Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 01 03, 09:35)
lotuliukas.gif o aš jau nebenoriu...suku galvą kiek ir ko sodinti... lotuliukas.gif

vistiek noriu blush-anim-cl.gif suk nesukęs tą galvą,visų ir taip nesusodinsiu,o noriu blush-anim-cl.gif dar ir dar blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2012 01 03, 10:40)
Noriu kokiu nors aukstaugiu juodu pomidoru. gal kas galit kokia veisle rekomenduoti... ir kur tokiu gaut, nes ziuriu vietinej el. prekyboj tokiu niema unsure.gif

4u.gif aš tai konkrečios veislės dar negalėčiau rekomenduoti...bet prekyboje tikrai esu mačius ...atrodo Shetelig mačiau , ir va čia yra tokie...juodasis Krymas
http://www.sonis.lt/...id_product=1524
Žalioj stetelėj
http://www.seklos.lt...ti-siltnamiuose
juodoji vyšnia
Atsakyti
Juodo Krymo, pas mane, regis, pakankamai liko sėklų. Dar galiu dalintis. Jei poniai Voblai atsirastų toks noras, prašom į a.ž. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 03 sausio 2012 - 13:29
Labas smile.gif Turiu daug seklu iš Lolitos. bet noriu tikrai ankstyvu kelis pasiseti...Kurie iš jos butu ir kokius ankstyvus pačios rinktumetes g.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2012 01 03, 09:40)
Noriu kokiu nors aukstaugiu juodu pomidoru. gal kas galit kokia veisle rekomenduoti... ir kur tokiu gaut, nes ziuriu vietinej el. prekyboj tokiu niema unsure.gif



LABA ,PIRMIAUSIA VISAS SU NAUJAIS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei nori kokiu nors juodu pomidoru galiu pasidalint ,dar turiu.
Atsakyti
http://www.sonis.lt/...id_product=1524
Sveikos .aš šiemet auginau tą krymą -pirmas susirgo .ant krūmo kokie 5 pomidorai ,bet ankstyvi buvo ,o pačio skonis toks saldus bet neskanus ,nors aš juodukus mėgstų nepalyginsi su juoduoju princu ,arba de bario juoduku .į rudeni vel pradėjo žydėt ir megzti bet nebelaukiau ,išroviau
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2012 01 03, 16:22)
http://www.sonis.lt/...id_product=1524
Sveikos .aš šiemet auginau tą krymą -pirmas susirgo .ant krūmo kokie 5 pomidorai ,bet ankstyvi buvo ,o pačio skonis toks saldus  bet neskanus ,nors aš juodukus mėgstų nepalyginsi su juoduoju princu ,arba de bario juoduku .į rudeni vel pradėjo žydėt ir megzti bet nebelaukiau ,išroviau



Karose, mūsų patyrimai aiškiai labai skiriasi. Manieji krymai buvo stiprūs, auglūs, gausiai derėjo. Kaip ir tamstos buvo ankstyvi, bet sirgo su visais vienodais tempais.
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 03, 16:51)
LABA ,PIRMIAUSIA VISAS SU NAUJAIS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jei nori kokiu nors juodu pomidoru galiu pasidalint ,dar turiu.

4u.gif Labukas...Kaip laikaisi ...Nors supratau jau , kad gerai, jeigu sėjai ruošiesi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos pomidorninkes 4u.gif su Naujais Jumis, tegu sie metai buna vaisingi skaniais pomidorais ax.gif

dabar norejau paklausti,keliu rusiu ankstyvuma ir zemaugiai jie ar aukstaugiai ax.gif
Russian rose, Black Russian, Figaro, Persikinis,o apie Japoniška aviete is vis nieko neradau g.gif
Atsakyti
as jau suziurejau savo veisles 53 blink.gif reiks eit per abu siltnamius suskaiciuot kiek man tilps.
bet koks100tilpsar ne per mazai veisliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif manija.

kas ses pomidoriukus dabar, turiu omeny viena ar pora daigiuku kokia veisle rinksites g.gif galvoju gal koki venus pabandymui, ar reiktu rimtesnio g.gif
Atsakyti
doh.gif va ir aš neapsisprendžiu , kuriuos bandyt dabar pasėt...bet galvoju , kad gal kokius vistik žemaūgius ...nes aukštaūgius paskui bus gal per vėlu formuot , na nežinau....
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 01 03, 20:27)
Black Russian,


situs auginau. Indeterminantiniai - tai kaip ir aukstaugiai, bet mano tokie tarpiniai buvo - neaugo tiek kad stoga remtu. turejo but ankstyvi, bet pas mane kazkaip anksti is viso niekas nenoko. Ir sitie kartu su kitais. sultingi. man patiko... nors man visi tamsus pernai kazkaip labai patiko.

kitu-neauginus. Uzsuks lolita - turbut placiau papasakos, nes cia turbut ir aviete ir persikinis is jos "kolekcijos" tai niekas geriau ir nepapasakos smile.gif

Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 03, 21:12)
doh.gif va ir aš neapsisprendžiu , kuriuos bandyt dabar pasėt...bet galvoju , kad gal kokius vistik žemaūgius ...nes aukštaūgius paskui bus gal per vėlu formuot , na nežinau....



kiek pamenu merginos dazniausiai arba betalux arba ola polka sedavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 03 sausio 2012 - 20:18