Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

kad aš negaliu schmoll.gif noriu tu pomidoru jau gal dešimt pavadinimu išsirinkau o kokiose saituose galima parsisiusti rusiškų sėklų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 10 18, 17:35)
a šiltnamis jau spėjo atsilaisvint, kad sėja kalendoriuj jau raudonai pažymėta?

dar paprikos auga. Beje, pažymėta žaliai laugh.gif
( rašiau, kad planelis sekančiam sezonui vidury vasaros jau sudarytas, vysks su pomidorais ir kitais jų kompanjonais aišku)
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 10 18, 13:12)
nugi galima aštrų pomidorų ir bazilikų padažą pasidaryt, žalių pomidorų čatnį, pomidorų padažą su obuoliais ir imbieru. Nei vieno nebandžiau, ale knygoj skaniai atrodo smile.gif

vat čatnis būtų įdomu biggrin.gif esu gaminusi burokėlių čatnį pgl Beatos receptą - super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 10 18, 19:27)
vat čatnis būtų įdomu biggrin.gif esu gaminusi burokėlių čatnį pgl Beatos receptą - super biggrin.gif

Prašom Green Tomato-Apple Chutney 4u.gif ( knyginį variantą parašysiu ryt į až )
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 10 18, 19:38)
kad aš negaliu schmoll.gif  noriu tu pomidoru jau gal dešimt pavadinimu išsirinkau o kokiose saituose galima parsisiusti rusiškų sėklų ax.gif

Va šitam puslapyje prekiauja rusiškom sėklom. Jau išbandyta, viskas veikia normaliai. Tik siunčiantis sėklas geriau susirinkti bendraminčių kompaniją, nes bankinis pavedimas kainuoja 30 Lt. Jeigu jūsų užsakymas sudarys 30 Lt + 30 Lt pavedimas, tai reikia pagalvot ar verta? g.gif schmoll.gif

http://www.seemnemaa...index.php?CID=6
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 10 18, 19:49)
Prašom Green Tomato-Apple Chutney 4u.gif ( knyginį variantą parašysiu ryt į až )



perskaiciau. labai "inspiring" pats aprashymas atrodo. paknietejo pabandyti g.gif noreciau irgi knyginio varianto i az jei galima ax.gif tuo labiau kad dar kokie 8 zali pomidorcai kankinasi kazkur dezuteje..... bandyciau is puses porcijos g.gif labai astru gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 10 18, 20:21)
Va šitam puslapyje prekiauja rusiškom sėklom. Jau išbandyta, viskas veikia normaliai. Tik siunčiantis sėklas geriau susirinkti bendraminčių kompaniją, nes bankinis pavedimas kainuoja 30 Lt. Jeigu jūsų užsakymas sudarys 30 Lt + 30 Lt pavedimas, tai reikia pagalvot ar verta?  g.gif  schmoll.gif

http://www.seemnemaa...index.php?CID=6

bigsmile.gif aga a kas norėtu?
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 10 18, 21:21)
Tik siunčiantis sėklas geriau susirinkti bendraminčių kompaniją, nes bankinis pavedimas kainuoja 30 Lt. Jeigu jūsų užsakymas sudarys 30 Lt + 30 Lt pavedimas, tai reikia pagalvot ar verta?  g.gif  schmoll.gif

http://www.seemnemaa...index.php?CID=6

Jei moki per PayPal už pavedimą 30Lt mokėti nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
balionas Gaudvilei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 10 18, 19:49)
Prašom Green Tomato-Apple Chutney 4u.gif ( knyginį variantą parašysiu ryt į až )

4u.gif ax.gif o kas čia realiai išeina...koks skonis , su kuom valgoma ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 10 18, 18:49)
Prašom Green Tomato-Apple Chutney 4u.gif ( knyginį variantą parašysiu ryt į až )


Prašom viešai dėti ir išversti ,nes yra angliškai nesuprantančių blush2.gif yra dar daug žalių pomidorčikų ,but gaila išmesti . o dėl užsakymo ir aš dar ko nors norėčiau .bet gal laukiam po naujų g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 10 19, 09:23)
4u.gif  ax.gif o kas čia realiai išeina...koks skonis , su kuom valgoma ax.gif  biggrin.gif

su mėsa, sūriu ar tiesiog ant baltos duonos, bagetos užsitepti. Visas cinkelis tame, kad turint daug žalių pomidorų ir neturint sąlygų jų sunokint, galima pasiruošt tokias salotas. Uždaromos į stiklainius ir vėsiai galima laikyt iki 6 mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 19 spalio 2011 - 08:39