Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2011 12 06, 13:29)
uz tai ilindau pas Loreta i tinklapi..... vos spejau savo shkatulkas uzsisakyti biggrin.gif
va sitie tai man patiko.....
ir medovyj spas uzsisakiau - ar bandet kas nors??????  man grynai pavadinimas labai labai prie dushios pasirode  ax.gif

Jei įlysiu tai tik akių paganyt,ir dabar jau sėklų pakanką,šiltnamis ne guminis,o dar turin galvoje mano nusistatymą mažinti pomedorų skaičių,kad nebūtų džiunglės,tai teks tik kentėt ir kentėt ir kentėt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 06, 15:04)
teks tik kentėt ir kentėt ir kentėt hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Medovy spas man superiniai. Iš juodų-Japoninis triufelis. Šiemet Medovy spas- pirkimo favoritai. Tik juose sėklų mažai..negiriant, bet jie super..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 12 06, 15:24)
Medovy spas man superiniai. Iš juodų-Japoninis triufelis. Šiemet Medovy spas- pirkimo favoritai. Tik juose sėklų mažai..negiriant, bet jie super..

O kokio jie skonio rolleyes.gif ? Nes man Japoninis triufelis tai schmoll.gif - ne mano skonio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 12 06, 14:24)
Medovy spas man superiniai. Iš juodų-Japoninis triufelis. Šiemet Medovy spas- pirkimo favoritai. Tik juose sėklų mažai..negiriant, bet jie super..

O kaip derlingumas? Nu pvz. lyginant su kriaušiniais? Kiek stiebų auginat 2 ar 3 ?
Atsakyti
Man labiau patinka saldūs pomidorai, todėl Japoninis triufelis ir Medovy spas tokie. Stengiamės auginti vienu stiebu. Na, su kriaušiniais nėra ko lyginti..Medovy spas vienas svoriu atitinka bent 4 kriaušinius, o gal net daugiau. Bet pagal svorį, kažkas panašaus. Medovy spas saldesni už kriaušinius. Pagal derlingumą, apie 8kg nuo krūmo. Vaisių virš 10. Daugiau sunku ką pasakyt, nes šiemet pirmą kartą auginau.
Atsakyti
bigsmile.gif oho -10 vaisių tiek daug svorio... thumbup.gif
Atsakyti
Nieko keisto, svoris iki 1kg. Tačiau tai nereiškia, kad visi 10 vaisių kilogramo..Pas mane buvo bent nuo 400g. Tik juose sėklų super mažai..kam tai aktualu;)
Atsakyti
Aš va pagalvoju,sniego jau yra gal ir į šiltnamį galima prikasti,ar laukti kol pradės šalti?
Įrodymas kad tikrai pas mane sniego yra

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 08, 14:09)
Aš va pagalvoju,sniego jau yra gal ir į šiltnamį galima prikasti,ar laukti kol pradės šalti?
Įrodymas kad tikrai pas mane sniego yra

[

O mama mia tikra žiema doh.gif
Atsakyti
Pas mus dar nė kruopytės sniego.
Žemė dar nėra sausa, tad neverta vargti su sniegu nuo dabar.. bent po naujų.
Atsakyti
thumbup.gif oho , kiek sniego....net keista matyt ..... rolleyes.gif
Atsakyti