūksta man biggrin.gif
Aš nesisiūlau į organizatorius, nes nelabai žinau kas ką ir per kur organizavo  4u.gif

As Taip pat jungsiuosi.marfa patiko del atsparumo ligoms rolleyes.gif
Atsakyti
Pernai džiaugiausi visais pomidorais, nes nei karto nepurškiau ir nesirgo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 01 05, 09:19)
Pernai džiaugiausi visais pomidorais, nes nei karto nepurškiau ir nesirgo rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ir aš nepurškiau visai,tik džiaugiausi tongue.gif , ai Laba diena 4u.gif
Atsakyti
O as galvoju siemet bandyt varine vielute, kazkas lyg pernai rase kad irgi nesirgo, kazkaip galvoju , gal paprasciau, viena kart iveri ir psio, ar as klystu g.gif
Atsakyti
Kalbant apie patobulinimus. Sumasčiau šiemet padaryti korteles kiekvienam pomidorui (čia tikrai ne iš neturėjimo ką veikti). Kaip tiksliai rašysiu dar nesugalvojau, bet noriu įrašyti ar salotinio tipo ar ilgam laikymui,pavadinimą. Laminuosiu ir kaip žaisliuką ant eglutės užkabinsiu ax.gif tokia įdėja kilo, pernai skinant pomidorus ir dedant visus bendrai į dėžes. O paskui atsirink, kad geras ar ten Marfa ar Aliona smile.gif Be to dar galvoju, gal vertėtų hibridus, atprasius daugeliui ligų, sodinti netoli durų. Kaip suprantu, dalis ligų ateina iš lauko... Nu gal ir nusišnekėjau. Paprotinkite kas nors cool.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2012 01 04, 16:29)
Neblogai rašo , tikrai užsimaniau ir aš , gal kas užsisakys prisidėčiau prie išlaidų smile.gif

Tai gal bandom .Gal kokias veisles kartu pasidalinsim.Labai noriu šitų http://store.tomatof...s_p/tf-0014.htm
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 01 03, 23:15)
o i katruos dairaisi?
as keliu rusiu buvau pernai ar uzpernai atsisiuntus....

Kiek siuntimas kainavo?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 05, 12:19)
Tai gal bandom .Gal kokias veisles kartu pasidalinsim.Labai noriu šitų http://store.tomatof...s_p/tf-0014.htm

Aš skaitau, bet šitam puslapyje nerandu, kurie hibridiniai, kurie ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 05, 12:29)
Aš skaitau, bet šitam puslapyje nerandu, kurie hibridiniai, kurie ne  blush2.gif

nėra čia hibridų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 03, 14:28)
Juodo Krymo, pas mane, regis, pakankamai liko sėklų. Dar galiu dalintis. Jei poniai Voblai atsirastų toks noras, prašom į a.ž. smile.gif


puonia vobla klausia -o jie skanussss? biggrin.gif nes vietos nedaug- kelis juodus tesodinsiu. kazkaip pernai uzbure cia idetu nuotraukos. nors su juodom paprikom pernai gavosi snipstas- gal sakau su juodais pomidorais labiau nusiseks... g.gif
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 03, 16:51)
LABA ,PIRMIAUSIA VISAS SU NAUJAIS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jei nori kokiu nors juodu pomidoru galiu pasidalint ,dar turiu.

aha. noriu blush2.gif

beja, kaip Jusu sveikata? Ar atsigavot jau?


Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 05, 12:19)
Kiek siuntimas kainavo?


nugi zinok ko gero ne pernai o uzpernai siunciausi, nes nebelabai kainu beatsimenu. Atsimenu tik kad reikejo pomidoru uz kazkokia suma ishsirinkti nes kitaip nesiunte ir kad labai skaiciavom kad su siuntimu tilpti i 100 litu, nes kazkaip man rodos muito mokestis kitaip gali prisidet. o ir seklytes ne pas mane tiesiai o pas drauge i vilniu atkeliavo, tai net pakuotes nemaciau kokioj formoj g.gif

is tu siustu labai daug ishsidalinau visiems kas norejo ishbandyt, nes pakuotese ar ne po 100 seklu buvo ..... Yra dar kiek likusiu Brandywine red ir brandywine purple man rodos - jei nori - galiu po kelias seklytes duoti 4u.gif kad ir siandien jei kur pro shali vaziuotum biggrin.gif

o siaip jei siuntima kooperuotis ir dalintis seklas tai nebesigauna tokia milzinishka suma.... faktishkai viena pokiuka ant 10 zmoniu galima dalintis ax.gif
Jei siustumeisi Anna Russian - noreciau keliu seklyciu... bet jei ne tai del vienos rushies nesijungsiu i kompanija, nes rimto poreikio ner o visgi brangoka blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 01 05, 09:19)
Pernai džiaugiausi visais pomidorais, nes nei karto nepurškiau ir nesirgo rolleyes.gif



gal kokiu uzkalbejimu ar burtu mokat? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vobla @ 2012 01 05, 12:57)
puonia vobla klausia -o jie skanussss? biggrin.gif 


man- labai skanus ax.gif bet kaip ir visame kame- skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 05 sausio 2012 - 12:29