Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

g.gif tai gal ir man pasisėt porą vazoninių jau dabar...aš rimtai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 28, 12:09)
Motina Teresė.. biggrin.gif nugi ir nerauk, gal ši veislė pavasarį bus dėkingesnė ir apdovanos pomidoriukais smile.gif Kiek prisimenu, tai prakąstas buvo Floridos pomidoras, o kaip žinia, jis vazoninis - kambarinis kankinys, ir jau iš prigimties skirtas auginimui ant palangių, tai tikrai nebus lepus. Turėtų anksti užderėt  wink.gif


nugi zinok tikrai ne Florida schmoll.gif Itariu kad galejo but arba manishkis slyvinis arba koks hibridinis Tolstojus g.gif

o Floridas sugebejau visas nudaigot blush2.gif augo kuo puikiausiai vazonuose, o po to isvaziavom i soda- galvojau vyras namie palaistys i darba keliausdamas..... ale vyrui maziausiai rupejo tie mano vazonai - grizus po dvieju savaiciu radau jau visishkus dziuvesius. nereanimuotinus schmoll.gif ...... jei tos persenusios seklos kur pernai pirkom siemet jau nebedygs tai dar kada tolimoj ateity eisiu i skoliniautoju eile pas tave stotis smile.gif
Beje, Nuostabusis Geltonasis Fondos pomidoras pas mane net nebando nokti kazko g.gif stovi kiek gelstelejes, kietas kietas ir erzinasi biggrin.gif cia ko gero tobula veisle toms kas turi kur sandeliuoti juos - itariu kad jie turetu iki pat pavasario ishsilaikyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2011 11 28, 12:17)
g.gif tai gal ir man pasisėt porą vazoninių jau dabar...aš rimtai... g.gif



manau kad stipriai ankstoka g.gif bent sausio sulaukciau - nes labai sviesos mazai.... bus tysaliukai tokie tie daigiukai....
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 25, 10:07)
Tik, galvoju, ar toms, kurios augina 30-40 veislių, ne per sunku susitvarkyt su žymėjimu auginant visokių pomidorų po vieną-du ar tris daigus. Man, tikriausiai būtų katastrofa..  blush2.gif

Visiškai nesunku smile.gif Visas veisles rašiausi ant vienkartinių peilių su markeriu, niekas man nenusitrynė, sukišau visus prie kiekvieno pomidoro kai sodinau ir rudenį išraudama juos vėl susirinkau, reiks tik nuplaut, pradezinfekuot su kalio permanganatu, o kurioms veislėms dar tiks, vėl panaudosiu antrą kartą mirksiukas.gif


QUOTE(vardė @ 2011 11 28, 00:13)
Nunešė mano šiltnamį vėtra baisioji į kaimyno kiemą. Polikarbonatiniai lakštai, kaip supratau, sveiki liko, bet , va, profilis aliuminis susilankstė (leidosi šiltnamis kaimyno kieman ant stogo)  doh.gif  verysad.gif

O siaubeli, kaip baisu doh.gif blink.gif Dideliausia užuojauta...o mes dar kitais metais planuojam polikarbonatinį statyt g.gif dabar žinosiu, kad reikia būtinai kuo tvirtesnius pamatus daryt...nu bet gal ir pati konstrukcija neatlaiko didesnių spaudimų unsure.gif gal kas galėtų pakomentuoti tų polikarbonatinių šiltnamių specifiką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 29 lapkričio 2011 - 11:07
pagal nuotraukas internete, tai ir reklaminiai stendai, autobusų stotelės įbetonuotos buvo su visais pamatais išverstos.
Jei didelis plokščias paviršius atsiduria vyraujančių vėjų kryptimi, reiktų medžiais/krūmais pralaidžią sienelę užsiaugint. Tam, kad greitį susilpninti. Tačiau nuo įsisukusio viesulo niekas neišgelbės.

Vienok bijau važiuot apžiūrėt, ar dar stovi lotuliukas.gif Pagal ankstesnę patirtį šalia esantis kaimynų stiklinis po tokių vėtrų dažniau stiklus praranda - yra stipriai aukščiau už šalia esamus sklypus ir niekas pakeliui vėjo nepristabdo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 11 29, 12:31)
pagal nuotraukas internete, tai ir reklaminiai stendai, autobusų stotelės įbetonuotos buvo su visais pamatais išverstos.
Jei didelis plokščias paviršius atsiduria vyraujančių vėjų kryptimi, reiktų medžiais/krūmais pralaidžią sienelę užsiaugint. Tam, kad greitį susilpninti. Tačiau nuo įsisukusio viesulo niekas neišgelbės.
Vienok bijau važiuot apžiūrėt, ar dar stovi  lotuliukas.gif Pagal ankstesnę patirtį šalia esantis kaimynų stiklinis po tokių vėtrų dažniau stiklus praranda - yra stipriai aukščiau už šalia esamus sklypus ir niekas pakeliui vėjo nepristabdo.

Paguodei cool.gif bet vis tiek aš jo noriu biggrin.gif doh.gif
o tie stikliniai tai man išvis pavojingi atrodo...
Atsakyti
Mano šiltnamis toks pusiau stiklinis pusiau plėvelinis,bet audrą atlaikė,nes vieta gan gera yra,nuo vyraujančių vėjų užstoja kaimynų ūkinis pastatas,bet pakankamai toli jis yra kad užstotų saulę.
Atsakyti
rolleyes.gif audros kaip ir baigėsi...prasidėjo kalendorinė žiema...gal ir Kalėdų taip sulauksime g.gif
Atsakyti
4u.gif
Kalendorinė žiema prasidėjo, o už lango ruduo lotuliukas.gif
Vakar per TV klausiau prognozes, tai sinoptikai minėjo kad sniego bus nebent nuo sausio vidurio, bet gamtininkai pastebėjo kad kiškiai labai riebūs. Tai dabar katrie teisūs? Bus žiema ar ne? g.gif
Jaučiu kad bus vėlyva ir užsitęsus doh.gif Tai kaip reikės su pomidorais tvarkytis?
Jau kaip dabar matau palanges lūžtančias nuo peraugusių pomidorų daigų ir rankas iki kraujo nukasytas nuo niežulio sodinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pomidorai2.gif pomidorai2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrinesMama: 01 gruodžio 2011 - 16:39
Sveikutes. Kaip puiku, radau temele apie mano megstamiausias darzoves. Pati irgi turiu siltnami ir puikius pomidorus isaugino. Daigus tai perku turguje.





Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 01, 16:38)
Tai kaip reikės su pomidorais tvarkytis?
Jau kaip dabar matau palanges lūžtančias nuo peraugusių pomidorų daigų ir rankas iki kraujo nukasytas nuo niežulio sodinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pomidorai2.gif pomidorai2.gif

spalio pradžioj susirašiau kas, kaip ir kada. Tai štai, pomidorai į šiltnamį bus sėjami 03.23 ir neanksčiau. Šį pavasarį sėjau 03.08 - 2 savaitėm anksčiau. Jokių sausio, jokių vasario mėn sėjimų. Į lauką dar vėliau sėsiu. Nervus reikia tausot biggrin.gif

Nenoriu peraugusių pomidorų namie blush2.gif
A rankų nereikia kasyt, kad neniežėtų galima paprikas, pipirus pasisėti wub.gif .


Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 12 01, 16:38)
  Tai kaip reikės su pomidorais tvarkytis?
Jau kaip dabar matau palanges lūžtančias nuo peraugusių pomidorų daigų ir rankas iki kraujo nukasytas nuo niežulio sodinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pomidorai2.gif pomidorai2.gif

Palakstysi su daigais į šiltnamį ir atgal,nebeniežės tos rankos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 12 01, 18:44)
Daigus tai perku turguje.

Sveika,
Jei laikysies prie šios temos, pakilsi į aukštesnį lygmenį, daigus užsiauginsi pati mirksiukas.gif
Atsakyti