Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

4u.gif supratau...nežinau , man rodos ji nėr labai atspari vandeniui ir nuo karščio ir drėgmės atlipti gali...nors šiaip patogu tikrai , reiktų pabandyti...
Atsakyti
Kažkurioj temoj...kažkuri mamkė nepatingėjo nufotkinti kaip ji žymi pomidorus. Tiesiog sukarpo maximinį maišelį juostelėmis, markeriu užrašo pavadinimą, apjuosia ta juostele pomidoro kotą ir su segtuvėliu, skirtu popieriui susegti kabutėmis, susega tą juostelę arčiau koto, kad nenusmuktų. Žymeklis lieka "amžinas" iki pat rudens.. smile.gif
Ateinančiais metais pasinaudosiu tokiu žymėjimo būdu, man jis atrodo patikimas smile.gif Ir nebrangus.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ištikimosios 4u.gif

Dėl žymėjimo ir aš įkišiu savo trigrašį. Šiais metais dariau taip - ant lipdukinio popieriaus susirašiau veisles, susikarpiau ir ant klijavau ant pomidoro stiebo. Išlaikė visą sezoną puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 25, 16:03)
Kažkurioj temoj...kažkuri mamkė nepatingėjo nufotkinti kaip ji žymi pomidorus. Tiesiog sukarpo maximinį maišelį juostelėmis, markeriu užrašo pavadinimą, apjuosia ta juostele pomidoro kotą ir su segtuvėliu, skirtu popieriui susegti kabutėmis, susega tą juostelę arčiau koto, kad nenusmuktų. Žymeklis lieka "amžinas" iki pat rudens.. smile.gif
Ateinančiais metais pasinaudosiu tokiu žymėjimo būdu, man jis atrodo patikimas smile.gif Ir nebrangus.. smile.gif


va sita vaizdeli ir as pamenu,geras budas drinks_cheers.gif
Atsakyti
biggrin.gif bet kad dabar mašeliai ekologiški...vos porą kartų panaudojus - plyšti pradeda per visus galus...gali nedalaikyti iki nunoks pomidorai... biggrin.gif man tai būtent bus svarbus momentas , kai jie sunoks , tiksliai , kad žinoti kuris yra kuris ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 25 lapkričio 2011 - 16:23
na, ne maisto skyriuose ar suvenyrus ( blush2.gif ) tai į tvirtus ir neekologiškus maišelius deda.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 25, 09:23)
Prisėdau atidžiau paskaityti temą nuo pradžios, radau keletą labai smagių frazių. nepykit, pakartosiu, nes man labai prašviežino nuotaiką paprastutis, ..  biggrin.gif

.
QUOTE(Ex @ 2011 11 25, 09:23)
stengsiuosi apsiriboti iki 12 veislių. Na gal 15 veislių, jei pavasariop netikėtai prarasčiau sveiką protą...

.
QUOTE(Ex @ 2011 11 25, 12:03)
Smagu, Regilutė pasirodė. Su smalsumu laukiu jos naujos pomidorų kolekcijos. Labai įdomu kokių stebuklingų veislių gaus : kažką naujo teks įmest į savo šiltnamį smile.gif


Ex, oi kaip pavasariu pakvipo bigsmile.gif biggrin.gif

as va irgi seklas atrinkinejau siuntimui tai labai "produktyviai" praleidau diena Ex ir kitokius vokelius , sekleles kilodama biggrin.gif laaaabai malonus uzsiemimas ax.gif

kas del zymejimo - buvau uzpernai pagal kazkieno pavyzdi ant vienkartiniu peiliu su dvd markeriu surashius ir susmeigus- bet atlaike ne visa sezona- nusitryne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 25 lapkričio 2011 - 16:37
as irgi uz peilius, kai ju pritrukau, siemet, tai tiko ir vienkartines sakutes smile.gif
Atsakyti
Nejau visos auginat daigus puodeliuose ir niekas tiesiog dirvoje,lysveje blink.gif Aš ten bijau sumaišyti blush2.gif
Atsakyti
O man skaiausi šiemet buvo iš Regilos gauti pimpaliukai,ir žalius dejau ir prinokusius valgem ,antroj vietoj Čeriukai juodi. Šeimyna tik šiuos valge. VISI KITI EJO I KONCERVAVIMA
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 25, 20:09)
Nejau visos auginat daigus puodeliuose ir niekas tiesiog dirvoje,lysveje blink.gif Aš ten bijau sumaišyti blush2.gif

g.gif bet jeigu sėti tiesiai į lysvę....tai ar spės kadanors jie užaugti... g.gif šiaip įdomi mintis, reiktų irgi išbandyti...
Atsakyti
sveikos ligones smile.gif
apie zymejima kalbat,ateinu ir as pasisakyt...naujo nieko neisradus...kai seju tai ant dezutes sono uzklijuoju kainos ta lipuka su pavadinimu,kai ispikiuoju i lovelius- paciam loveli iduriu pagaliuka kur baigiasi rusis,o ant lovelio sono ties ta vieta klijuoju vel ta kaina...paskutinis zymejimas buna kai kelias i nuolatine augimo vieta,siltnami...tada karpau maiseli,rasau su markeriu pavadinimus ir su krokodilu prisegioju...
atliekamu daigu dazniausiai nezymiu kur kokia rusis,jie iskeliauja pas kitas tai ju paciu reikalas susizymes ar ne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 25 lapkričio 2011 - 20:20