Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai



QUOTE(blakstiena5 @ 2011 11 25, 21:14)
atliekamu daigu dazniausiai nezymiu kur kokia rusis,jie iskeliauja pas kitas tai ju paciu reikalas susizymes ar ne ax.gif


o tai kaip jos tada suzino,kokius daigus gavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 11 25, 20:26)
g.gif bet jeigu sėti tiesiai į lysvę....tai ar spės kadanors jie užaugti... g.gif šiaip įdomi mintis, reiktų irgi išbandyti...

Ne seti,o tik pikiuoti jau paaugusius ,ne ankstyvam derliui,bet perdirbimui, Nes tie persodinimai tai pavelina gal derliu,bet taip neapkraunamos palanges labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 11 25, 21:28)
o tai kaip jos tada suzino,kokius daigus gavo? ax.gif

pries atiduodama pasakau,arba jau is anksto zino ko nori,ateina ir suraunu...nu manau,kad neprivalau zinot kur koks jos pomidoras auga,svarbu,kad auga ir derliu duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 11 25, 17:35)
.
....oi kaip pavasariu pakvipo  bigsmile.gif  biggrin.gif

Mmmmm.. man lygtai dar nekvepia pavasariu g.gif šviežių pomidorų dar turiu, konservų.. tai kažkaip ir nervai ramūs smile.gif tiesą pasakius ir sėt dar nėra noro, va, nuo sausio jau reiks pradėt kasytis delnus. Pardėse tuomet ir sėklų atsiras, eisiu į žvalgytuves smile.gif

QUOTE(amarrile @ 2011 11 25, 20:09)
Nejau visos auginat daigus puodeliuose ir niekas tiesiog dirvoje,lysveje blink.gif Aš ten bijau sumaišyti blush2.gif


QUOTE(amarrile @ 2011 11 25, 21:57)
Ne seti,o tik pikiuoti jau paaugusius ,ne ankstyvam derliui,bet perdirbimui, Nes tie persodinimai tai pavelina gal derliu,bet taip neapkraunamos palanges labai  rolleyes.gif

Amarill, tu čia labai įdomiai.. g.gif tai kokiu metu sodini, pikiuoji į tą dirvą, lysves, birželyje? Galų gale kada skini pomidorus perdirbimui, rugsėjo mėnesį?? Eina sau, nu man tai suspardyt norėtųsi tokius daigus, kurie augtų visą vasarą, užimtų vietą, o derėtų tik rudenį..
Ir ko tau tų palangių taip gaila, nemiegi gi ant jų... smile.gif

Skaičiuojant, kad sėju vasario pabaigoj, o daigus į nuolatinę vietą sodinu maždaug balandžio pabaigoj, tai palangės gana greit atsilaisvina smile.gif Ir pomidorai dera ne rudenį, o jau vasaros pradžioj.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 26 lapkričio 2011 - 07:32
Patingejau parašyt,kad šiltnamio lysvej,atsiprašau blush2.gif Vis įsivaizduoju,kad kiti moka tarp eilučių skaityti schmoll.gif
Taip lengviau man nuo šalčiu nedideli ploteli apdengti,o į nuolatine vieta iškeliauja jau didoki ir veliau. Bet rasodniko vietoje lieka keli jau kaip nuolatiniai pasodinti daigai....O kaip bus ateinantį pavasarį,pamatysim,nes sesiu pati pirma karta ir anksčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 26, 11:20)
Patingejau parašyt,kad šiltnamio lysvej..

Na, aš supratau, kad šiltnamyje smile.gif 4u.gif lauke juos pikiuot būtų beviltiškas, absurdiškas darbas.. smile.gif
Bet galvoju, kada tu juos sėji namuose, ir kada pikiuoji šiltnamyje.. g.gif Ar tau nesinori, kad tas pomidoro daigas derėtų kuo anksčiau ir kuo ilgiau? Juk vargo su jais lysvėse beveik tiek pat, kiek ir "apkraunant" palanges, o derlius gaunasi vėlyvas.. unsure.gif
Sorry, jei netaip ką supratau smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Man tai patinka netgi juos turėti ant palangės...apžiūriu ryte vakare , pakalbu su jais lotuliukas.gif paskui kažkaip kurį laiką kažko netgi trūksta , kai iš namų iškeliauja... biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienas savaip kvailas biggrin.gif Apsikraunu palanges kanom,agurkais pelargonijom,begonijom doh.gif Turiu kuo džiaugtis. Kad reikia kažka keisti,irgi supprantu.reikia tapti truputį praktiskesnei unsure.gif Ta mano terasa su pelargonijom gaunas nesamone,kiek lovių reikia tampyti
Atsakyti
hmm, tai, kad kanus daigint galima ir šiltnamy, be to nedaiginti, o pasodinti į šviežiu mėšlu pašildytą duobę patys kuo puikiausiai sudygs ir pasireguliuos augimą pagal pavasarį. Didesnis žaidimas vėliau sudaigintus per anksti dangstyt nuo pavasarinių šalnų. Viena problema, užimanti palanges, atkrenta.

Kiek gi tie mažyčiai pomidorų daigeliai-pypsikai kovo mėnesį užima tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 26, 16:00)
Kiekvienas savaip kvailas biggrin.gif Apsikraunu palanges kanom,agurkais pelargonijom,begonijom doh.gif  Turiu kuo džiaugtis. Kad reikia kažka keisti,irgi supprantu.reikia tapti truputį praktiskesnei unsure.gif Ta mano terasa su pelargonijom gaunas nesamone,kiek lovių reikia tampyti

biggrin.gif Galima tuose loveliuose pasodinti pomidoriukus , kur tam reikalui tinka...gražu būtų ir nešiukšlintų taip kaip pelargonijos rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 26, 16:00)
Apsikraunu palanges kanom,agurkais pelargonijom,begonijom doh.gif  Turiu kuo džiaugtis. Kad reikia kažka keisti,irgi supprantu.reikia tapti truputį praktiskesnei unsure.gif Ta mano terasa su pelargonijom gaunas nesamone,kiek lovių reikia tampyti

Amarill, nemanau, kad esi nepraktiška, tiesiog tiek daug turi žiemojančių namuose augalų, kad turbūt jau nebeapžioji visus sužiūrėt.. smile.gif Pelargonijos labai jau puošnus augalas, verta dėl jų ir palanges apšnekšt... smile.gif
Be to, kiek žinau, esi agurkinė dama, tai užtai pas tave ant palangių jų daigams visada atsiras vietos biggrin.gif o jau pomidorai lieka kaip ir našlaitėliai, šąlantys savo subines bele kur... smile.gif
Nu matai, čia pomidorinė tema, tai jau pomidoras mums - šventas dalykas.. biggrin.gif

Kas čia man "užčieravojo" kompą?... - postas vis be teksto į eterį išeina... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 27 lapkričio 2011 - 14:14
Labukas visoms 4u.gif .Dar pomidorų nenoriu,bet jau porą vazonėliuose daigų turiu,jeigu nenusibaigs.Nes terasos didelės ,saulės nedaug.Nulaužiau rudenį kelias vyšninių pomidorų šakeles ir pamerkiau į vandenį,vėliau pasodinau.Tai vat.O šiaip žiemą man daržovių nesinori.Nėra ir nereikia,o nuo konservuotų,net purto biggrin.gif
Tiesa ridikų vis dar yra,bet ir jų nenoriu biggrin.gif .Pradės šalti ,reikės naujovių prisigalvoti...O darbų daug,dar reikia lapų krūvas prisitempti.
Atsakyti