Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*GREISI* @ 2011 11 27, 15:37)
Labukas visoms 4u.gif .... porą vazonėliuose daigų turiu,jeigu nenusibaigs. Nulaužiau rudenį kelias vyšninių pomidorų  šakeles ir pamerkiau į vandenį,vėliau pasodinau.

Sveika Greis smile.gif smagu, kad užeini... retokai... galėtum dažniau smile.gif
Jei matysi, kad įšaknydinti pomidorų daigeliai vėliau ims labai skursti, neišmesk, pjauk augaliuką palikdama pora lapelių nuo apačios - ataugs švieži pažastiniai ūgliukai. Kol jie paaugs, jau gal ir dienomis šviesos daugiau atsiras. Sėkmingai ankstyvi daigeliai užaugtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 11 25, 22:58)
pries atiduodama pasakau,arba jau is anksto zino ko nori,ateina ir suraunu...nu manau,kad neprivalau zinot kur koks jos pomidoras auga,svarbu,kad auga ir derliu duoda smile.gif


na,jeigu nesi ne karto ragaves tos rusies,manau kad privalu ax.gif ojeigu jau sodinama eile metu vis tie patys, tada taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 27, 17:00)
Jei matysi, kad įšaknydinti pomidorų daigeliai vėliau ims labai skursti, neišmesk, pjauk augaliuką palikdama pora lapelių nuo apačios - ataugs švieži pažastiniai ūgliukai. Kol jie paaugs, jau gal ir dienomis šviesos daugiau atsiras.

Šis patarimas labai savalaikis. Mano vaikis vieną daigą taip pat ant palangės įkurdino ir nori pamatyti, ar sulauks jis kito pavasario, o tai reiškia kad pomidoras bus išgyvenęs visus metus mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif biggrin.gif o , kokie eksperimentai... thumbup.gif nepamirškit paskui papasakoti , kaip tie iš rudens pridygę laikosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 11 27, 16:31)
Mano vaikis vieną daigą taip pat ant palangės įkurdino ir nori pamatyti, ar sulauks jis kito pavasario...

Vaikams, žinoma, įdomu smile.gif
Dar, jei norit sėkmingai išlaikyt pomidoro daigą, stebėkit, kad neužpultų visokie parazitai. Auginant kambaryje tokius daržo augalus, (prieskonines žoleles taip pat) labai greit gali užsiveisti baltasparnių, erkučių. Pražiopsosit - paplis ant visų gėlių.. Kas savaitę ar dvi apžiūrėkit pomidorui apatines lapų puses. Profilaktikai galit vandeniu atskiesti truputį spirito, degtinės ir nupurkšti bent kartą kol sulauks pavasario.
Negąsdinu, tiesiog duodu patarimą, kad kuo sėkmingiau jums pavyktų išlaikyt pomidorui gyvastį smile.gif Gal balandžio mėnesį jau skinsit derlių.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 27 lapkričio 2011 - 18:24
QUOTE(Ex @ 2011 11 27, 19:21)
Vaikams, žinoma, įdomu smile.gif
Dar, jei norit sėkmingai išlaikyt pomidoro daigą, stebėkit, kad neužpultų visokie parazitai. Auginant kambaryje tokius daržo augalus, (prieskonines žoleles taip pat) labai greit gali užsiveisti baltasparnių, erkučių. Pražiopsosit - paplis ant visų gėlių.. Kas savaitę ar dvi apžiūrėkit pomidorui apatines lapų puses. Profilaktikai galit vandeniu atskiesti truputį spirito, degtinės ir nupurkšti bent kartą kol sulauks pavasario.
Negąsdinu, tiesiog duodu patarimą, kad kuo sėkmingiau jums pavyktų išlaikyt pomidorui gyvastį smile.gif Gal balandžio mėnesį jau skinsit derlių.... biggrin.gif

