Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

ania...aš betalux pernai sėjau kovo 6 ir 10 , tai paskui jau sodinau pilnai žydinčius...tai dabar galvoju gal kokius nors vėlyvesnius kaip tik bandyti anksti sėti , kurie lėčiau vystosi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 03 sausio 2012 - 20:20
gal kas iš čia užsisakinės http://store.tomatof..._Seeds_s/1.htmn ?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 03, 23:12)


o i katruos dairaisi?
as keliu rusiu buvau pernai ar uzpernai atsisiuntus....


Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 01 03, 19:27)
sveikos pomidorninkes 4u.gif su Naujais Jumis, tegu sie metai buna vaisingi skaniais pomidorais ax.gif

dabar norejau paklausti,keliu rusiu ankstyvuma ir zemaugiai jie ar aukstaugiai ax.gif
Russian rose, Black Russian, Figaro, Persikinis,o apie Japoniška aviete is vis nieko neradau g.gif


Laba,visi mineti pomidorai nera zemaugiai ir negaliu pasakyt ,kad labai auksti ,pas mane augo sugrusti ,gal vietos mazoka buvo,tai ir negalejo labai stiebtis g.gif vidutinio ankstyvumo.

Kazkas klause ,kaip laikaus -puikiai ,vaikstau su viena "drauge" -lazdele ,bet tikiuos kol reiks apie pomidorus vaiksciot ir " drauges" nebereikes,dabar dar tik 2,5 men. po operacijos.

Tiesa,norejau paklaust ,kazkieno buvo isdyge pomidorai vazone kambary ,kaip laikos?Ir as tokiu turiu - rudeni ,kai geles persodinejau siltnami ,tai matyt is kazkur papuole su zemem,tai vazonuose yra po viena,bet tokie biedni , graudu ziuret doh.gif zadu persodint i atskirus vazonus ,gal atsigaus .Tik nezinau kas jie tokie ?Bus neziniukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 03 sausio 2012 - 23:35
pas mane irgi mizernas...nei gyvas nei mires...irgi mastau persodint ir pernest ant pietines palanges
o ta kur rodziau visai nesenai tai kanopas uzverte,kazkokie gyviai vazone isiveise
Atsakyti
4u.gif
O aš vakar startavau su eksperimentiniais Ola Polka biggrin.gif
Žiūrėsim, kas iš to išeis. Langai į pietus, saulė po truputį pasirodo, gal bus viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
su naujais metais visas,geru jums visoms metu 4u.gif

buvo ir pas mane prie geliu pridyge,bet pries par kaledas ismeciau
nu toki liauni tie daigeliai buvo ir labai isstype,sirdis tik graudindavos beziurint verysad.gif
Atsakyti
Laba,merginos pas mane skraido vabaliukai apie augaliukus ,zinau kad reik su degtine purkst,bet gal kas paaiskinsit - kokiu santykiu su vandeniu skiest ar nereikia skiest.Buvau kazkur uzsirasius - nerandu ,kai reikia doh.gif
Atsakyti
Klausimas gal ir ankstyvokas, bet ar būtų norinčių šiemet urmu pirkti visokias marfas ir monroe ar pan? pažiūrėjau, kad hibridų trūksta man biggrin.gif
Aš nesisiūlau į organizatorius, nes nelabai žinau kas ką ir per kur organizavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 04 sausio 2012 - 13:29
QUOTE(*GREISI* @ 2012 01 03, 23:12)

Neblogai rašo , tikrai užsimaniau ir aš , gal kas užsisakys prisidėčiau prie išlaidų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 04, 13:28)
Klausimas gal ir ankstyvokas, bet ar būtų norinčių šiemet urmu pirkti visokias marfas ir monroe ar pan?  pažiūrėjau, kad hibridų trūksta man biggrin.gif
Aš nesisiūlau į organizatorius, nes nelabai žinau kas ką ir per kur organizavo  4u.gif


net neabejoju, kad bus biggrin.gif
Bet pirmiau reik paziuret, kokiu seklu bus, po kiek leis pirkt ir pan. Marfos bent jau as dar nuo pernai turiu uzsislepus. O siemet gal tie anie stebuklingi kur pernai ne pavadinimo neturejo (tik numeriuka) pasiuloj bus?..
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 04, 14:28)
Klausimas gal ir ankstyvokas, bet ar būtų norinčių šiemet urmu pirkti visokias marfas ir monroe ar pan?  pažiūrėjau, kad hibridų trūksta man biggrin.gif
Aš nesisiūlau į organizatorius, nes nelabai žinau kas ką ir per kur organizavo  4u.gif

Lyg ir iš čia galima g.gif
http://www.agrimatco...o...t&Itemid=23
Atsakyti