Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

As tai sulaukus sausio menesi geru dienu pabandysiu pomidoru medi seti.Labai mane Lolita su juo suintrigavo . rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 12 29, 16:40)
...vakar Citrina prakandus radau dygstanciu seklu



na va , jau is karto gali daigais sodinti lotuliukas.gif

visai neplanavau eksperimentuot, o dabar jau pradedu uzsikabliuot lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
prisnigtu ar ka......
Atsakyti
Atlanto ciklonų aktyvumas nemažėja ( 9d. slėgio prognozė ), todėl panašūs orai gali užsitęsti iki net iki sausio vidurio

schmoll.gif snigti nežada tikrai,....
Atsakyti
blakstiena5, super vaizdelis bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Casual @ 2011 12 29, 18:14)
jau pradedu uzsikabliuot  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif
prisnigtu ar ka......

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Geros naujienos thumbup.gif
Naglis Šulija pažadėjo, kad pavasaris gali būti net gi ankstyvas biggrin.gif
Tai kurią dieną sėjam eksperimentinius? mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif jėga...

tada gal aš darysiu taip...
http://www.verdetera.....12 metams.pdf

cool.gif nu bet kažkaip miglotai parašyta , bet galvoju sėti reik tą dieną kaip ir užmerkti... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 02 sausio 2012 - 07:28
QUOTE(diuni @ 2012 01 02, 07:25)

Kaip gerai kaip gerai kad yra kalendorius hihihi.gif

Su Naujais metais pomedorininkės user posted image
Atsakyti
Ot pataikiiau ....Jau tempiu amarilkas į šviesa(skaityt šios dienos darbus)
Atsakyti
g.gif lotuliukas.gif na bet kove...nesupratau , nėr tinkamos dienos pomidorų sėjai unsure.gif tai gal vasario gale tada reik... g.gif
Atsakyti
02.06 pagal Verdeteros kalendorių, o pagal Sodo spalvas, tai šiandien: "Sėkite, sodinkite, pikuokite pomidorus..." smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 02, 13:10)
02.06 pagal Verdeteros kalendorių, o pagal Sodo spalvas, tai šiandien: "Sėkite, sodinkite, pikuokite pomidorus..."  smile.gif

šiandien biggrin.gif na dar galim spėt ir šiandien...bet aš dar palauksiu...aštriąsias paprikas kartu pasėsiu su tais pora pomidorų....o , gal žinot , remontandines braškes ar jau galiu sausį pasisėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 02, 12:13)
šiandien biggrin.gif na dar galim spėt ir šiandien...bet aš dar palauksiu...aštriąsias paprikas kartu pasėsiu su tais pora pomidorų....o , gal žinot , remontandines braškes ar jau galiu sausį pasisėt g.gif

aha, braškes kuo anksčiau, jei norim dar šį sezoną sulaukti ne 2 uogų wink.gif

Pipirus 12.30 pasėjau, uodegytės jau kyšo. Tik jie tai gali ir ilgiau vazonėliuose augti, patinka genėjimas.
Atsakyti