Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

thumbup.gif o..ir aš prisijungiu prie tokio eksperimento...tik galvoju , kuriuos du pasirinkti ax.gif

Mergaitės , o ką skanaus gaminsit dar ateinančioms šventėms , tarkim gal su pomidorais ar paprika...man dabar kažkaip fantazija išsijungus po Kalėdų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 28, 16:12)
O tada turėsiu darbo saulę gaudyt  lotuliukas.gif

dėl tiek daigų tai čia baika - užteks po dienos šviesos lempa pastatyt tongue.gif

QUOTE(diuni @ 2011 12 28, 16:20)

tarkim gal su pomidorais ar paprika...man dabar kažkaip fantazija išsijungus po Kalėdų biggrin.gif

tai, kad ateinantys drakono metai, siūlo pasmaguriaut aštriau. Kepsiu vištų sparnelius su čiliukais pagal G. Masalskio receptą bigsmile.gif
O šiaip kaip garnyras tai labai paprastai darau: pomidorai, paprika, mėlynas svogūnas. Jokių prieskonių nereikia apart druskos pagal skonį ( nors kai pripranti, tai ir jos nereikia) ir prie mėsos kepsnių ar šašlykų niaam reikalas.
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 28, 16:12)
Didžiausias pomidorininkių košmaras - sniegas balandžio mėnesį  lotuliukas.gif
Jei dar kas užsimins apie sėją, tai neištvėrus darysiu eksperimentą ir pasėsiu kokį porą daigų dar sausio mėnesį  lotuliukas.gif O tada turėsiu darbo saulę gaudyt  lotuliukas.gif

Sveiki, ir aš noriu į pomidorų mylėtojų šeimyną. Pomidorų sausio mėnesį pasėju visuomet ir be ypatingų sąlygų ant palangės užauginusi daigus, kurie perkeliami į nešildomą šiltnamį, visuomet turėdavau pomidorų gegužės pabaigoje- birželio pradžioje. Pomidorai nežiniukai, kažkada nusipirkau turguje daigų, žemaūgiai, užauga iki kokių 80 cm, gal išsigimę balkoniniai, nežinau. Vaisiai iki 5 cm skersmens. Manau, kad bet kokie žemaūgiai ankstyvieji tiktų, kad ir balkoniniai. Kai anksčiau pasodini, tai anksčiau ir pražysta, į šiltnamį jau su pomidoriukais pasodinu. Labai svarbu, kad nebūtų aukštaūgiai. Eksperimentuokim. Sėkmės.
Atsakyti
Jaučiu,busim išvestos iš doros kelio ir pulsma seti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ligones smile.gif
ziuriu kazkoks sujudimas,apie seja kalbat g.gif
atnesu parodyt ka dar turiu,vaizdas ne pats graziausias,nu bet vistiek malonu ax.gif
[attachmentid=218468]
panasu,kad pavasaris ne uz kalnu ax.gif lotuliukas.gif

[attachmentid=218469]
seklu dar netvarkau,saraso nesudarineju,koncervai valgosi pasyviai,tad vis galvoj sukas,kad siemet reiks nedaug auginti pomidoru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 28 gruodžio 2011 - 21:35
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 12 28, 23:32)
atnesu parodyt ka dar turiu,vaizdas ne pats graziausias,nu bet vistiek malonu ax.gif

O kokios veislės šie išsilaikę gražuoliai? g.gif
Ar nebėra namie smaližių, kad taip ilgai išliko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 28, 23:14)
O kokios veislės šie išsilaikę gražuoliai?  g.gif
Ar nebėra namie smaližių, kad taip ilgai išliko?  bigsmile.gif

biggrin.gif pagrindinis smalizius esu as biggrin.gif
is geltonu yra dvi rusys,tai Citrina ir Ildi,tas vazone-is svyranciu balkoniniu kazkuri veisle,nzn kokia,nepasizymejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 12 28, 23:32)
Sveikos ligones smile.gif
ziuriu kazkoks sujudimas,apie seja kalbat g.gif
atnesu parodyt ka dar turiu,vaizdas ne pats graziausias,nu bet vistiek malonu ax.gif


Super vaizdelis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif gražu...o tai jie su šakomis nuskinti taip ir kabėjo ant sienos ir išsilaikė...na super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 12 28, 23:38)

is geltonu yra dvi rusys,tai Citrina ir Ildi,tas vazone-is svyranciu balkoniniu kazkuri veisle,nzn kokia,nepasizymejau blush2.gif

citrina siemet auginau, bet man jie pirmi daigai susirgo, tai nelabai apsisprendziau ar ktamet auginti. nu bet jei taip laikosi- tai auginsiu...
man tai ju kekes tokios keistos buvo g.gif kazkokios netradicines g.gif unsure.gif iki 40 vaisu ant vienos, placios, paskui nulinksta, ant zemes klojasi....
Atsakyti
Vienais metais ir aš turėjau su šakomis Princessa pomidorų. Faina. Šakose išsilaikė ilgiau, nei prasidėjo naujas derlius. Per tą laiką keli nukrito. Likę nei susitraukė, nei sudžiūvo. Daugelis stebėdavosi tokį vaizdelį matydami. Kovo mėn kelias šakas padovanojau..reikėjo matyt jų akis..
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 12 29, 10:49)
ax.gif gražu...o tai jie su šakomis nuskinti taip ir kabėjo ant sienos ir išsilaikė...na super thumbup.gif



aha,kaip tvarkiau siltnami,nukrapiau su sakom,parnesiua ir sukabinau taip ir tebestovi...vakar Citrina prakandus radau dygstanciu seklu


QUOTE(vobla @ 2011 12 29, 11:33)
citrina siemet auginau, bet man jie pirmi daigai susirgo, tai nelabai apsisprendziau ar ktamet auginti. nu bet jei taip laikosi- tai auginsiu...
man tai ju kekes tokios keistos buvo g.gif  kazkokios netradicines g.gif  unsure.gif iki 40 vaisu ant vienos, placios, paskui nulinksta, ant zemes klojasi....

pernai jie man labiau patiko,augo kitaip,siemet prasciau,bet laikosi sakyciau visai neblogai...pernai paskutini pomidora Citrinos ismeciau vasario pirmom dienom
Atsakyti