Aga ,žinau 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms. Seniai čia besilankiau, o gali būti , kad ir sezonui atėjus, mažiau pomidorinių reikalų turėsiu. Nunešė mano šiltnamį vėtra baisioji į kaimyno kiemą. Polikarbonatiniai lakštai, kaip supratau, sveiki liko, bet , va, profilis aliuminis susilankstė (leidosi šiltnamis kaimyno kieman ant stogo) doh.gif verysad.gif Čia, matyt, bausmė, kad jus buvau apleidusi. Atsiprašau už spamą, juk pomidorai ne tik šiltnamiuose auga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vardė: 27 lapkričio 2011 - 23:13
QUOTE(vardė @ 2011 11 27, 23:13)
Labas visoms. Seniai čia besilankiau, o gali būti , kad ir sezonui atėjus, mažiau pomidorinių reikalų turėsiu. Nunešė mano šiltnamį vėtra baisioji į kaimyno kiemą. Polikarbonatiniai lakštai, kaip supratau, sveiki liko, bet , va, profilis aliuminis susilankstė (leidosi šiltnamis kaimyno kieman ant stogo)  doh.gif  verysad.gif Čia, matyt, bausmė, kad jus buvau apleidusi.  Atsiprašau už spamą, juk pomidorai ne tik šiltnamiuose auga...


Šakės unsure.gif Aš įsivaizdavau,kad jie tvirti turėtų būt labai.Užjaučiu iš tikrųjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 11 28, 00:13)
Labas visoms. Seniai čia besilankiau, o gali būti , kad ir sezonui atėjus, mažiau pomidorinių reikalų turėsiu. Nunešė mano šiltnamį vėtra baisioji į kaimyno kiemą. Polikarbonatiniai lakštai, kaip supratau, sveiki liko, bet , va, profilis aliuminis susilankstė (leidosi šiltnamis kaimyno kieman ant stogo)  doh.gif  verysad.gif Čia, matyt, bausmė, kad jus buvau apleidusi.  Atsiprašau už spamą, juk pomidorai ne tik šiltnamiuose auga...


cia sianak? blink.gif uzjauciu 4u.gif
o tai jie taip paprastai ant zemes ir buna padeti? ta prasme,jiems pamatu nereikia?
Atsakyti
unsure.gif oho...kiek vargo dėl to vėjo...aš galvoju , kad mano šakos užklojimo gali būti irgi visos nunešiotos nuo daržo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 11 28, 00:13)
Labas visoms. Seniai čia besilankiau, o gali būti , kad ir sezonui atėjus, mažiau pomidorinių reikalų turėsiu. Nunešė mano šiltnamį vėtra baisioji į kaimyno kiemą.

blink.gif blink.gif oho..... kaip gaila.... uzuojauta... kiek pamenu tai ir per vasarine audra kazkieno shiltnamius uraganinis vejas buvo suniokojes visishkai...... unsure.gif

o tai gal gamintojas kazkaip galetu tuos remus pakeisti? g.gif


beje apie dvimecius pomidorus. pas mane jau turbut buvau seniau rashius buvo toks "fyntas" kad viena sekla netycia i alijoshiaus vazona ikritus buvo - tai prameditavo ten per pavasari-vasara su dviem lapukais , o kadangi daigiukas buvo grazus tai ir per rudeni-ziema neroviau, bet pavasari tada eme baisulingai stiebtis , tysti ir kol atejo tinkamas laikas jau visai perauges buvo..... reikejo gal nugnybt bet nesugalvojau tuo metu.... tiesiog nieko gero tada nesigavo..... o dabar vel "vegetuoja" vienas - cia tas kur kai prakandus pomidora radau sudygusia sekla-daigiuka - tai irgi i lauro vazona imeciau-prigijo, dabar raut gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 11 28, 12:01)
.... radau sudygusia sekla-daigiuka - tai irgi i lauro vazona imeciau-prigijo, dabar raut gaila  g.gif

Motina Teresė.. biggrin.gif nugi ir nerauk, gal ši veislė pavasarį bus dėkingesnė ir apdovanos pomidoriukais smile.gif Kiek prisimenu, tai prakąstas buvo Floridos pomidoras, o kaip žinia, jis vazoninis - kambarinis kankinys, ir jau iš prigimties skirtas auginimui ant palangių, tai tikrai nebus lepus. Turėtų anksti užderėt wink.gif
Atsakyti