Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveiki kaži kaip mūsų" Lolita1960" laikosi ,kaip viskas praėjo ,linkiu kad greičiau ir gerai sugytų ,daug sveikatos vacation4.gif ,Gavau ir aš sėklas šiandien , bet pasirodo ,kad nemoka skaičiuoti -prašiau 6 veislių po 5 sėklytes .o gavau net 21 veislę biggrin.gif Aš apakus .nuoširdus Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 10 19, 08:28)
Prašom viešai dėti ir išversti ,nes yra angliškai nesuprantančių  blush2.gif yra dar daug žalių pomidorčikų ,but gaila išmesti . o dėl užsakymo ir aš dar ko nors norėčiau .bet gal laukiam po naujų g.gif


Dėl sėklyčių aš irgi sutinku, kad reik laukt nors gruodžio mėn.
Prisidėčiau prie užsakymo. 4u.gif
QUOTE(Karosė @ 2011 10 19, 09:29)
Sveiki kaži kaip mūsų" Lolita1960" laikosi ,kaip viskas praėjo ,linkiu kad greičiau  ir gerai sugytų ,daug sveikatos  vacation4.gif ,Gavau ir aš  sėklas šiandien , bet pasirodo ,kad nemoka skaičiuoti -prašiau 6 veislių po 5 sėklytes .o gavau net 21 veislę  biggrin.gif Aš apakus .nuoširdus Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš irgi apakus buvau, kai gavau sėklas. Kai driokstelėjo, tai driokstelėjos.
Ačiū Lolitai 4u.gif
Ir linkiu sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif tai dar , mergaitės , jums mažai 21 veislės... biggrin.gif o jau iš anksčiau augintų nieko nesodinsit... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 19 spalio 2011 - 10:33
sodinsim ,sodinsim ,bet kai pamatai naujų tai vis maža pasidaro ,tai gi mes lietuviai,kada bus gana g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 10 19, 09:29)
Sveiki kaži kaip mūsų" Lolita1960" laikosi ,kaip viskas praėjo ,linkiu kad greičiau  ir gerai sugytų ,daug sveikatos  vacation4.gif ,Gavau ir aš  sėklas šiandien , bet pasirodo ,kad nemoka skaičiuoti -prašiau 6 veislių po 5 sėklytes .o gavau net 21 veislę  biggrin.gif Aš apakus .nuoširdus Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laba,gyva gyva, jau po operacijos guliu,del kiekiu, tai zinzi zmogus ligotas, tai sunku su matematika,svarbu, kad kas tik uzaugtu:-)
Atsakyti
4u.gif Tai malonios naujienos...Smagu , kad ,Lolita, galit bendrauti ir šioje palatoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 19 spalio 2011 - 11:46
[quote=diuni,2011 10 19, 11:45]4u.gif Tai malonios naujienos...Smagu , kad ,Lolita, galit bendrauti :
[/quote
Laba,tai kaip negalesi bendraut juk cia visos ligotos:-)juk sergam vienokia ar kitokia ligos forma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 19 spalio 2011 - 14:36
verdu Chutney tongue.gif
variacija tarp dvieju receptu, inspiruota prierasho "jei neturite visu reikiamu ingridientu galite kkeisti kitais " ax.gif
kvepia skaniai. tik vienas klausimas ; o kodel vadinasi Chutney?? g.gif kuom skiriasi nuo shiaip : salotos, darzoviene, pagardas?? g.gif
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 10 19, 15:34)

4u.gif sveikatos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 10 19, 12:14)
Laba,gyva gyva, jau po operacijos guliu

thumbup.gif thumbup.gif na, dabar sveikit, stiprėkit, kad tas pooperacinis laikotarpis lengvesnis būtų 4u.gif


diuni, dėkui už temukę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 10 19, 11:14)
Laba,gyva gyva, jau po operacijos guliu,


tai dabar teks kuo greičiau sveikt, kol pomidorininkės nesugalvojo toj palatoj meeto surengt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ausrone,Lolita,Palina jusu padangej balti karveliai sklando,tikiuos atliks tai kas pavesta smile.gif
Atsakyti
Laba,dekui uz linkejimus, tikiuos kad pasveiksiu,jau siandien reikes pradet vaiksciot...
Atsakyti