Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

unsure.gif oj , tikrai gaila...bet gal dar atkeliaus...visgi kaip pikta , kai prapuola...atrodo ir tas turinys tik asmeniškai yra vertingas , o kitam -kam to reik... unsure.gif man ne vienas siuntinukas yra dingęs neregistruotas , bet daugiausia su užsieniu...pikčiausia buvo , kai dingo duona...specialiai kepiau ir siunčiau žmogui paragauti verysad.gif doh.gif nu tai tą gal kažkas suvalgė pašte lotuliukas.gif ...o lt kažkaip pavykdavo sklandžiai viskas...tai reik dar turėt vilties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 19 gruodžio 2011 - 15:28
Man siųstos sėkliukės iš Rusijos, tikriausiai taip pat nugulė kažkieno rankose..Spalio pabaigoje išsiuntė. Gaila. Mano siųstas gavo po 2 mėn. Tiek laiko tariesi, renkiesi ir nesulauki, net registruoto. Ten nuėjo aiškintis kur registruotas dingo, bet paaiškinti nesugebėjo. O rašo, kad registruoti nedingsta. Kasmet po vieną negauna sėklų Lietuvoje.. kažkaip dažniau dėžutėse, nei vokuose.
Dar viena turėtų atsiųsti ir Rusijos..bet ji net sąrašo nepateikusi dar..
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 19, 15:38)
Tai kad jis jau ilgai keliauja,nuo gruodžio pradžios sad.gif Dėl mūsų kaimuko laiškininkės esu 100% tikra,dirba jau seniai ir yra sąžininga,vadinasi kažkur po Lietuvą klajoja mano sėklytės sad.gif

Pavasarį man vienas laiškutis irgi neatkeliavo nuo Lolitos: matyt kažkur pašte sėkliukės sudygo doh.gif
Mūsų miestuke irgi laiškučiai nedingsta, nes paštininkės sąžiningos ir visus pažįsta. Aš manau, kad jie kažkur skirstymo punktuose pasimeta unsure.gif
Atsakyti
taip ir punktuose pasimesti gali...o toliau kur veža , pavagia stotyse ar orouostuose maišus , arba gal ir pameta...įvairiai būna... doh.gif
Toks gražus oras vakar ir šiandien...kad toks ir būtų iki pavasario biggrin.gif daigams šviesu būtų biggrin.gif
Atsakyti
Įžiebki kibirkštį vilties
Šventų Kalėdų tylią naktį.
Tegu Naujieji nešykštės
Džiugių akimirkų,
Geros sveikatos.

SU ŠVENTĖMIS MIELOS DRAUGĖS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 25 gruodžio 2011 - 22:59
Sveikatingu. Laimingu. Prasmingu.
Derlingu. Sociu. Gausiu.

Su Sv. Kaledomis.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
hugutel22, ui... labai skaniai atrodo.
Visoms sveikinimai sulaukus kaledu.
Jauciate? Visai nebedaug liko iki sejos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 26 gruodžio 2011 - 11:22
QUOTE(Dzhine @ 2011 12 26, 12:21)
hugutel22, ui... labai skaniai atrodo.
Visoms sveikinimai sulaukus kaledu.
Jauciate? Visai nebedaug liko iki sejos... biggrin.gif


Visas visus pomidoru ir derliu ir seju myletojus su sventemis! 4u.gif
Dzhine? Kazkaip nesijaute dar sejos laiko artejimas, kol neperskaiciau sios zinutes lotuliukas.gif
Liuks thumbup.gif
Atsakyti
Su sventemis, griztu i seima, seja nebetoli bigsmile.gif
As dar siltnamio nedezinfekavau su siera, jauciu dar galima salciu nera g.gif DAr kalkiu parduotuvej idave, sako pabarstykit, labai gerai g.gif
Atsakyti
Galit akmenais ar neprinokusiais pomidorais uzmetyti, bet nieko as tam siltnamiui nedariau ir nedarysiu. sienas tik nuplausiu, nes po pirmos savo gyvenimo vasaros, kazkokios geltonos. Itariu, kad ziedadulkes neblogai paskraide smile.gif
Atsakyti
Su Kalėdomis visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tegu pildosi visos pomidorinės svajonės biggrin.gif


P.S. labai tikiuosi , kad mūsų pasiklydusi žiema su visais šalčiais nesugalvos atsibelsti kokį balandžio mėnesį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 12 26, 23:57)
tikiuosi , kad mūsų pasiklydusi žiema su visais šalčiais nesugalvos atsibelsti kokį balandžio mėnesį  cool.gif

Didžiausias pomidorininkių košmaras - sniegas balandžio mėnesį lotuliukas.gif
Jei dar kas užsimins apie sėją, tai neištvėrus darysiu eksperimentą ir pasėsiu kokį porą daigų dar sausio mėnesį lotuliukas.gif O tada turėsiu darbo saulę gaudyt lotuliukas.gif
Atsakyti