Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 12 02, 16:58)
Taip, diena laaabai svarbu.. sėju tą dieną, kai nuotaika sėjimui yra.. į mėnulį dar nė karto nežiūrėjau smile.gif

g.gif tikrai...man tai teta skambino vos prabudus šeštą kovo , kad eičiau sėt pomidorų... biggrin.gif kažkokia ypatingai gera diena buvo...tai galvoju ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 12 02, 15:47)
Kiek pamenu, šį pavasarį per didžiausius apledėjimus pas tave šiltnamyje po agroplėvele tupėdamas net agurkas mezgė agurkiukus, o dabar pomidorus žadi sėt vos ne vasaros pradžioj... eik jau.. smile.gif Tie miniatiūriniai, kol nukrapštysi nuo šakos, sulįs tau į panages - neliks ką valgyt... biggrin.gif

džyzus, jau ką moki tai moki, baigi perkalbėt.
Taip taip sodinau, ale nesigyriau kiek žilų plaukų iš po nerimo nakties atsirasdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 12 02, 16:47)
... eik jau.. smile.gif Tie miniatiūriniai, kol nukrapštysi nuo šakos, sulįs tau į panages - neliks ką valgyt... biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


bus bent fotografuot galima mirksiukas.gif ir forume rodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 12 02, 16:01)
g.gif tikrai...man tai teta skambino vos prabudus šeštą kovo , kad eičiau sėt pomidorų... biggrin.gif kažkokia ypatingai gera diena buvo...tai galvoju ... g.gif

jei neturiu kokio sėjos kalendoriaus po ranka, tai pasitikrinu www.day.lt kad rodytų, jog "mėnulis pilnėja"
taip būna keletą dienų per jaunatį ir keletą per priešpilnį.
tai 2012 vasario 2,3,4 d yra pilnėjimas per priešpilnį biggrin.gif
ir dar turėtų būti gerai 26, 27, 28 biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Nu ką, laikas bėga greitai. Kai kas dar pernykščio derliaus šviežius valgydamas griebsis naujos sėjos mirksiukas.gif Tai galima sakyti pomidorai be pertraukos mirksiukas.gif
Kad jau sėja suplanuota, tai reikia dar akis paganyti ir save pamalonint vaizdais iš sėklų parduotuvių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 12 02, 16:58)
Taip, diena laaabai svarbu.. sėju tą dieną, kai nuotaika sėjimui yra.. į mėnulį dar nė karto nežiūrėjau smile.gif

Ex 4u.gif Jei ziuresi vien tik i menuli-gausi derliaus tiktai NULI cool.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 12 03, 21:25)
Ex 4u.gif Jei ziuresi vien tik i menuli-gausi derliaus tiktai NULI cool.gif  schmoll.gif

Et, kai su saiku, tai galima ir mėnulį pažiūrėt smile.gif
Prisidariau tiek visokių pomidorinių konservų, kad jau pradedu abejot ar viską sudorosim iki pavasario.. Reiks po truputį pradėt dovanot.. smile.gif
Kitąmet tai paprikų plantaciją užsisodinsiu, buvau pasidariusi su medum tik 20 litrų, tai jau nėra doh.gif Pomidorai kažkodėl taip "neina".. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 04 gruodžio 2011 - 12:11
QUOTE(Ex @ 2011 12 04, 14:11)
Kitąmet tai paprikų plantaciją užsisodinsiu, buvau pasidariusi su medum tik 20 litrų, tai jau nėra doh.gif Pomidorai kažkodėl taip "neina".. g.gif

Pomidorai konservuose sueis labiausiai pavasarį, kai organizmas bus ištroškęs, būsimas derlius dar daiguose, o parduotuviniai ne tik brangūs bet ir šiaip brrr schmoll.gif
Bepigu dabar kai dar iš po skverno šviežią trauki ir čia mus verti su seilinukais sėdėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 04, 16:11)
Bepigu dabar kai dar iš po skverno šviežią trauki ir čia mus verti su seilinukais sėdėti  lotuliukas.gif

Mmmm.. schmoll.gif kai tokiais vėžlio tempais valgom, tai dar kokiam mėnesiui užteks. Nedaug aš jų šviežių ir pasilikau... Tiesa ta, kad šiltnamyje ant originalios pomidoro šakos kabantys jie kur kas skanesni, nei iš dėžės ištraukti smile.gif Taigi, galit seilinukus nusiimt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 12 04, 16:05)
Mmmm.. schmoll.gif kai tokiais vėžlio tempais valgom, tai dar kokiam mėnesiui užteks. Nedaug aš jų šviežių ir pasilikau... Tiesa ta, kad šiltnamyje ant originalios pomidoro šakos kabantys jie kur kas skanesni, nei iš dėžės ištraukti smile.gif Taigi, galit seilinukus nusiimt... biggrin.gif


O man iš viso jo nereik biggrin.gif

Kitamet nokinimui pomedorus tik su visom šakom paliksiu,ne tas gaunasi nuskynus
Atsakyti
O man kažkaip nesinori pomidorų, kai seonas praeina unsure.gif Nebe to skonio jau jie man..... Dar du yra raudoni, bet niekas jų neima....
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 12 04, 17:55)
Kitamet nokinimui pomedorus tik su visom šakom paliksiu,ne tas gaunasi nuskynus



o konkreciau? kuom skiriasi? unsure.gif

dar geras menuo ar du - ir bus galima SETI bigsmile.gif gal liniiuote apacioj uzsidet g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

voliojasi maximinis pomidoras shaldytuve antra savaite doh.gif nugi vargshui sunku.... bet kad visai neskanus schmoll.gif

mums super gerai einasi pomidorai zelatinoje - jie labai panashus i zalius - visai nesijaucia kad butu konservuoti thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 12 04, 17:05)
Mmmm.. schmoll.gif kai tokiais vėžlio tempais valgom, tai dar kokiam mėnesiui užteks. Nedaug aš jų šviežių ir pasilikau... Tiesa ta, kad šiltnamyje ant originalios pomidoro šakos kabantys jie kur kas skanesni, nei iš dėžės ištraukti smile.gif Taigi, galit seilinukus nusiimt... biggrin.gif


diagnozė: išlepimas cool.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti