Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 02, 13:17)
aha, braškes kuo anksčiau, jei norim dar šį sezoną sulaukti ne 2 uogų wink.gif

Pipirus 12.30 pasėjau, uodegytės jau kyšo. Tik jie tai gali ir ilgiau vazonėliuose augti, patinka genėjimas.

4u.gif ačiū
O kada paprikas sėsit...tos tai irgi nelabai saulės reikalauja, bent man toks vaizdas pernai buvo... g.gif Ar jau ir visas pasėjot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 02 sausio 2012 - 12:25
QUOTE(diuni @ 2012 01 02, 12:20)
pernai buvo... g.gif Ar jau ir visas pasėjot  ax.gif

neapsisprendžiau dar, gal šiandien ar ryt reiks ir jas pasėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 02, 13:17)
Pipirus 12.30 pasėjau, uodegytės jau kyšo. Tik jie tai gali ir ilgiau vazonėliuose augti, patinka genėjimas.


o jiems shilumos uztenka tos daugiabutines (plius 18-19) ar reik geriau palaukt su seja jei nera salygu papildomam sildymui ar apsvietimui? g.gif


diuni, aciu uz kalendoriu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 02, 01:00)
Geros naujienos  thumbup.gif
Naglis Šulija pažadėjo, kad pavasaris gali būti net gi ankstyvas  biggrin.gif


ko gero jau net ir prasidejo tas pavasaris lotuliukas.gif lotuliukas.gif





SU NAUJAISIAIS VISAS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 02, 15:11)
o jiems shilumos uztenka tos daugiabutines (plius 18-19) ar reik geriau palaukt su seja jei nera salygu papildomam sildymui ar apsvietimui?  g.gif

žiūrint, kiek tas daugiabutis šviesos ir šilumos gauna, pas mane beveik visi langai pietų-pietvakarių, tai šviesos ir šilumos kokį gegužį net ir per daug augalams. Rudenį įšaknydintos pelargonijos dabar tik vos vos patįsusios, nelabai net į akis krenta. Tamsesniuose butuose reiktų dar kiek palaukt ar po lempa statyt wink.gif

uf, jei rimtai dabar pavasaris prasidėtų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 02 sausio 2012 - 15:38
Buvau ne per seniausiai seminare (ne daigų auginimo klausimais, bet...) tai sakė, kad daigams labai gerai raudona arba mėlyna šviesa. Tai šiandien nusipirkau dvi LED girliandas akcijines (vieną raudoną, kitą mėlyną). Darysiu eksperimentą mirksiukas.gif LED lemputės energijos nedaug ima, tikiuosi daigai neištįs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 02 sausio 2012 - 20:18
Na,pagal sodo kalendoriu ''darbai pagal menuli'' tai kovo menesi yra net 2 datos pomidorams seti tai 5,6 ir 23,24 dienomis.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 01 02, 21:32)
Na,pagal  sodo kalendoriu ''darbai pagal menuli'' tai kovo menesi yra net 2 datos pomidorams seti tai  5,6 ir 23,24 dienomis.

4u.gif
Aš pernai sėjau 6ir 10 kovo...tai tada ir šiemet sėsiu 5ir6 kovo , o dar dalį vasarį bandysiu... ax.gif
Atsakyti
O jūs sėklų iš pernai dar turite, ar jau naujas pirkote, jei pirkote internetu, tai gal įdėtumėt adresiukų.Norėčiau ir aš šiemet iš savo daigelių pomidorų išsiauginti ax.gif
Atsakyti
Dalis iš pernai,didelę dalį gavau iš Lolitos ir vistiek dar noriu kokių nors dasipirkti ax.gif
Nu jop tikrai liga,beviltiška ir neišgydoma hihihi.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif o aš jau nebenoriu...suku galvą kiek ir ko sodinti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu kokiu nors aukstaugiu juodu pomidoru. gal kas galit kokia veisle rekomenduoti... ir kur tokiu gaut, nes ziuriu vietinej el. prekyboj tokiu niema unsure.gif
Atsakyti
Aš sėsiu tik kovo pabaigoje rolleyes.gif
Atsakyti