Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Ir mes turim sniego smile.gif
user posted image
Atsakyti
gal jus merginos visos ne Lietuvoj? g.gif
is kur tiek sniego???? blink.gif blink.gif blink.gif
mes dar siemet net nematem kokios spalvos snaiges biggrin.gif ta prasme visai visai pasnige net nebuvo..... mazius panikuoja - kodel nera ziemos??? biggrin.gif

tai tie medovyj spas reishkia prie dichkiu rolleyes.gif .... desimt net nereikia, kad bent kokkie 6 uzaugtu tai jau ir gerai......
ech...... reiks eit vel seklas pakilot biggrin.gif labai noriu visu visu kokius beuzmatau.... taip sunku pasirinkt,... o buvo laikas kai atrode, kad vienos veisles/rusies (?) per akis biggrin.gif


Ex, tu juokis nesijuokus, bet vasara vel is naujo klausinesim keliais stiebais augint blush2.gif kad tik tau kantrybes uztektu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 08, 15:09)
Įrodymas kad tikrai pas mane sniego yra




QUOTE(Asese @ 2011 12 08, 17:14)
Ir mes turim sniego smile.gif


kaip as Jums pavydziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 12 08, 17:50)
gal jus merginos visos ne Lietuvoj?  g.gif


Žemaitijoj yr to sniego sočiai, vežk mažių čia besmegenių lipdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 12 08, 17:53)
Žemaitijoj yr to sniego sočiai, vežk mažių čia besmegenių lipdyt  mirksiukas.gif



butinai thumbup.gif susirinksim kibirus kepurems, morkas nosims ir atleksim biggrin.gif
tik sniego viso nesunaudokit tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 12 08, 16:52)
kaip as Jums pavydziu ax.gif


oi ne ne,visai nepavydžiu blink.gif Anei kiek, anei truputėlio. Kai kaime yra snieko,smagu. Bet Vilniuj man man jo visai netrūksta... brrrr.
Man kur kas geriau būtų šilta žiema, tada smagumas anksti sėt pomidorus, greičiau sodint į šiltnamį..
Atsakyti
4u.gif ax.gif na taip...blogiau bus , kai prisnigs balandžio mėnesį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 08, 14:09)
Aš va pagalvoju,sniego jau yra gal ir į šiltnamį galima prikasti,ar laukti kol pradės šalti?
Įrodymas kad tikrai pas mane sniego yra

šiek tiek įneščiau, na ne Everestą supilt, bet tolygiai ant lysvių paskirstyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 12 08, 20:10)
oi ne ne,visai nepavydžiu  blink.gif  Anei kiek, anei truputėlio. Kai kaime yra snieko,smagu. Bet Vilniuj man man jo visai netrūksta... brrrr.
Man kur kas geriau būtų šilta žiema, tada smagumas anksti sėt pomidorus, greičiau sodint į šiltnamį..


na as kad ir vilniuje gyvenu,bet miskas uz poros namu taiprolanga matau osiancias pusis, ir aplamai, ziema as tiesiog dievinu wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Laikas nenumaldomai bėga doh.gif
Gal kuri jau po kokio mėnesio startuos su sėja? lotuliukas.gif
Pradėkim vėl svajot apie pomidorus. o tai į sniegynus visos pasinešėt lotuliukas.gif
Gal kuri kokią archyvinę nuotrauką įmes, kad raudonas pomidoras prašviesintų apsiniaukusias dienas pomidorai2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai kad nėr nei sniego , nei pomidorų...konservų dar gerai , kad yra biggrin.gif
Atsakyti
Paskutiniai šių metų pomidorai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti