Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Ex, ok ok, ankstyvam derliui, laaabai miniatiūrinius pasisėsiu vasario pabaigoj biggrin.gif

Jei kam įdomu, tai pagal Посевной календарь 2012 для огородников:

21 января – пикировка саженцев томатов.
7 февраля – посадка томатов в ящики.
17 февраля – посев на рассаду семян среднерослых томатов.
16 марта – посев на рассаду низкорослых томатов.
26 марта – посев семян томатов на рассаду.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 02 gruodžio 2011 - 11:13
blink.gif 21 sausio jau pikuot... g.gif o kada pasėt...o tai čia gal vazoniniai turima omenyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 02 gruodžio 2011 - 11:46
Sveikos pomidorų mergaitės, jau seniai besilankiau čia, bet žiūriu niekas nesikeičia visi ligoniai tie patys, smagu smile.gif Jau kalbos apie sėjimą, o pas mane dar vilmukai ant palangės auga nuo pavasario. dabar kaip radėjo žydėti ir vaisius nokinti taip malonu širdžiai.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 12 02, 11:36)
blink.gif 21 sausio jau pikuot... g.gif o kada pasėt...o tai čia gal vazoniniai turima omenyje g.gif

tiek kalendorius nesiekia, reikia ieškot 2011 gruodžio mėnesio nurodymų lotuliukas.gif
Atsakyti
oi nu kaip prajuokino ką. sausio mėnesį... na nieko sau. čia matyt turintiems gerus apšviestus šildomus šiltnamius biggrin.gif
Papildyta:
ei, Gaudvile, kodėl lauko pomidorai sėjami vėliau, ką?
nes jie lauke juk gyvena trumpiau, reikia kad tik mikliai mikliai derlių išaugintų, nes rugojūtį jiems jau pasakai ate.
aš sėjau vasario pačioj pradžio ir pasiteisino. na vieni miniukai buvo sėti kovi pradžioj irgi buvo gerai. kai gegužę išnešiau su viskam laukan, jau žydėjo.

čia matyt tik tau sekasi per mėnesį nuo sėjos išaugint iki užmezgimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 12 02, 14:24)
ei, Gaudvile, kodėl lauko pomidorai sėjami vėliau, ką?
nes jie lauke juk gyvena trumpiau, reikia kad tik mikliai mikliai derlių išaugintų, nes rugojūtį jiems jau pasakai ate.
aš sėjau vasario pačioj pradžio ir pasiteisino. na vieni miniukai buvo sėti kovi pradžioj irgi buvo gerai. kai gegužę išnešiau su viskam laukan, jau žydėjo.

čia matyt tik tau sekasi per mėnesį nuo sėjos išaugint iki užmezgimo biggrin.gif

na, todėl, kad pomidorų daigų antžeminė dalis nelabai pakenčia žemą temperatūrą, o iki 06.10 naktimis galimos šalnos. Tai, jei persodinam 56-60 dienų daigus ir skaičiuojam atgal nuo 06.10, gaunasi balandžio pradžia. Determinantiniai, riboto augimo, pomidorams leidžiu suformuoti tik 5 vaisines šakeles, spėja jie net ir sunokti nenuskinti.
Su miniukais kiek kitaip, juos ir sausio pabaigoj galima sėti wink.gif
Beje, praėjusį sezoną ne kaip visi normalūs žmonės daugiau šaltu gruntiniu vandeniu laisčiau, pasiteisino. Pameni rašei, kad vienu momentu nustojo žiedines kekes formuot vazoniniai, tai visai gali būti todėl, kad perkaito šaknys.
Atsakyti
ačiū tau. laistysiu lediniu vandeniu ir aš tada. pamenu, kad nešiojimas laukan pasiteisino, aišku ne per šalnas. dėkui, kaip visada, lieku skolinga biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 12 02, 15:26)
lieku skolinga biggrin.gif  4u.gif

kai milijonas prikapsės, ateisiu atsiimt cool.gif Pomidorais laugh.gif
Atsakyti
o aš sėjau 6 ir 10 kovo...visi paskui susivienodino... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 12 02, 12:12)
ok ok, ankstyvam derliui, laaabai miniatiūrinius pasisėsiu vasario pabaigoj  biggrin.gif

Kiek pamenu, šį pavasarį per didžiausius apledėjimus pas tave šiltnamyje po agroplėvele tupėdamas net agurkas mezgė agurkiukus, o dabar pomidorus žadi sėt vos ne vasaros pradžioj... eik jau.. smile.gif Tie miniatiūriniai, kol nukrapštysi nuo šakos, sulįs tau į panages - neliks ką valgyt... biggrin.gif

Vasario pradžioj sėsiu normalų žemaūgį, anktyvą pomidorą. Ne vieną - penkis kokius. Su tiek daigelių neturėčiau labai pervagt juos tampydama tuda-siuda... smile.gif Po mėnesio bus galima ir visą likusią "aukštuomenę" susėt.. smile.gif
Atsakyti
ax.gif o kokią būtent vasario dieną...svarbu juk yra diena...Praneškit garsiai , kai sėsit , ir aš jau tada ...irgi kelis bandysiu taip anksti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 02 gruodžio 2011 - 15:54
QUOTE(diuni @ 2011 12 02, 16:51)
ax.gif o kokią būtent vasario dieną...svarbu juk yra diena...

Taip, diena laaabai svarbu.. sėju tą dieną, kai nuotaika sėjimui yra.. į mėnulį dar nė karto nežiūrėjau smile.gif
Atsakyti